Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masz pytanie????

KONKRETNE PYTANIE DO KONKRETNEGO FORUMOWICZA

Polecane posty

Nie konkretne do niekonkretnych;) ile tam mozecie mamlac w kolko to samo? Zaczyna sie ciekawie a te same skrzypce Na koniec falszuja, nie przyszlo mi do glowy ze to takie kolko rozancowe desperackiego wsparcia? Nie chyba nie bo jestescie sexowni bystrzy I inteligentni a ja glupi was pewnie pomyslalem z kims innym, z kims nowym? Jedeno przez drugie godzinami tylko opisuje jaki to sexowny kazdy jest I co by zrobil gdyby;) pytanie brzmi: czy ja jestem stukniety ze tak mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już strzeliło T-tysiączku. Jak już piszesz moją biografię, to postaraj się o rzetelniejsze informacje. :D I koniecznie dotrzyj do jedynej osoby z forume, która ma moją fote. Wyobrażasz sobie wtedy swoje chore fantazje. Dzięki możliwością techniki, będziesz mógł do wizerunku mojej twarzy doklejać chuuję różnej długości i maści. Wtedy już zupełnie będę przegrany. Zbity jak pies a Ty woził się w chwale demaskatora roku. :D :D Ty naprawdę jesteś żałosny. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Nowy jak miło widzieć, że resztę też wkurwia Twoje podejście :) i drwina z normalnych ludzi i ich wartościowych relacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedział że masz tak wątłą psychę, postarałbym się mniej wyszukanego posta, chociaż i ten nie był jakoś bardzo wyszukany. :D Ale Ciebie trafił, jak solidny kup w duupę. To nie był już dźwięk rodzynów odbijających się o siebie, dających Ci muzykę dla Twoich uszu ale atake i to takie, od którego chcesz teraz wykopać obrotowe drzwi. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
nie pij tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi za to się bardzo podoba Wasze podejście, kobietka pewna. Od dawna nie zjednoczył tu nikogo żaden wspólny cel. To dobrze że wszyscy są jednomyślni. Sęk w tym że ja nie mogę się przyłączyć, bo chyba jestem celem. :D :D Łatwiej bowiem wytyka się błędy autsajderowi, niż walczyć z prawdziwym chamstwem, nienawiścią i brakiem szacunku do ludzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nowego w miescie
Kto ma Twoją fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Chyba masz zwidy po %, Ty się uparłeś aby na tym pseudo każdemu dowalać i się czepiać. Po co.. Ty to wiesz. Masz jakiś problem. łatwiej byłoby się wygadać nawiązać jakieś fajne relacje i poszukać wsparcia. Ty wolisz sie czepiać wyzywać i poniżać. Ci mądrzejcie nawet Cie nie atakują, tylko obserwują i zastawiamy się czy miałeś ciężki rozwód? czy koniec związku? Czy niefart tak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Nie jesteś już śmieszny, tylko żałosny... u innych wzbudzasz litość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, w żadnym wypadku mi o łóżko nie chodzi. Mam 2 i mi wystarczą. Zależy mi po prostu na tym, aby zatroszczyć się o kobietę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą jak można zachowywać się do ludzi, którzy przez pól dnia zachwycają się zalewaniem wrzącą wody filiżanki, lub szklanki. Nie wliczam Herbatnika, bo dla Niego to była sztuka sama w sobie. :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy wyglada tak
ma sie rozumiec ten maly chudy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... albo wypłakać w poduszkę. :D Przestań opowiadać mi takie pierdoły kobietka pewna. Bo odniosę wrażenie że nawdychałaś się spalin. Gdybyś była sprytnym obserwatorem, to zauważyła że nie każdemu. I naprawdę jak chcesz mi dokuczać w taki sposób, to pozbieraj więcej informacji na mój temat a nie podpierdujesz do mnie jak niedorruchana. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
a przyszło Ci do głowy, że może to taki wyraz troski... słyszałeś o empatii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nowy w mieście
Stary w mieście liżesz kuciape Alicji, podobnie jak Juken, bo ona jest modełką :D Cała tajemnica Waszego posrranego bytowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Czy ja Cie obrażam? Nie życzę sobie abyś Ty obrażał mnie, nic o mnie nie wiesz... ja się Ciebie nie czepiłam tylko Ty mnie, obrażasz mnie, regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×