Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktossssssssss

3 bit

Polecane posty

Gość ktossssssssss

Witam robi ktoś ciasto 3bit? dajecie suche herbatniki czy je w czymś maczacie żeby miękkie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam przepis
że daję bardzo ciepłą masę krówkową i gorący drugi krem więc daję suche herbatniki bo one w tym cieple same zmiękną , oczywiście ciasto trochę musi ppostać w lodówce np warto zrobić na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriaaaaaaaaaaa
daje suche herbatniki, one bez problemu miekna po kilku godzinach, tylko ja na spód daje warstwe budyniowa-herbatniki-masa krówkowa-herbat-bita smietana-herbatniki-polewa czekoladowa. sa jedne herbatniki (chyba jutrzenki) gdzie na opakowaniu jest napisane ze polecane do ciast ale sa okropnie twarde i nie miekna nawet po 2 dniach. raz sie skusiłam i porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriaaaaaaaaaaa
oczywiście na sam spód też herbatniki, a wogóle to polecam mase krówkowa dać włąsnie w środek bo wtedy lepiej sie smaruje, jak ciastka sa juz przyklejone do masy budyniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilavia
ojj ale to ma kalorii w trzy...mikołaje :) smaczne ale zapomnij o takiej figurze: http://toster.pl/tost/249090 chyba że zaraz to wybiegasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ostatnio chciałam zrobić takie ciasto, te wafelki w ogóle są jeszcze na rynku? Nie obserwowałam ale mam wrażenie, że już ich w Polsce nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie są wafelki
tylko bardziej batony ;) i są nadal, nawet łatwo dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przeoczyłam zupełnie ;) Muszę w domciu zrobić takie ciasto, zobaczyy jak mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×