Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pozwany666

Pozbawienie ojcostwa

Polecane posty

Gość Pozwany666

Hej! Co myślicie? Była żona ma dzieciaka z obecnym(7lat już). Okazało sie że przy porodzie podała moje nazwisko a teraz chce bym w sądzie przyznał że to nie mój dzieciak.OK Jasne że przyznam,ale czy to uczciwe i co zrobić bym nie ponosił kosztów sąowych? A takie mnie czekają bo prokurator podał mnie jako pozwanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem deszcz
Jakieś głupoty psizesz była zona ma dziecko z obecnym facetem a ciebie podała za ojca i co ma byc w tym nie uczciwego ? Jak mogłes sie na coś takiego zgodzić mogla podac o alimenty. Jak mogla Cie podac jako pozwanego skoro to ona ma problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
Jak to co jest w tym nieuczciwego-a to że z jakiej racji ja mam teraz płacić za sprawę sądową ,tylko dlatego że ona ma takie jazdy? Rozwiedliśmy sie jak była w ciąży już z tamtym-z kąd niby miałem wiedzieć co ona nawygadywała po porodzie. Sama ma nadal moje nazwisko a za tamtego nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
I co 0 pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
Może jakiś prawnik wie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
Widze że jak ktoś ma poważny problem to nikt już nie ma nic do powiedzenia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnik niezły
Można by ci co doradzić. Ale powiedz no mi najpierw - co znaczy to 666?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
666-bo mi sie tak demonicznie skojażyło Ludzie czy nikt nie spotkał się z podobną sprawą? A tylu rogaczy jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też prawnik
Rad jest cała masa. I to prostych, oczywistych i skutecznych. Ale popaprańcowi sataniście nikt ich nie będzie udzielał przecież. Sam sie turlaj belzebubie w krótkich spodenkach. Phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
Z jakiej racji mi ubliżasz co? I kto powiedział że szatanista ze mnie? Ludzie wy chyba zamiast czytać co inni piszą bawicie sie w jakieś analizy nic nie znaczących znaków. jeśli napisze STOKROTKA 45 -TO ZARAZ BĘDZIE ŻE KOBITA 45-LETNA ZE MNIE-hA,hA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też prawnik
Nie koniecznie - STOKROTKA 45 może też znaczyć że 100 razy z 45cioma. A trzy 6 to jednoznaczny znak że mamy do czynienia z popapranym satanistą w krótkich majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
A uperaj się przy swoim jak jesteś płaski na rozumie. Równie dobże mugłbym być pozywany już 666 razy albo to mój nr.mieszania. Ale jeśli się podniecasz gatką z szatanistą to ok. Co napisac że nie mogę nigdzie kupić czaenych świec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu miałbyś płacić? Powiedz w sądzie że dopiero niedawno dowiedziałeś się o tym że nie jesteś ojcem dziecka,że żona przyprawiała ci rogi. A za sprawę powinna zapłacić eks skoro cię oszukała. Napisz na piśmie o umorzenie kosztów sądowych w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też prawnik
Napisz że nie możesz nigdzie kupić słownika ortograficznego, oleju do głowy, rozum cię opuścił i że zapomniałeś drogi do szkoły. To napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
Ten słownik to chyba kupie sobie bo straszna presja pisanie na tym forum. Czepiaja sie wszystkiego. lateksova-dzieki za normalną wypowedz. też myśle by może jakieś pismo odwalić zanim się sprawa zacznie,ale sie zastanawiam jakie mam szanse na umożenie opłat skoro jestem pozwanym a nie światkiem w tym wszystkim? Ps. Więc według kolesia z góry lubisz lateks?!-SUPER:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też prawnik
Pewnie lubi ;) A ty ciesz sie i raduj. Ciesz się i raduj że zostałeś pozwany o zaprzeczenie ojcostwa, a nie o alimenty. Także zaległe. A gdzie byłeś jak ci się ten bękart urodził? Dlaczego nie założyłeś sprawy o zaprzeczenie? A wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych złożyć, oczywiście, możesz. Tylko musisz go jakoś uzasadnić. Spróbuj go napisać bez słownika - jest szansa że sąd z litości się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozwany666
Oj prawnik prawnik, pewnie nie czytasz tego co pisze? bo byki robie? Dlatego robie ich coraz więcej byś mógł też się na czymś skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×