Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana_ wdowa

Drzwi - DRE, INVADO, VOX,POL-SKONE,CLASSENN ?

Polecane posty

Gość słomiana_ wdowa

A może jeszcze inne? Jakie macie w mieszkaniu (wewnętrzne). Szukam ładnych, solidnych i w umiarkowanej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to nie tak
drzwi muszą Ci pasować do stylu wnętrza tu nie ma co doradzać jak już będziesz wiedziała jakie mniej więcej chcesz mieć, w jakiej kolorystyce, jakie szklenia itp to bierzesz katalogi wszystkich dostępnych na rynku firm i szukasz ja nie kierowałam się marką, tylko tym żeby mi do stylu mieszkania pasowały, u mnie akurat są polskone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logowaccc
dre surowe drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam drzwi Klimek i Kluś. Są naprawdę solidne i dobrze wykonane. firma wykonuje je na wymiar dzięki czemu są w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe projekty. Każdy model utrzymany jest w podobnej stylistyce. Jednak dzielą się one na bardziej nowoczesne i klasyczne. Firma przyjeżdża na pomiar i montaż. Posiadają również szafy wnękowe i listwy przypodłogowe w jednakowej stylistyce jak drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam u siebie drzwi wewnętrzne Porta NATURA Space i jestem naprawdę zadowolona. Cena była przystępna a dostałam dobry produkt, solidny, elegancki dobrze wyglądający w moim wnętrzu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się piszącymi wyżej, że firma ma najmniej do rzeczy: po pierwsze wybierasz drzwi, na które Cię stać, po drugie, pasujące do wnętrza domu i mieszkania, zgodne z klimatem twojego gniazdka. Robota okrutna z wyborem, bo pewnie przejrzysz tysiące stron, tysiące katalogów zanim wybierzesz, a gdy już wybierzesz, to prawdopodobnie ze dwa, trzy typy i wtedy będziesz się już bardzo intensywnie zastanawiać... Ja tak miałam, obeszłam wszystkie sklepy stacjonarne w okolicy, przejrzałam tysiące stron w internecie i wybrałam Eclisse z http://www.drzwistudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z tych producentów ma swoje wady i zalety których inny nie posiada. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne d.r.e. na pewno można ich pochwalić za ilość wzorów i kolorów dostępnych do wyboru ale podobnie jest np. z portą. Nowością jaką przeważa d.r.e. jest np. nowy katalog z drzwiami szklanymi o którym mało kto słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×