Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ktos19

Ślub lipiec 2014

Polecane posty

Gość angeŁaMERKHELLLLLLLŁ
maj 2014 mam tylko sale i zespół o reszcie narazie nie mysle

Gość angeŁaMERKHELLLLLLLŁ
mamy zarezerwowane juz bo ten 2014 r to jest wielkie bummm weselne poniewaz wiele par nie chce brac slubu w 2013 że niby pechowy . Także nawet z sala i zespołem juz były problemy bo te co chcielismy juz były zajęte i trzeba było brac to co zostało wolne :/

Gość myszka212
hej :) ja mam kwiecien 2014 :) mamy już kamerzystę, fotografa, sale, orkiestrę i odbyte nauki:)

Gość ktos19
tak wcześnie nauki?? to może i u nas się tak da będziemy mili chociaż to z głowy:)

Gość myszka212
Jak nauki odbywasz z Przyszłym mężem a nie z poprzednim narzeczonym to jaki to problem? nauki nie mają daty ważności ;)

=======> Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Gość gość
05.07.14 :) sala, dj, fotograf, kamerzysta, kościół :) zaproszenia mamy już wybrane, wystarczy zamówić :) czyli najważniejsze :) powoli rozglądam się za suknią, myślimy już o naukach, żeby mieć z głowy już nie mogę się doczekać :)

W ramach mojego poprzedniego postu dotyczącego cennika weselnego i propozycji zakupu alkoholi na wesele. Z racji bardzo dużego zainteresowania, odświeżam i moja propozycja jest cały czas aktualna. Wszelkie szczegóły w kontakcie mailowym. (emil_1@o2.pl) Zapraszam

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować