Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

@xxx: ale im sie nie udalo🖐️ Rekin nie dal sie uprowadzic drobnym rzezimieszkom🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 23
Fikusna - przerzuc sie na rudych. Moze bedzie latwiej. XX moze jednak sprobuj Masz szanse. Jestes szatyn. Maciek - ale jednak nie ukradli ? To miales szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna nie ukradli, ale stacyjka jest do wymiany, bo uszkodzili nie mozna odpalic auta, bo kluczyk nie chce sie przekrecic. Innych uszkodzen na szczescie nie ma. Wlasnie zalatwilem z policja i czekam teraz 7 dni na rzeczoznawce z PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia,chyba słabo czytasz między wierszami ;) Poza tym jaki jest sens brać się za laskę ze Śląska?Taka odległość... Jestem pewien,że Fikuśna kogoś sobie tam znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 23
To Fikusna jest ze Slaska ??????????????? XX - ja w ogole nie czytam miedzy wierszami. Czytam tylko i wylacznie wiersze i niczego sie nie domyslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno,może inaczej:całym sercem popieram starania Fikuśnej dążące do zdobycia bruneta. Teraz lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iksik, bierz się za fiku! ­ będziesz mógł się chwalić, że "miałeś" trzy dziewice, a nie dwie :classic_cool: ­ kumple na pewno docenią kolejną krechę nad łóżkiem :classic_cool: ­ fiku nie jest ze śląska. a skąd jest, to już jej samej pytajcie. ale zdaje się, że nie aż tak daleko iksa jak on myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś,jak Ty mi tego chlapnięcia nie możesz odpuścić :P Jak dla mnie,to Fiku mieszka za daleko (rany,czy wszyscy tacy niekumaci?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 23
XX - to moze jednak spotkasz sie z Iftar ? Czy tez za daleko mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zuza kazdego swata. Z tego slynie" x Maciek,no wiem,tylko że jak dotąd robiła to dla innych ;) x "o trofeum wszyscy walczą i wyrywają je sobie z rąk" x Co racja,to racja Żelek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ze tak!!!!
xt, zuza chce dla Ciebie dobrze, czemu się tak rzucasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trofeum udają się tylko prawdziwi mężczyźni ze strzelbą do lasu, cały dzień wypatrując w nieprzebytych gąszczach sarenki. Większość facetów idzie do supermarketu po mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zuza,co Ty mnie tak na upartego swatasz?" ­ żebyś już nie był takim samotnym kafe-misiaczkiem, misiu-pysiu! :P ­ zuzanno - on już ma pannę, z tego co mi wiadomo. i to bardzo, ale to baaaaardzo zazdrosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llzkvlvvk
lokjhgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Fikuśna,sama chciałaś: kupuję strzelbę i jadę do Ciebie.Będzie wreszcie sprawa załatwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po trofeum udają się tylko prawdziwi mężczyźni ze strzelbą do lasu, cały dzień wypatrując w nieprzebytych gąszczach sarenki. " ­ przypomniał mi się dowcip :D ­ - masz nogi jak sarenka! - takie zgrabne? - nie, takie owłosione... ­ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ze tak!!!!
fiku: jest 50% szans, że on odpowie: "Marzyłem, żebyś w końcu się odezwała, bo sam nie miałem śmiałości!". Nie warto zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×