Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zanka392

Jakie buty?

Polecane posty

Gość zanka392

Mam zamiar wymienić moje stare, znoszone adidasy na coś bardziej profesjonalnego i trwałego. Chodzę na aerobik 2/3 razy w tygodniu i czasami biegam, jednak bardziej kupiłabym coś pod kątem aerobiku :) Jakie buty polecacie? Mam do dyspozycji ok. 250 zł. Zastanawiałam się nad Easy Tone lub Run Tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjannna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjannna
Buty które wymieniłaś wg mnie nie warte są zakupiania. Powiem ci tak,gdybym nie wiedziała na jakiej zasadzie robią takie buty to bym za pewne je kupiła,ale że pracowałam w markowym sklepie obuwniczym i wiem ile reklamacji przyjmowałam....wiec nie warto. Ale nie oszukujmy placisz w wiekszosci za marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym mu powiedziala
Jeśli chcesz miec buty trwałe i wygodne to wydaj na nie powyżej 10tys zł! Zrobią ci je ręcznie z najlepszych materiałów, z najlepszego tworzywa. Te wszystkie adidasssy riboki i najki nabijaja ludzi w butelkę. Po co inwestowac w buty za 250zl:O myslisz ze beda takie dobre? Ja mam nauczke i juz wiecej za marke placic nie mam zamiaru a pozniej jeszcze problemy przy reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
Ja mam srebrne Reebok Simply tone i jestem bardzo zadowolona :) chodze w ich na siłownie tam w wiekszosci biegam :) po pierwszym dniu zakupu poszlam w nich tylko do miasta i mialam potworne zakwasy na posladkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanka392
Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanka, Myślę,że najlepiej będzie jak sama poprzymierzasz adidaski:). Każdy kupuje takie w jakich mu wygodnie:) i na przykład dla jednej osoby będą super ekstra wygodne,ale dla Ciebie już nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanka392
Wiem, ale chciałam znać czyjąś opinię, nawet jeżeli jest subiektywna :) Mam zamiar iść do sklepu i przemierzyć, porównać ceny w internecie i sklepie, i dopiero kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zacząłem biegać, kupiłem w Lidlu buty do biegania za 65 zł i jestem zadowolony, wygodne, dobra amortyzacja, przewiewne tylko trochę jaskrawe kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska8986
Mam problem dziewczyny, pomóżcie mi, które wybrać - białe czy czarne? - http://imgur.com/wHDeJz6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewoja
Ja bym zdecydowanie postawiła na kolorowe , designerskie adidasy ZX chociaż nie tylko moda się liczy, ale przede wszystkim wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butomaniaczka
jeśli to Twoje pierwsze profesjonalne buty sportowe, doradzałabym raczej zakup w sklepie stacjonarnym, bo tam możesz je odpowiednio dopasować do stopy a przy uprawianiu sportu to bardzo ważne. Poza tym w sklepach online często trafiają się podróbki, ostatnio dużo się o tym naczytałam na kolekcjonerbutow.pl i chyba już nigdy nie kupię butów przez internet bo szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddds
600 par butów New Balance rozdawane jest w ramach jubileuszu za darmo na terenie całej polski wszystkie rozmiary dostepne polecam bo warto !!!! skroc.pl/nowenewbalance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę buty adidasa zx .To już moja druga para i z obu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Zapraszam Was do przeczytania mojego poradnika "Buty na każdą okazję" http://buty.odziejsie.waw.pl/ Proszę Was o komentarze i opinie na jego temat! Konstruktywna krytyka także będzie dla mnie cenna! Z góry dziękuję ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham buty sportowe ! nie dosc, że mozna założyć je do praktycznie wszystkiego to i noga sie nie meczy bo są bardzo wygodne. nie to co szpilki ! mam swoj kochany sklep online, w ktorym kupilam moje wszytkie cudenka. mam zaufanie to tego sklepu gdyz wysylka jest ekspresowa, obsluga mila a buty profesjonalne. taki powinnien byc sklep online ! ktokolwiek pyta gdzie kupic buty sportowe zawsze polecam ten sklep. no i jescze nikt sie na nim nie zawiodl. daje slowo ze wy tez nie bedziecie zawiedzeni ! jak cos to pisac smialo ! lapcie linka :) www.badmin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polina8
Tak dużo tych linków że aż się pogubić można... U mnie w mieście nie ma chyba porządnego sklepu sportowego... a na tych wszystkich stronach nie widzę specyfikacji butów... skończy się na tym, że będę ćwiczyć w trampkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda22
Polina jest mnóstwo sklepów internetowych gdzie możesz zamówić. No i często mają promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polina8
Jakiś przejrzysty, z rozpiską jakie buty do czego, bo nie jestem pewna czym się różnią buty do aerobiku od butów do biegania itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda22
Tutaj masz sklep dla kobiet, przejrzysty. Przy każdych butach jak sobie zjedziesz w dół masz rozpiskę które do jakiej aktywności są dostosowane. http://www.fitnesstrening.pl/ Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polina8
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania556
Trampki nie są zbyt wygodne do takich ćwiczeń, wiem co mówię ;) Mi się wydaje, że buty do fitnessu powinny być przede wszystkim lekkie. Np. Salomon Cove, dostępne tutaj: http://www.landersen.pl/damskie-buty-salomon-cove. Są lekkie, przewiewne i zrobione tak, by nie powodować otarć, wydaje mi się, że do gimnastyki idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia42
ja mam takie i chwalę sobie :http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-90-hyperfuse-5 super mi się w nich cwiczy- a robię to trzy razy w tygodniu- i lubię jak wygladaja w zestawieniu z moim dresem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×