Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zanka392

Jakie buty?

Polecane posty

Gość katjatja
Mi się ostatnio spodobały buty Casadei ale trochę to kosztuje i nie wiem czy nazbieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam chodzić w szpilkach, chociaż ze względu na wygodę częściej zakładam balerinki. Ale tutaj: http://allani.pl/wyszukaj/szpilki znalazłam kilka par szpilek, w których się zakochałam i na pewno je sobie zamówię. Nie mogę im się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusska
casadei masz na pewno trochę taniej na luxusowi więc możesz tam zajrzeć czy tw twoje buty nie będą tam taniej. To taki outlet ale mają też nowe kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaSteńcz
Ja często kupuję buty w https://eurobuty.com.pl i na prawdę jest to moim zdaniem jeden z lepszych sklepow z butami dla całej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjatja
No rzeczywiście są i kilka stów taniej. Dzięki wielkie. Tyle może ogarnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja8989
Na aerobik super nadaje sie model nike roshe run, mam je i sa super. Super łapia przyczepność i się w nich nie ślizgam. Zamawiałam na https://emodneobuwie.pl/ i bardzo szybko doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjavonbock
ja nie jestem fanka wydawania milionow na buty. dlatego zazwyczaj wszystkie kupuje w outletach :) ostatnio wpadlam na fajny sklep multu.pl - ceny niziutkie, jakosc fajna, nic tylko kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella_89
ja nie jestem fanka wydawania milionow na buty, dlatego zawsze staram sie je kupowac na okazjach. ostatnio znalazlam fajny outlet multu.pl. maja niziutkie ceny i fajna jakosc, wiec warto kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klareczka31321
Ze swej strony serdecznie polecam skorzystanie z oferty jaką można znaleźć pod tym linkiem https://eurobuty.com.pl/ Bardzo często mówi się, że jakiś sklep jest dla każdego a potem to wszystko mija się z prawdą. Tutaj jest jednak inaczej. Zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty sportowe muszą być wygodne i jednocześnie stabilne. Polecam Ci nike lunaracer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilboja
Hej, zobacz sobie sportowe buty z tego sklepu https://multu.pl/products/index/obuwie-damskie-sportowe , ja tam kupowałam buty na fitness. W ofercie mają buty na dobrych podeszwach, bardzo wygodne, miękkie i sprężynujące także do takich sportów jak mój czy Twój są idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku wybieramy się z mężem ponownie do hotelu www.kopieniec.pl. Polecam wszystkim, a w szczególności osobom z dolegliwościami narządu ruchu. Spędziliśmy miło czas, a rehabilitacja z której skorzystaliśmy znacznie nam pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja narzeczona ostatnio robiła zakupy przez sklep multu.pl i jest bardzo zadowolona : ) szybka dostawa a teraz jeszcze trwa letnia wyprzedaż , sprawdźcie same miłe Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce ODBRE buty na długo i na co dzień polecam glany. Niemal niezniszczalne, całkiem wygodne i stylowe :) Najlepsze dostaniecie w www.glanysteel.pl każdy kto nosi glany zna tą firmę, albo prawie każdy bo wiadomo że znajdą się wyjątki co to nie zwracają na to uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulletka89
W media expert sa fajne i niedrogie buty do cwiczen, ale nie pamietam marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.glanysteel.pl –mają najlepsze buty pod słońcem. ;) Glany już zostały docenione przez wielu mężczyzn, ale również przez tę samą liczbę kobiet! Ja też jestem wielką fanką glanów, polecam, dobre na każdą porę roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćegeveedv
Doświadczony producent pantofli zaprasza na stronęwww.pantofle-goralskie.pl. Znajdziecie tam regionalne obuwie, stworzone specjalnie dla Ciebie. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te w tym Multu fajnie wyglądają i są w dobrej cenie ale nie wiadomo jak to się ma do jakości. No i brakuje mi opisów, nie wiem jaka podeszwa tym samym do jakiego sportu są przeznaczone. Ot takie buty w typie sportowym, można kupić na krótkie spacery. Jednak jak się kupuje buty sportowe to one musza spełniać określone kryteria. To już lepiej w Decethlon, tez te własnych marek są w niższych cenach, wszędzie dokładny opis i często jeszcze opinie uzytkowników. Albo odłożyć na markowe i polować na tańsze w outletach czy promocje w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, buty w multu są super tanie, bo to też chyba outlet. Szczerze mówiąc, jak już do mnie dotarły to zdziwiłam się, że za taką cenę, można dostać takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co znaczy outlet ? One są chyba "no name" a outlety to mają znane i renomowane marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LENNKA33 dziś Nie mam nic przeciwko butom "no name" , nie jestem snobem, ale buty sportowe powinny mieć opis istotnych parametrów, takich jak choćby amortyzacja czy twardość podeszwy i jej profil. W przeciwnym razie są tylko butami w typie sportowym. A one maja służyć do uprawiania konkretnej aktywności fizycznej, nie tylko do chodzenia, nikt nie chce później odwiedzać ortopedy. Decathlon ma np. swoje tanie marki i tam zawsze masz stosowny opis. Zwykle sklepy z butami sprzedają jedynie buty w typie sportowym, które mogą mieć ciekawe wzornictwo ale nie wiemy czy nie zrobimy sobie w nich krzywdy. Chyba, ze kupujemy w sklepie stacjonarnym i możemy ocenić do czego mogą nam służyć o ile wcześniej zdobędziemy stosowna wiedzę. Nie bez powodu sportowcy rożnych dyscyplin maja różne obuwie zamiast wszyscy nosić choćby zwykle tenisówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×