Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zanka392

Jakie buty?

Polecane posty

Nie powinniście wybierać rozmiaru na styk ale buty trochę większe. 

Podczas biegania, noga w naturalny sposób ucieka do przodu. Dzięki tej odrobinie miejsca nie dochodzi do uszkodzenia palców podczas aktywności.

Aktualnie niezłe promocje sa w tym sklepie z butami do biegania:

https://www.dobiegania.pl

Polecam sie rozejrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że jest jakikolwiek sens szukać używanych butów sportowych? Brzmi to trochę nieciekawie, przyznaję :D ale czasem ludzie sprzedają markowe buty sportowe w dobrym stanie. Chciałam kiedyś przez allegro kupić używane Nike, ale trochę się bałam. Wydaje się to mieć trochę sensu - zwłaszcza teraz, kiedy secondhandy i zero waste w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałabym tutaj jeszcze kwestię amortyzacji. Inne buty powinno się kupować w sytuacji w ktorej biegamy po terenie twardym, inne buty w sytuacji w której biegamy po terenie miękkim. Taka amortyzacja ma duże znaczenie dla naszych stawów bo je chroni przed uszkodzeniem i nie warto jest o tym zapominać.

Wśród sklepów polecam Ombre https://ombre.pl/ - w sklepie są niezłe promocje obecnie na sportowe obuwie jak również sportowe ubrania. Niekoniecznie do biegania ale również i na co dzien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buty do biegania, to mnie się najlepiej biega w Nike Renew Run, ostatnio zamówiłam sobie kolejną parę na Perfeksport.pl, bo w fajnej cenie były 🙂 Jak by kogoś ten model interesował, to na ich kanale na YT jest recenzja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze jakieś tanie buty, ale ostatnio jak biegam więcej to zaczyna boleć mnie śródstopie, więc może skusze się na jakieś droższe buciki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegać najbardziej lubię w Sauconach – Saucony to amerykańska firma produkująca buty sportowe. Najwygodniejsze obuwie sportowe jakie miałam. 🙂 A w domu ćwiczę w Nike, w modelu do treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Doradzam zakup w sklepie stacjonarnym - tam możesz je odpowiednio dopasować do stopy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×