Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glamrockrockglam

Minimalna płaca w UK

Polecane posty

Gość panadol extra
A ja wierze, ze ludzie dobrze zarabiaja w Londynie, o wiele wiecej niz 12 funtow na godzine (choc jak sie dobrze zarabia to raczej nie ma sie placonego na godziny), natomiast nie bardzo chce mi sie wierzyc, ze w normalnym londynskim pubie placa 12 funtow na godzine. Przeciez ona nie pisala o napiwkach ani o jakims ekskluzywnym klubie nocnym z mistrzami koktajli, tylko o zwyklej pracownicy pubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sashalopezzzzz
ok pochwalily sie obie,a teraz do widzenia ..wam juz podziekujemy za informacje.sa wprost wyczerpujace hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panadol extra
Ja tak samo nie wierzę w to, że kelnerka może mieć AŻ 12 funtów na godzinę, no way :) Za długo tu mieszkam by wierzyć w taki kit...Mój facet za ciężka harówę na budowie w angielskiej renomowanej firmie ma 16 funtów na godzinę, ale pracują nieraz w ekstremalnych wręcz warunkach (na deszczu, przy wietrze, na zimnie itd.), no i praca nie lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś czytałam, że...
Czytałam kiedyś na jednym z forum, że w jakiejś tam restauracji kelnerzy i kelnerki zarabiają 1800 funtów miesięcznie i nie z napiwkami, tylko podstawa...Dziewczyna nawet podała linka do tej restauracji, ale teraz za cholerę nie mogę tego znaleźć...No i oczywiście nie wiem czy te zarobki były sprawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panadol extra
Ale ona nawet nie pisala o restauracji tylko o pubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jeszcze lepiej :D
Brednie - nie wierze w te 12 funtow na godzine. Nikt nie placi duzych stawek za podstawowe prace (pub, coffee shop, magazyn, sklep, fabryka itd.) Trzeba zdobywac doswiadczenie, doksztalcac sie, doskonalic swoj jezyk to moze i z czasem bedzie sie dobrze zarabialo, przeciez nie odrazu Krakow zbudowano :) Srednie roczne wynagrodzenie brutto w UK to 26.2-26.5 tys funtow, jakos tak, co miesiecznie daje netto ok.1700 funtow, a to juz dosc dobra suma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha wynagrodzenie minimalne
Witam, ludzie, tyle lat mieszkacie w UK, a piszecie totalne bzdury. Jak mozna podawac wynagordzenie minimalne (6,19/h) i pisac, ze za tyle nie da sie przezyc w Londynie. Barany jedne, przeciez stawka minimalna (6,19/h) jest okreslona dla Anglii BEZ LONDYNU. Stolica ma inna (wyzsza) stawke minimalna. Anglico-polacy sie znalezli, kurde felek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet zarabia 12 f na godzine na kontrakcie w magazynie. Oczywiscie ma wszystkie uprawnienia na wozki i swoje juz tam odpracowal. To dla tych, ktorzy beda krzyczec, ze sie nie da zarobic w podstawowych pracach. Da sie, ale jak sie siedzi przez 5 lat za najnizsza i nie szuka sie czegos innego, to jest przeswiadczenie, ze wszedzie jest tak samo. Firma mojego faceta akurat ma renome i o pracownika dba. Ale na kontraktach, bo przez agencje to wiadomo, choc i tak wtedy malej stawki nie mial - 8-9 f. Ja przyjechalam 2 lata temu, tez zaczynalam od fabryki za najnizsza, ale wiem ze gdybym sie poddala to do dzisiaj bym tam byla. Grunt to szukac, miec dobre cv (dobrze napisane, na angielska modle), isc z usmiechem na twarzy na rozmowe i za ktoryms razem sie uda. Teraz mam niewiele bo 7f przez agencje jako administrator, ale od czerwca bede na kontrakcie za 11f. Ta praca to calkowity przypadek. Nawet mi sie nie chcialo wejsc do agencji, a jak weszlam to powiedzieli ze zaczynam od poniedzialku. Firma angielska, ani jednego obcokrajowca nie liczac kilku Irlanczykow. Ludzie szukajcie, stac was na to. Naprawde, uwierzcie w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest teraz minimalna w UK ile sie zarobi na full time na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.50 brutto za godzinę, cały etat to 37.5-40 godz tyg a wiec ok 222-233 za tydzień na rękę i 964-1010 miesięcznie BIEDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w polskiej firmie , stawka plus dodatki to jakieś 2000 netto . Ale przy tych cenach i kosztach dojazdu to i tak żadna rewelacja . Minimalna płaca w UK może wydawać się wysoka jak na polskie warunki , ale w Londynie ciężko będzie za to przeżyć. http://www.fakt.co.uk/minimalna-krajowa-w-uk-2017/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×