Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama mama00

Pomozmy 1.5rocznemu Michalkowi choremu na raka...

Polecane posty

Gość mama mama00

http://www.michaltryka.pl/pl/ Prosze Was Kobietki,pomozmy temu chlopczykowi, rozpowrzechniajcie to na fb i innch stronach, RAZEM MOZEMY WIECEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udostępniłam na fejsie
Udostępniłam na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez udostepnilam
dziwne, ze nikt tu nie pisze Im wiecej ludzi dowie sie o tym, tym lepiej! U mnie bardzo cienko z kasa, ale jak dostane wyplate na pewno przeleje jakas niewielka kwote aby pomoc temu chlopcu. Pomodlilam sie za niego i zamierzam modlic sie codziennie. Wspolczuje i jemu i rodzicom, no i wierze, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez udostepnilam
Ludzie udostepniajcie, pomozmy temu maluchowi- juz tyle sie wycierpial.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booniaa
udostepniłyscie na facebooku-woooooow i pewnie myslicie ze jestescie juz takie zajebiste, pomogłyscie huura, moza sie rozgrzeszyc i udawac wielkiego dobroczynce idiotki, bez kitu idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była już tu taka akcja
A potem się okazało że rodzice byli nie fair lepiej pomóc komuś kto mieszka obok nas wtedy przynajmniej wiadomo komu się pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez udostepnilam
Wiesz w czym rzecz- udostepniajac- im wiecej ludzi tym lepiej- widza ta rozne osoaby, jak ktokolwiek dzieki temu wplaci tam chocby 10 jest jakis sukces. Ja czekam na wyplate i przeleje jakas kwote tez. Nie chodzi o poczucie bycia zajebistym, ale o POMOC malemu, cierpiacemu chlopcu! Ja jestem splukana i nawet nie mam kasy zeby rach w calosci pozaplacac, ale i tak zamierzam mu pomoc troszke bo i tak nie mam, i tak- a jakby wiecej ludzi tak jak ja zrobilo to jest wieksza szansa dla neigo ( nie sadze aby to bylo oszustwo) Pomagamy jak mozemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty booniaa
naprawde jestes taka zgorzkniala?Ja tez udostepniam,innych chorych dzieci str tez.Troche wspolczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy malemu!
!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
no i w jaki sposób pomagacie udostepniajac te linki? pomoc nie zawiera sie w głupim fb i udostepnionych pierdolach pomoc dziecku to realna pomoc finansowa, 1 procent podatku, pomoc rzeczowa itd a nie wasze głupie linki na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy malemu!
No przeciez piszemy, ze kase tez przelewamy! Ty tez bys mogla pomoc, a nie tylko marudzic wredniuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez udostepnilam
Ja nie jestem w stanie przelac 1% podatku bo nie mieszkam w pl. Kase tez przeleje, ty sie o to nie martw. Jednak ludzie nie maja serc, tzn maja tylko twarde jak kamienie... Udostepnianie ma na celu naglosnienie tej sprawy bo im wiecej osob wie o tym, tym wiecej szans, ze wlasnie ktos przele jakas kwote czy wlasnie odda ten 1% podatku- nie kumacie tego? Powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIMNE WREDNE
BABY, CI CO STARAJA SIE POMOC JAK MOGA POPIERAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×