Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maajc...

został mi jeden wielki ogorek i pokroilabym go do obiadu jak

Polecane posty

Gość maajc...

najprosciej go przyrzadzic, jak doprawic, zeby nie poscil za duzo wody? myslę, zeby przed samym obiadem pokroic go na plasterki dodac sol, pieprz. mam sałatę lodową wiec moze dolozylabym do ogorka. zastanawiam sie czy starta czerwona papryka bedzie tu pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfcvghbjnkm
korfa jaki problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórek musi sie przed
podaniem posolić.Te kupne są w tej chwili niezbyt smaczne,czasem gorzkie i pryskane.Obierz,przekrój wzdłóż,drobno pokrój na półplasterki,posól.(odlej sok),dodaj do poszarpanej sałaty,pokrojonego szpinaku(jeśli masz,w sklepach są świeże do nabycia)pokrój drobno sporo szczypiorku razem z cebulkami,troche zielonego koperku,zalej wymieszanym z niewielką ilością śmietany jogurt grecki i sałatka do obiadu jak ta lala.Możesz też dołożyć rzodkiewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajc...
no wlasnie nie mam rzodkiewki czy szpinaku, jogurtu tez nie jedynie smietane ale wolalabym bez smietany. w takim razie papryka nie pasuje tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Ja bym już papryki nie dawała.Ogórek tj.pisze pani powyżej,sałata,cebulka i koperek wystarczą i trochę śmietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajc...
dziekuje a jeszcze zapytam o jedno czy do smietany cos dodac typu cukier i kwasek cytrynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórek musi sie przed
Pokosztuj.Jeśli wyda ci się zbyt kwaśne możesz dodać nieco cukru.Ale najlepiej to przyprawić solą i pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×