Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Waleczna2013

Problem ze zwrotem pieniędzy od firmy Groupon.pl

Polecane posty

Witam serdecznie , Od 2 tygodni próbuje odzyskać pieniądze od Groupon.pl . Kupiłam ofertę firmy Sunrise Medica ul. Nowogrodzka 46 lok. 1 00-695 Warszawa Wykonałam już tyle telefonów ,firma nie odpowiada. Co ciekawe tej firmy nie można znaleźć bo nie jest zarejestrowana oficjalnie ! Poprosiłam Groupon.pl by przesłali mi ich NiP i regon ,brak odzewu. Byłam na ul Nowogrodzkiej. Nie ma tam tej firmy. Zgłosiłem to grouponowi ,oni utrzymują ze wszystko jest ok ,kazali mi kontaktować sie z sunrise medica. I umywaja ręce.Mój argument ze ich tam nie ma ,nie przemawia do firmy Groupon.pl Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Co mam zrobić ? Niestety już jest po okresie 10 dni ,w którym mogłam odstąpić od zakupów. Firmy nie ma,danych nie mam, pieniędzy za grupon 624 zł tez nie. Mój kupon jest ważny do połowy marca. Ale po takiej sytuacji nie chce mieć docenienie z firma Sunrise medica. Chce odzyskać moje pieniądze Proszę o pomoc Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
http://uokik.gov.pl/ skontaktuj się z nim, zadzwoń lub napisz. oni podpowiedzą co w tej sytuacji zrobic. a grupon postrasz ze zgłosiłaś sprawę do UOKIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie możliwe ja jestem tam klientką nigdy z nimi nie było żadnego problemu ,a nawet zawsze ich polecałam bo wykonują skutecznie zabiegi i tanio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie od czasu, kiedy tam korzystalas firma zdazyla zniknac :P ja takze mam problem z grouponem i raczej usune juz konto, nie mam ochoty byc nabijana w butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisano powyżej - urząd ochrony konsumentów to właściwa organizacja, odpowiadają również za przygody wynikające z handlu elektronicznego. swoją drogą nie spodziewałabym się takiego badziewia po marce takiej jak Groupon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×