Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manomaya

30 lat i co dalej

Polecane posty

Gość Manomaya

Czesc dziewczyny Jestem zalamana faktem, ze juz 30-tka na 'karku', a w zyciorysie brak osiagniec, brak faceta i brak checi do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjajajaja
eeee tam. Nie jest zle. Ciagle jestes mloda. Na meza i dziecko masz czas. Popracuj nad zyciem zawodowym i bedzie supcio :) glowa do gory i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko:) Był jakiś poważny związek, czy nikt interesujący się nie trafił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczrową porą....
Ja 28 i też brak osiagnięć, w dodatku czuję się jak 80tka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama
a ja po 30 siedzę z dziećmi w domu , bo jedno chore i potrzebuje stałej opieki - zero przyszłości ); ciesz się , że możesz rozwijać karierę - z czasem zakochasz się i dzidza będzie a ja to tylko za sprzątaczkę pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manomaya
J-jajaja No niby mlody wiek jeszcze, ale ta presja otoczenia, ze juz w tym wieku wymaga sie tego, tego i jeszcze tamtego, a tu nic z tego:) Po przeczytaniu ksiazki Tima Ferrisa "4-godzinny tydzien pracy" rzucilam prace na etacie:), bo mnie wykanczal sytem 9-17 i wpatrywanie sie w komputer przez osiem godzin. Nie zaluje tej decyzji, ale nie potrafie teraz wymyslec co dalej? Fakt zaczelam kurs dietetyczny, jako ze tematyka ta zawsze mnie interesowala, ale czasami nachodza mnie mysli, czy ja naprawde bede dobra w tym, iz oczywiscie wszyscy na kursie sa wygadani, elokwetni, a to bardzo wazna cecha w nawiazywaniu relacji z klientem. jestem po 30-tce dzieki za szczerosc, i takie posty moga byc motywujace, a co wykladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manomaya
Martin_ Zwiazki jakies byly, ale nic powazniejszego z tego nie wyszlo. Szczerze, to nie martwi mnie bycie singlem tak bardzo, jak brak konkretnego zawodu, bo czyz nie jest wazne dla mezczyzny by jego kobieta realizowala sie zawodowo? Moze mam skrzywione spojrzenie na to, ale wydaje mi sie, ze gdy ulozy sie zycie zawodowe, to zycie prywatne rowniez sie ulozy. wieczorowa pora.. 28 to nie 30-tka jeszcze:) idz pobiegac i od razu dojdziesz do wniosku, ze do 80 to jeszcze dluga droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manomaya Oczywiście, ze dla faceta jest ważne, aby jego kobieta realizowała się zawodowo, była spełniona i tym samym szczęśliwa:) Gratuluję odwagi, ze próbujesz coś zmienić zawodowo, niektórzy nie mieliby odwagi:) Wątpię jedynie, czy to prawda, ze jak ułoży się zawodów, to przełoży się to na życie prywatne. Ale życzę by w Twoim wypadku tak było i to jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po 30-stce
jeszcze nie wykładam, jestem na etapie robienia przygotowania pedagogicznego, bo studia inne skończyłam, będę wykładać przedmioty marketingowe na uczelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia00023
dalej już NIC nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manomaya
Agusia skad takie przypuszczenia? u Ciebie tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevin Spacey
Manomaya Moim zdaniem ciężko jest kobiecie w dzisiejszych czasach ,pogodzic karierę z maciezynstwem ,znaleźć odpowiedniego partnera , I ten czas ,tikajacy zegar jak w Pink Floyd -Time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manomaya no to pora umierac w takim razie , skoro JUZ 30 na karku a tu nic. V "bo czyz nie jest wazne dla mezczyzny by jego kobieta realizowala sie zawodowo? " zawsze myślałam, że ma to by ważne dla samej osoby zaintresowanej :O V "Moze mam skrzywione spojrzenie na to, ale wydaje mi sie, ze gdy ulozy sie zycie zawodowe, to zycie prywatne rowniez sie ulozy." A to niby z jakiej racji? V "ale ta presja otoczenia, ze juz w tym wieku wymaga sie tego, tego i jeszcze tamtego, a tu nic z tego" zmień otoczenie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manomaya
Kevin, osobiscie to mam gdzies moj tikajacy zegar, ale wkurza mnie otoczenie, ktore na sile chce mnie uszczesliwic wmawiajac, ze macierzynstwo to odpowiednia droga po 30-tce - nie chce myc mama, chce byc szczesliwa na swoj sposob, marzy mi sie bezludna wyspa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatoeka od latt
mam 33 zero checi na cokolwiek wiem ze sie nic nie zmieni do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incredibilo cretino
moja rada: "gdy życie cię męczy a świat stał się piekłem połóż głowę na kiblu i pier...lnij się deklem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×