Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

Gość ej, czizas
czizas a uprawiałaś seks? a jeśli nie, to jak sie zaklasyfikujesz, jako dziewicę czy jako prawiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz nie dosc ze sfrustrowana to moze i sfrustrowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej, czizas
czizas czyli jesteś jednak prawikiem tak jak zawsze szczery. i po co były te kłamstwa o waginie? i tak w to nikt nie uwierzył. jesteś chłop i to pewnie jak dąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym, ktorzy dorwali sie do wladzy wlasnie o to chodzi, zebysmy MY, zwykli OBYWATELE spierali sie miedzy soba o to, kto jest winien naszej biedzie. Oni sie nie martwia o prace, o to, ze ich dzieci nie beda mialy co jesc. "Oni" i ich rodziny, beda zyc w dobrobycie bez wzgledu na to jaka opcja przejmie wladze po kolejnych wyborach. O systemie mandatowym nikt z rzadzacych nie chce rozmawiac, bo to nie lezy w "ich" interesie. Nie warto wychodzic z protestem na ulice, bo to juz bylo, i wszyscy pamietaja ilu ludzi pobito i zamordowano, tylko za to, ze protestujac na ulicach, wyrazali swoje niezadowolenie. A gdyby tak, na czas najblizszych wyborow, OBYWATELE wyjechali zbiorowo z Polski, na urlop, do rodziny za granice, chocby do Czech i zbiorowo nie wzieli udzialu w wyborach. W kraju pozostalby rzad, sejm, senat i komisje wyborcze. Ciekawa jestem co by bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto wychodzic z protestem na ulice, bo to juz bylo, i wszyscy pamietaja ilu ludzi pobito i zamordowano, tylko za to, ze protestujac na ulicach, wyrazali swoje niezadowolenie. " ---- a ilu przypalono papierosami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc - ... o systemie jednomandatowym, nikt z rzadzacych nie chce rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś takiego np: x "koncza sie spekulacje walutowe funduszy hedgingowych i bankow inwestycyjnych nastawione wylacznie na zysk powyzszych" x jak to się niby "kończą"? to na euro nie ma spekulantów? czyżby fakt że zamiast pln będziemy mieli eur oznaczał ze spekulanci znikną? czy ty w ogóle widzisz jakie ty głupstwa wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
lepiej zaśpiewajmy wszyscy z zapalniczkami w dłoniach: jarosław! polskę zbaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak, panowie. Kupcie sobie modne sukienki i wyjdzcie na ulice. Rzad bedzie Was podziwial, za odwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny "euro cud": " dzieki jednolitej walucie rozwija sie turystyka a wraz z nia naplywaja konkretne pieniadze, klepnij sie w swoj nowy kask narciarski to moze zrozumiesz" x to może mi wyjaśnisz jak to jest możliwe że turystyka jest bardziej rozwinięta w posiadającej kunę chorwacji niż w sąsiadującej z nią, posiadającej euro czarnogórze? jak to się ma do tych twoich debilnych opowiastek? może choć jedno z tych "objawień" jakie tu nam jako prorok nowej religii wygłaszasz być w jakikolwiek sposób choćby uprawdopodobniła, co? czy mamy ci jak każdemu prorokowi uwierzyć na zasadzie "błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco chanel,
jestem gotowa wysjc jutro na ulice , bo Polska tak mnie urxadzila ze musze siedziec zagranica ( na zeslaniu bez rodziny _) i zarabiac na mieszkanie . Nie zalozylam rodziny i nie mam dziecie bo nie mialam jak ... Jak juz zarobie na mieszkanie bede miala 43 lata . Czy zdaze jeszcze zalozyc rodzine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo takich punktów jak ty to ja mogę dopisać dużo. np: 8. koguty będą znosić jaja 9. byki się ocielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×