Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Creamyful

----!!!!! LISTOPAD 2012 !!!!!---- Zapraszam mamusie do rozmow :)

Polecane posty

Poprzedni topik sie wykruszyl ze tak powiem i zostalam tam sama i pisalam sama do siebie, wiec zakladam nowy :) Moze sa jakies mamusie msluszkow urodzonych w listopadzie 2012 chetne do rozmow? Zapraszam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jestem z drugiego topiku i tez zostalam sama wiec moze polaczymy sily ? ;) 3 listopad 2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie :) Witaj i rozgosc sie :) Coreczka czy synek? Jak ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka_123
Witam, Coreczka- 15/11/2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej my wstalysmy o 10 i mala wlasnie teraz zasypia na pierwsza drzemke :) dzisiaj dzwonilam do przychodni umowic sie na pierwsze szczepienie no i za tydzien o 12 mamy termin :) Marlena a Wy juz po szepieniu? Jak maly to zniosl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz pierwsze mamy za soba, nastepne za tydzien , jak zniosl, hmm plakal badzo i dopiero wtedy pokazal ze potrafi plakac, bo do tego czasu nie slyszalam placzu syna, to u Was pozno jak tak, moj uklada sie juz na trzecia drzemke dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy w Norwegii i pierwsze jest po ukonczeniu 3 miesiecy, moja mala tez rzadko placze, ciekawe jak zniesie szczepienie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
ja chętnie dołączę do Was. Córeczka Zosia 2.11. 3630 i 56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
Hmmm my już po dwóch szczepieniach a 11 marca na trzecie już idziemy, więc z tego co piszecie to jakoś szybko u nas, co 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Marlena no to kawal chlopa :) dziewczyny a Wasze maluszki na cycu czy butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w przychodni szczepia dopiero jak dziecko skonczy dwa miesiace, a przeciagnelo sie bo pielegniarki ostrzegaly przed grypa , wiec dopiero jak maluch 10 tyg mial to zaszczepiony byl . i teraz po 6 tyg znowu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
Marlena duże Twoje dzieciątko, rodziłaś sn? w ogóle jak wspominacie swoje porody, bo ja mimo iż rodziłam sn, pod oksytocyną, bez znieczulenia to cały ten ból związany z porodem już pomału mi się zaciera i stwrierdzam momentami że mogłabym już znowu rodzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
moja Zośka na butli, bo ssać od początku nie chciała, ale ściągałam swoje mleko laktatorem i dawałam. teraz już na mm bo z tym ściąganiem to męka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam rodzic sama, ale od razu byłam nastawiona na ewentualne cc i tak sie tez skonczylo, przez niebezpieczenstwo o zycie malucha. Ale na dzien dzisiejszy mimo tego ze nie doszlo do finalu , nigdy wiecej nie zdecyduje sie na sn. To nie dla mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
powiedzcie proszę co zrobić powinnam żeby się zaczernić bo w sumie jestem tu nowa i nie mam pojęcia jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska ja mialam to samo, laktatorem juz w szpitalu sciagalam , bo maly byl naswietlany ( ostra zoltaczka) i donosilam mleko , bo jak przystawialam to dwa razy cmoknal i szedl spac, wiec sciagalam , w domu tak samo , a potem juz coraz mniej pokarmu mialam , mimo herbatek na wzmoznie laktacji i w koncu przestalam, sutki popekane, skora zaczela schodzic, mialam dosc . Teraz czasami zaluje , ale nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mieszanie na cycu i butli :) w nocy cyc a w dzien butla i cyc tylko dorywczo :) ja rodzilam sn bez zadnego znieczulenia... niestety nie powiem marzy mi sie jeszcze jednao dzieciatko, najlepiej synek zeby byla parka.... ale wspomnienia z porodu sprawiaja ze szybko zapominam o kolejnym dziecu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
myślę że prędzej czy wolniej pragnienie kolejnego dziecka zwycięży i zatrze wspomnienia porodowe do końca, tak skonstruowane jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
moja córa też ostrą żółtaczkę miała leżałyśmy w szpitalu tydzień. pod koniec to już tak bardzo chciało się w końcu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska , musisz wejsc w : "Moje konto " i tam zarezerwowac nick . z tego co pamietam to chyba tak sie zaczarnialo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed samym porodem lezalam od poniedzialku ze wzgldu na nadcisnienie , w sobote rodzilam i w czwartek bylismy juz w domku , ale synek pomaranczowy wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka13
dzięki marlena zaraz spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×