Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Creamyful

----!!!!! LISTOPAD 2012 !!!!!---- Zapraszam mamusie do rozmow :)

Polecane posty

Creamyful no to u nas na samym mleczku jest lepiej niz u Ciebie z kaszka ;) takze musze koniecznie zaczac . bo raz moj zje 150 ml a raz 120 ledwo wcisnie jak mu pasuje ;) Moj maluszek kupke robi przynajmniej raz dziennie takze jest ok, jak w dzien nie zrobi to w nocy naladuje i to takie normalne ;) Monia pewnie ze mozesz, dolaczaj sie i opowiadaj o swoim malenstwie ;) ja lece odpoczywac, chociaz i tak jeszcze ok 21-22 jedzonko bedzie , spokojnej nocki dziewczyny i waszym maluchom tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała śpi, więc mogę coś naskrobać:)Jeśli chodzi o jedzonko to moja wypija 120-150 ml, w ciągu dnia je średnio co 3 godzinki, w nocy się już nie budzi, jak zje ok. 20 to pobudka o 5-5.30 i wtedy zjada 150 ml i śpi dalej do 8-8.30. W ciagu dnia śpi mało, w domu robi sobie dwie drzemki po ok. 30 min max, za to na spacerku śpi tak długo ile spacerujemy:) Spacerujemy dziennie, dziś strasznie sypał snieg, ja wyglądałam jak bałwan, a mała zadowolona, optulona, zakryta spała w najlepsze, ani jedn płatek śniegu nie wpadł jej do środka, chciałabym być na jej miejscu:) Dziś chciałam spróbowac z tym kleikiem kukurydzianym, na 120 ml mleka dodałam jedna miarke kleiku i przez ten smoczek nie chciało lecieć. Muszę chyba zaopatrzyć się w większy rozmiar lub taki specjalny do kaszek Creamyful jaki Ty stosujesz smoczek? Uciekam pod prysznic, spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam butelek Tommee Tippee i avent ale do mleka caly czas te pierwsze smoczki a jak zmienilam na 2 zeby kaszka przeplynela to niestety nic nie lecialo wiec moj kupil jakas zwykla butelke norweskiej firmy bambino i tam sa mniej wiecej takie smoczki http://www.jollyroom.no/media/catalog/product/cache/5/image/700x700/602f0fa2c1f0d1ba5e241f914e856ff9/1/0/104909_1_1.jpg i sa bardzo miekkie i mala praktycznie calego w buzi ma i kaszka ladnie leci. A w polsce to wiem ze dr brows ma takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia, fajnie że dołączyłaś. Moja córa też już śpi, dzisiaj miałyśmy męczący dzień bo poza domem. Musiałam pojeździć i pozałatwiać różne sprawy, a że nie miałam jej z kim zostawić jeździła ze mną. Na szczęście grzeczna była i właściwie większość czasu przespała-tak na nią działa wózek. Tylko z jedzeniem dzisiaj kiepsko, bo właściwie od 9 rano do 19 zjadła tylko 80 ml i więcej nie chciała. Chyba skuszę się na podanie jej kaszki przynajmniej będzie miała pożywniejsze posiłki nawet jak mało zje. Dobrej nocy Kobietki Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :)) Adaś spi od godziny - zjadł 200 ml - najpierw podalam 150 ml bo tyle zwykle jada, ale domagał się jeszcze, nie bylo wyjscia trzeb bylo dorobic. Zatem pojadł sobie i słodko zasnął :) W dzien zjada zazwyczaj 150 ml i tak juz je od ponad 1,5 miesiąca, natomiast czasami mu nie wystarcza i wciąga kolejne 50 - 60 ml. Moj mały wazy 7900 g zatem jak tak przybiera na samym mleku to na razie nie bede mu go urozmaicać kleikami i kaszkami - bo się dzieciaczek roztyje hehe :) W dzien jak zwykle - dwie drzemki po 20 - 30 minut. Jak mały zaśnie to nie wiem za co się wziąć żeby zdążyć to zrobić przed jego pobudką, działam na wysokich obrotach :) mały walnął dziś taką kupe ze wyladowal pod prysznicem - pierwszy raz!! Creamyful :) zatem myslimy o tym samym forum. Troche tak dziwnie z tym ze się dziewczyny przeniosły na inne forum, ale widocznie mają silną potrzebe bycia w ścisłym gronie oraz braku inwigilacji :)) Monia :) o ile dobrze kojarze to też pisałaś na tamtym forum :)) Podobnie jak ja jesteś ze Śląska, prawd? :) Nooo my po kolacji, będziemy terz oglądać jakiś film na dvd :)) Dziewczyny zycze spokojnej nocy :)) Ja jestem ciekawa czy Adaś dziś będzie spał podobnie jak zeszłej nocy... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Moja mała jak zjadła wczoraj o 20.00 to obudziła się dopiero o 6.30, chyba zaczyna przesypiać nocki:) teraz zrobiła sobie drzemkę, wczoraj zrobiłam odrobinę kaszki z jednej miarki i podałam małej łyżeczką, darła się w niebogłosy, więc spasowałam, chyba jej nie smakuje:) Creamyful ja podaję małej bebiko i ono ma dobry smak:) koniczynka tak pisałam na tamtym forum i jestem ze Śląska:) Teraz piję kawkę i korzystam póki śpi, koniczynka ja mam podobnie ona musi być cały czas w centrum zainteresowania, muszę się nagimnastykować, żeby coś w domu zrobić:) Ale jutro zostawiam małą z mężem i jadę do cioci na urodzinki, nie zabieram Nataszki, bo ona nie lubi skupiska ludzi, a poza tym tam palą papierosy i nikt się nie przejmuje, że są dzieci:( nie chce jej męczyć, a ja się trochę wyluzuję:) Myslę, że wieczorkiem jak mała zaśnie to zajrzę jeszcze, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej . U nas nocka jak zwykle , jak maly zjadl o 20.30 to potem 3.40 ale zasnal i dal pospac do 5.40 ;) dzisiaj juz druga drzemke robi sobie , chyba spiacy dzien ma , bo po godzince , Ja daje Nan Pro i tez ma calkiem niezly smak. Milego dnia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawalam Nan pro i smak jest okropny a mala nie chciala tego pic dlatego zmienilam na Hipp i jest ok :) U nas dzisiaj ladna pogoda i lecimy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o smak mleczka to mojej córce nic nie przeszkadza. Zaczęłam przygodę od Nan piła bez problemu ale powodowało u niej straszne zaparcia, przeszłyśmy na bebilon comfort, które zapobiega zaparciom, pomogło ale smak jak dla mnie ohydny, jak klej, a mała jadła i nie narzekała. Jak wszystko w jelitkach się unormowało to pijemy bebiko i nie ma zadnych problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :)) u nas noc cudowna... od 21.30 do 6 sen - obudził się na butle, zjadł odłożyłam go do łóżeczka i zasnął a my z nim... do 9 tej!! :)) jestesmy super wyspani :) A dzisiaj idziemy na nauki przed chrztem. Chrzest robimy w sobote 9 marca :) Z wiązku z tymi naukami musimy małego zostawić, trafiło na teściów :)) brrr nie lubie go z kimś zostawiąc, no chyba ze to jest moj maż. No ale takie nauki długo nie trwaja pewnie wiec szybko po niego wrocimy ;) Adaś od samego początku jest na Bebilonie, wygląda na to ze mu smakuje bo nie grymasi przy jedzeniu :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, u nas nocka też spokojna, Zosia spała od 21 do 4 a potem do 7:30. Dyżur miał dzisiaj przy nocnym karmieniu mąż więc ja wypoczęłam i wyspałam się za cały miniony tydzień :-) My jesteśmy od początku na zwykłym Bebilonie, próbowaliśmy też Bebilonu HA ze względu na wysypkę ale w ogóle nie chciała go jeść, więc wróciliśmy do zwykłego i je nawet nieźle, a dzisiaj super. Taki leniwy dzień dziś u nas Zosia grzeczna momentami jakby w ogóle jej nie było:-) A jak Wam mija dzień?? I uwaga muszę się Wam pochwalić bo się ostatnio żaliłam, że Zosia głowy w ogóle trzymać nie chce i na brzuchu nie lubi leżeć, a tu wczoraj wieczorkiem biorę ją na brzuch a ona jak podniosła głowę wysoko tak trzymała i dzisiaj to samo, więc kolejny milowy krok w rozwoju zrobiony, mam nadzieję że będzie tylko lepiej ;-) A jeszcze jedno skusiłam się dzisiaj w sklepie i kupiłam małej słoik z jabłuszkami ze słodką marchewką. Pierwsza łyżeczka zjedzona została ze zdziwieniem i zniesmaczoną miną ale dwie kolejne były już jedzone z ochotą. Pierwsze koty za płoty. Czekam na jakieś ewentualne ujemne rezultaty a jak nic jej nie będzie to jutro kolejne łyżeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja właśnie zasnela ;) po 120ml My już po chrzcie. Miesiąc temu. Na szczęście bez żadnych nauk a datę umówiliśmy przez telefon. Później tylko pojechaliśmy obrazek wybrać i wierszyk na nim ;) Ja spadam do mojego lubego na sofe. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! :)) nauki przed chrztem? jednym słowem porażka, dużo by opisywać, ale jednym słowem nikomu to nie jest potrzebne.Adaś podobno był smutny jak nas nie było :)) .... tak bardzo mi sie zrobiło miło jak teściowa mówiła ze maly od razu wyczul nasza nieobecnosc ;)) czyli on tez za nami teskni hehe :)) mielismy dzisiaj do 23 gosci, mały poszedł spać o 21.30 - zobaczymy jak dzis pospi. Aaaa zauważyłam ze mały boi się odkurzacza, bo juz drugi raz z rzędu po jego włączeniu zaczyna się ryk... a wcześniej go to nie ruszało. To był taki płacz ze przez dobre 5 minut nie mogłam go uspokoić. Wyszłam do sypialni a mąż odkurzał bo przy nim się nie dało. W ogołe zauwżyłam ze zrobił się wrażliwy na dźwięki i jakiś bardziej strachliwy. Po całym dniu ja juz padam na twarz zatem ide się kąpać i spać. Zycze kolorowych snow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! ;) i po weekendzie, u nas w porzadku, chociaz problem z kupka byl, od soboty rano do teraz, czekalam az zrobi i zamierzam dac jabluszko dzisiaj ;) maruudny troszke jest , ale dobrze spi . Dzisiaj jedna z najlepszych nocy od 19 sen , 21 butla 120 ml i potem dopiero o 4 rano ! wiec jak dla mnie sukces ;) w sobote duzyr maz mial takze i ja sie wyspalam ;) Milego dnia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Niedzielę i poniedziałek spędziłam praktycznie poza domem. W niedzielę byłam na urodzinkach, mała zostawiłam w domku z mężem. Wczoraj z córeczką byłysmy caly dzień u moich rodziców. Mała była bardzo grzeczna:) Dziadkiem była zachwycona:) Mąż pracował do 22 i przyjechał po nas ok 23, miałam obawy, że mała bedzie miała zburzony rytm dnia. Ale nic podobnego o 20 zasnęła, potem na śpiocha ubieranie, jak przyjechaliśmy do do domu, rozebraliśmy ją i do łóżeczka, od razu spała aż do 6, teraz siedzi sobie w bujaczku i gada sobie:) Dziewczyny czytacie książeczki swoim dzieciaczkom? Moja to uwielbia, jak jej czytam to śmieje się i robi takie fajne minki, teraz jesteśmy na etapie czytanki Miś Uszatek:) Dzisiaj na 14 mamy szczepienie, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Moja wczoraj skonczyla 3 miesiace. Ma juz 61cm i wazy 6385g :) Szczepienie zniosla baardzo dzielnie, tylko przy drugim zastrzyku plakala 15 sek. Pozniej kolo 1 w nocy miala stan podgoraczkowy ale samo przeszlo. No i podjelam decyzje ze rezygnuje z karmienia piersia... przechodze calkowicie na mm. No i caly czas dodaje troszke kleiku do mleka. Mala je 5-6 butelek po 120-150ml :) jest kupka codziennie a czasem nawet dwa razy i wreszcie funkcjonuje prawiodlowo i spi w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Chyba forum zamiera:( Creamyful fajnie, że mała się ustabilizowała:)My wczoraj byliśmy na szczepieniu i mała tylko troszeczkę zapłakała, była bardzo dzielna, a dziś jesteśmy po rehabilitacji i moja kruszynka wytrzymała to:) Teraz wybieram się do księdza, bo my chrzest planujemy na 7 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, taka zabiegana ostatnio jestem, że wieczorem padam i po prostu kładę się spać zamiast siedzieć przed komputerem a w ciągu dnia nie mam kiedy. Jutro w odwiedziny przyjeżdżają do nas dziadkowie, nie widzieli Zosi dwa miesiące więc stęsknieni są strasznie. U Zosi wszystko w porządku poza kupkami, których brak :-( Jedna na tydzień bez pomocy czopka to sukces. A płacz wtedy taki mega że bębenki w uszach pękają. Pediatra przepisała tylko lek na lepszą pracę jelit i w razie czego kazała się ratować czopkami. Odstawiłam na razie wszelkie inne pokarmy które próbowałam dawać poza mlekiem i poczekam na wizytę 11 marca, zobaczę co tym razem powie nasz pediatra. Śpijcie dobrze moje miłe a ja wracam do przygotowań na jutrzejszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka 29
Zapraszamy do Nas na FB grupa * Szczęsliwych mamuś* listopad/grudzień 2012 /styczeń 2013 - fajna atmosfera - wymiana informacjami - porady - dzielimy się zdjęciami naszych pociech https://www.facebook.com/groups/507641675952347/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×