Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość plejs

prezent na dzień kobiet

Polecane posty

Gość gość
Wykaż się kreatywnością, może fajnym pomysłem na prezent będzie romantyczna kolacja we dwoje lub wspólny wyjazd? Do jakiej kwoty chcesz się zmieścić? www.Bravis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że każda kobieta ucieszy się z jej ulubionych perfum :) Ja zamówiłem zestaw 3 zapachów z https://perfumio.pl/ - wszystkie są super :) Do tego jeszcze kwiaty i prezent gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariangosc
A może rajstopy? Niby oklepany pomysł ale wzorów coraz więcej i na pewno się przyda. Fajne modele mają w ofercie marki Gabriella i to w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A według mnie najlepszym prezentem są buty, ich nigdy za wiele. Zamawiałam ostatnio z renee i są naprawdę fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikani
Kwiaty na pierwszym miejscu :D Ale mi się marzy jeszcze prostownica babyliss z czujnikiem temperatury, żeby nie przepalać włosów. Ciekawe czy mój mąż stanie na wysokości zadania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na renee.pl moja kobieta od nich zamawia non stop i jest zadowolona, więc myślę ze to jest spoko pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolo
żonie kupiłem ulubiony perfum i kwiaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dzień Kobiet ale i na każdą okazję polecam https://www.magnavita.pl/ gdzie bez wątpienia znajdziesz dobry prezent w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychuu
kwiaty,kwiaty,kwiaty co co kupować innego jak się ma w rodzinie same kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej kupiłem maszyne do szycia :D zawsze coś przerabiała jeżeli chodzi o ubrania, a wiem ze miała starą i zużytą. Kupiłem w łuczniku bo miałem kod rabatowy i ostatnio domawialismy z moją dodatkowe akcesoria i jakie było nasze zdziwienie, że kod, który miał byc wazny dwa dni cały czas jest dostępny :D także jak chcecie to łapcie :) https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszenko

Może jakąś taką typowo babską książkę? Np. A ja żem jej powiadziała - Nosowskiej? Jest teraz za ponad 23 zł na Livro, a bardzo fajna. Wydaje mi się, że po prostu zdecydowanie trafiona pod takie okazje. A inne? Może być też biografia żony Obamy albo nowa pozycja Kinga czy Mroza. W każdym przypadku powinno być moim zdaniem w porządku. A przynajmniej prezent będzie dosyć praktyczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie mam faceta i sama sobie dla poprawy humoru robię prezenty z okazji święta. Dzisiaj sobie zamówiłam ze strony warsztatpieknacompl kosmetyki one zawsze poprawiają humor 🙂 Powinny akurat dojść na piątek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

lot w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wrockiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emillla

a może bielizna? to zawsze się przyda kobiecie. Ostatnio zamawiałam biustonosz na wyspabielizny.pl ,super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż

Ja kupiłem żonie koszulkę woolmed z wełna owczą. Jej pasją są kwiaty i ich pielęgnacja, więc koszulka zapewni jej komfort i ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melonek223

Ja dostałam od męża szlafrok w tamtym roku z https://www.wyspabielizny.pl, wtedy na dzień kobiet były duże zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dziewczyną i dla mnie najlepszym prezentem na Dzień Kobiet byłby zestaw kilku lakierów hybrydowych Semilac 😄 Jeśli Wasze dziewczyny same robią sobie manicure hybrydowy w domu, to na pewno każda ucieszyłaby się z takiego prezentu. 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosiSztosi

Ja najbardziej chciałabym dostać suszarkę babyliss z serii exclusive. To dość nowe sprzęty, ale już miałam okazję przetestowac u koleżanki i zakochałam się od pierwszego suszenia. Ciekawe, czy mój facet się domyśli, że to chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora

Ja dostałam zegarek xonix. Jest śliczny, chłopak się wysilił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

    https://www.olx.pl/oferta/...enka-36-s-CID87-IDyPhn3.html   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Każda kobieta lubi pięknie pachnieć, więc wydaje mi się, że perfumy to prezent idealny na każdą okazję :) Polecam sklep tanietesteryperfum.pl - ostatnio kupiłam Gucci Guilty i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrym pomysłem są lakiery hybrydowe. Polecam markę Provocater, bo jakość tych produktów jest bardzo dobra 🙂 Poza tym są w fajnej cenie i jest na prawdę wieeeele wariantów kolorystycznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam smartwatcha 🙂 i jestem mega zadowolona z tego prezentu. Mam garett woman Lea i wygląda bardzo stylowo 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam na dzień kobiet moje ulubione kosmetyki – AVA Laboratorium. Cały zapas :D Kremyki do rąk, balsamy i moją ulubioną serię kremów do twarzy: Aloe Organic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze jakies drozsze kosmetyki na np. zmarszczki? Jest sporo fajnych kosmetykow z rzeczami takimi jak ruszczyk, koenzym Q10, topola, guarana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójdziesz w kosmetyki, to możesz oberwać rykoszetem, że myślisz że jest brzydka itp. 🙂  . ja kupiłem żonie pufę masującą. wpisz sobie w google "obiekty sensoryczne lyke" i coś fajnego i niesztampowego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mąż zawsze kupuje na Odzież damska - sklep internetowy - CosmosModa i jestem barzdzo zachwycona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×