Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoki193

Zrozumieć kobiety.

Polecane posty

Zrozumieć??:D:D Znajdź na nią sposób :) ale zgadzam sie z wypowiedziami Panów:classic_cool: postawiłabym krzyzyk. Wiecej wkładu niz szans na zysk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezko Ci bedzie
Juz tam sami pesymisci;p po pierwsze musisz sprawic zeby sie wyluzowala, odstresowala nie myslala o pracy, domie itd, potem intensyfikowac bodzce dotykowe czasem wplesc jakies mile slowo. Sam napewno wiesz co lubi. staraj sie trzymac tego co jest dla niej mile, wplatajac po malu dotyk a z czasem pieszczoty jej stref erogennych(poczytaj na necie jest pelno materialow na ten temat, przeczytaj jak najwiecej). gdy bedziesz czul ze mozesz to wporwadzaj coraz bardziej smiale pieszczoty. Nie koncz takich pieszczot seksem. seks dopiero po kilku h i wplataj tez powoli coraz dluzsza i zmyslowa gre wstepna. nie badz monotonny i nie dzialaj schematycznie. po czasie bedziesz mogl polaczyc pieszczoty z seksem ale narazie oddzielaj to co sprawia jej przyjemnosc od tego co jest dla niej bardziej obowiazkiem i uszczesliwianiem ciebie. Obserwuj co jakis czas źrenice, rozszerzone to podniecenie. im szersze tym lepiej. Gdy sa male unikaj dalszych etapow. Wplataj tez jak najwiecej czulosci w nieoczekiwanych momentach zeby ja zdezorientowac i zeby myslala o Tobie. Np przechodzisz obok niej w kuchni, pocaluj ja w usta, w szyje rzuc jakis komplement ( pieknie dzis wygladasz, ladnie pachniesz, jestem szczesciarzem ze cie mam itd) i idz tam gdzie miales. ona ma poczuc niedosyt. poczytaj tez troche o NLP ale tylko po to żeby zrozumiec psychike ludzka jak odzielac emocje zle od dobrych jak sie je kotwiczy w naszej pamieci itd. ps forum dla kobiet ale kazdy chce zrozumiec kobiety. nie wszystko powie Ci dziewczyna, zona, kolezanka na zywo. anonimowo mozna poznac je jeszcze bardziej, zrozumiec zachowania itd. Ja caly czas sie ucze nie tylko rozumiec ale odczytywac pragnienia kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×