Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki telefon

Jaki telefon dotykowy wybrać?

Polecane posty

Gość Kasia550
Proponuje archos mają teraz bardzo dobrą ofertę tanie telefony dotykowe a jakość świetna, nawet jeżeli ci się zepsuje to wymieniają na nowy dodatkowo mają dobry aparat i wytrzymałą baterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dobrze doradzili w GSM SPEC Kraków poszukiwałem telefonu łatwego w obsłudze, z dobrym aparatem, który ma duży wyświetlacz i to właśnie tam zakupiłem Lumię 535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekBalszewski
Sprawdź ofertę sklepu internetowego https://www.aze.com.pl/pl/new gdzie ostatnio pojawiły się nowości wśród telefonów dotykowych Xiaomi. Mają dobre ceny, także może akurat uda Ci się znaleźć odpowiedni telefon w wyznaczonym sobie zakresie cenowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Jadzia
A może wrzuć sobie kilka ciekawych modeli w Komórkomat i zobacz co Ci pokarze. Jednak z smartfonami to jest tak jak ze sprzętem i warto wiedzieć co kryje się pod obudową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze powinnaś napisać czego oczekujesz od telefonu. Fajne są teraz modele Huaweia , ja mam p8 lite i jestem zadowolona. Jeśli chodzi o sklep to ja kupowałam na electro.pl i ceny mają bardzo fajne. Masz tam duży wybór telefonów więc coś na pewno znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xypis
Ciekawą ofertę ma firma https://www.maxcom.pl/pl/. Sam dowiedziałem się o niej dopiero niedawno i spodobała mi się ich oferta. Dobry stosunek jakości do ceny, fajne telefony. Jak dla mnie to jedne z najlepszych urządzeń obecnie w swojej klasie cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redmi
A to nie lepiej wybrać model Xioami ten z dwoma aparatami tylnymi? Podobno robi świetne zdjęcia i ostre nawet ze sporej odległości. Porównaj sobie w Komórkomacie. Dołożysz 100 zł więcej i zamiast zegarka masz lepszy smartfon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik32
Wiesz co no ja wybrałem telefon od Xiaomi Mi5S Plus i jestem z niego bardzo zadowolony, tym bardziej że użyte podzespoły oraz wykonanie jest jak najbardziej na plus. Możesz sprawdzić ofertę sklepu internetowego https://www.aze.com.pl gdzie znajdziesz ich szeroki wybór w przystępnych i konkurencyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodam tylko żebyś nie brała telefonu u jakiegoś operatora komórkowego bo to jest mega nieopłacalne. Ja napisze Ci na swoim przykłądzie, ze konczyła mi się umowa w t-mobile i chciałam iphone'a 6. Zaproponowali mi ratę 150 zł miesiecznie i na start muszę wyłożyć ponad 2 tysiące. No sorry, zrezygnowałam cąłkowicie z abonamentu i przeniosłam się na kartę do mobile vikings,i płacę 29 zł. i jestem mega zadowolona. a rata wynosi mnie 100 zł, płacę 130 zł łącznie i wyszłam na tym zdecydowanie na + bo nie musiałam płacić żadnej kwoty startowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eredeen
A ja się nie zgodzę, bo jak ja brałam Samsung Galaxy S9 w Play to wyszedł mi taniej niż gdybym brała na raty w sklepie. Warto sobie to przeliczyć, ale akurat Play ma naprawdę sensowną ofertę jeśli chodzi o telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację to zależy, cennik w play zmienia się bardzo często, tylko pamiętajmy, że jeszcze do raty za telefon dochodzi kwota za abonament :D która czasami nie jest korzystna. ALe zgadzam się, że czasami można trwafić na coś atrakcyjnego. ALe ja nie żałuję że zrezygnowałam, zostaje w mobile vikings :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałem telefon na avans.pl bez abonamentów, nie narzekam na ten telefon, użytkuję go już jakiś czas i nie miałem problemów, ani z zawieszaniem softu ani z czymkolwiek w użytkowniu, zasięgu mi nie gubi. W ogóle telefon mógłbym ocenić na 9/10, ze względu że zamówiłem biały xD to był głupi pomysł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normandi
Ja się ostatnio zakochałam na nowo w LG. Sebastian kupił mi LG G6, bo przedłużał abonament w Play i ten telefon jest piękny. SUper gra muzyka, bateria trzyma, ekran pięknie wyglada... Miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
Ja jakoś nie mam przekonania do LG, jakiś czas temu oglądałam w salonie Samsungi i jakoś bardziej mi się podobały. Jaki model teraz możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szynszyllla
Samsungi są fajne, ale najlepiej to porównać jakoś specyfikacje modeli. Bo one jednak nieznacznie ale się między sobą różnią. Też słyszałam, że podobno Xioami ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
No w Komórkomacie po wybraniu specyfikacji jaka mnie interesuje porównywarka wskazała również Xioami. Ale kilka modeli. Czy w tym temacie możecie coś doradzić bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo xioami jest zdecydowanie w bardziej korzystnej cenie a na półce może rywalizować z samsungiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
No ok, ale jaki model najlepiej wybrać by optymalnie zapłacić za to co się dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Polecam skorzystać z jakiejś porównywarki jak Komórkomat i porównanie specyfikacji. Szczególnie w Xioami czy Samsungach widać różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
O o tej porównywarce nie wiedziałam. Widzę, ze na tym Komórkomacie mogę też porównać oferty sieci komórkowych. Muszę się zastanowić. A gdzie opłaca sie mieć abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że abonament opłaca się mieć w każdej sieci ale bez telefonu, bo jak z telefonem to płacisz opłatę za abo i jeszcze ratę za telefon który u operatora jest kilka razy droższy niż w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×