Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki telefon

Jaki telefon dotykowy wybrać?

Polecane posty

Gość Anikar
Nie wiem jak u innych ale ja z tym telefonem nie mam zadnych problemów. Koleżanka teża identyczny i też sobie chwali. Każdy ma inne wymagania. Albo mi sie trafił lepszy egzemplarz albo osobie powyżej gorszy. No nic, zycze powodzenia w wyborze telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
hej ja mam tel. lge mogę ci sprzedać jest nowy bo przedłużąłam umowe jeśli chcesz prześle ci fotki na e-mail?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la...
polecam coś z samsunga ja mam np.monte tom już jest straszy model ale nadal spisujem mi się świetnie mam go już 4 rok, ale np samsung galaxy mini,ace ,lub wave tez bedzie dobry z tym ze te dwa ost modele moga byc ciut drozsze od mini, acha jestem sprzedawca w jedej z sieci kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test1271212
Piszesz że nie chcesz chińskich... Troszkę Ciebie zmartwię - niezależnie co kupisz to wiedz, że Nokie, Samsungi itd. swoje fabryki mają w Chinach. Zatem i tak kupisz Chiński produkt. Co do ZTE nie jest no-namem (5ty największy producent smartfonów na świecie). Obecnie jest to już solidna marka, która w wynikach sprzedaży przegoniła iPhony. Wszyscy chwalą HTC, ale przecież ta tajwańska firma bynajmniej nie jest większa od ZTE. Tu różnica jest taka, że ZTE wypuszcza na rynek troszkę tańszy sprzęt. Jeżeli maiłbym polecić jakiś model to ZTE v970 (dużo lepsze urządzenie od ZTE Grand X In - będące jeszcze kilka miesięcy temu hitem w T-Mobile, ale tańsza). Zresztą w półce cenowej do 600 zł bije wszystkich konkurentów (jeżeli chodzi o półkę cenową do 1000zł. trudno jest znaleźć na rynku telefon o lepszych podzespołach). Jedyna wada to aparat (ale aparat to również bolączka wszystkich HTC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iPhone tylko I wylacznie najtanszy to chyba 3gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorooojkkaaaaaaa
Samsung Galaxy Core jest świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy dostepny tel na rynku spelnia Twoje oczekiwania, reszta to rzecz gustu i portfela, mozesz jakis uzywany kupic za te cene chyba nic nowego nie bedzie. Moze Xperia E 3,5 cala, procek 1 ghz, 512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin654
A ja mam dylemat na jaki telefon się zdecydować. Porównywałem już sobie różne modele na http://comperio.co/ i każdy z nich na swój sposób wydaje się być fajny. Nokia Lumia 1020, Sony Xperia z Ultra czy Samsung Galaxy S. Sam nie wiem - polecicie jakiś niezawodny sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepiej HTC. Niedoceniana firma, a telefony robie wcale nie gorsze od Apple'a, czy Samsunga. Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na www.cosiepsuje.com. Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup nokię n8 tylko ciężko znaleźć bo już nieprodukowana a z używanymi też problem, użytkownicy nie chcą się ich pozbywać. jak ci się uda znaleźć to zrozumiesz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja na Twoim miejscu przejrzałabym ofertę firmy Telefunken. Słyszałam, ze mają niedrogie ale bardzo dobre jakościowo telefony. Z tego co wiem na http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38025449 trwa walentynkowa promocja i po wpisaniu kodu C3aVTdcVWd5y otrzyma si 7% rabatu na zakup telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka77
A słyszeliście już może o goophones http://goophones.pl/ ? Są to tanie telefony do złudzenia przypominające znane marki, zewnątrz według oceny mojego oka ;) Niczym się nie różnią, mają nawet logo, w zasadzie to nie wiem jak je odróżnić jak ktoś mi powie to będę pod wrażeniem :) Z tego co czytałam na stronie produkty są wysyłane do Polski z magazynu znajdującego się w Holandii, przesyłka darmowa, po opłaceniu otrzymujemy nr przesyłki. Uprzedzając wasze pytania płaci się w złotówkach na Polskie konto. Jest to tania i ciekawa opcja, pytanie tylko właśnie jak wy się na to zapatrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAMii
@Gwiazdka77, Goophones są świetne!!!!:) nie dość że identyczne jak oryginały to dużo tańsze. Na yt jest masa porównujących oryginalne smartfony z kopiami no i to chyba najlepszy dowód dla kupujących przed podjęciem decyzji, że warto. Do tego widziałem, że wysyłka jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliście tego goophone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał już ktoś tego goophone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARAŃCZka90
Ja mam białego goophona n4 takiego http://goophones.pl/pl/p/Goophone-N4-Bialy-Samsung-Note-4/112 jest świetny, chociaż kupiłam I wersję, tę tańszą z aparatem 5 mpix bo mi na tym zależało najmniej to muszę przyznać że telefon robi bardzo dobre zdjęcia, nie tnie się jest naprawdę spoko no i ma mega wyświetlacz, do surfowania w sieci idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baleron55
Teraz mamy pełno telefonów dotykowych w sumie można powiedzieć że nie ma innych albo rzadko spotkać. Ja bym proponował któryś z Samsungów można zobaczyć na http://goophones.pl/ zależy ile kto ma kasy przeznaczonej na telefon. Można droższy albo tańsze to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modeli jest naprawdę wiele, myślę, że powinieneś poradzić się znajomego, który na technologi zna się znacznie lepiej od Ciebie. Natomiast do dotykowego telefonu polecam dokupić kilka akcesoriów GSM takich jak folia ochronna czy etui. Sam często zakupuję i zmieniam dzięki www.satland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę z ręką na sercu polecić Samsung Galaxy Core bardzo fajny model. Mam go już od dwóch lat i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł:)W ogóle sama marka Smasung moim zdanie jest bardzo dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mąż na raty wziął w kopmutroniku Huaweia P8 i powiem wam ze jestem z niego bardzo zadowolona. Znaczy się z telefonu:D Choć z męża też:D. telefonik robi bardzo dobre zdjęcia, nie wiesza się. Mi pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenovo A3860 ZTE v5 Doogee X5 Lenovo k3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stachanna
Noo ten Samsung jest cudny. Ja kupiłam sobie Allview model X2 Soul Style Gold, jest złoty, zawsze chciałam złoty telefon :D ładnie sie prezentuje, i do tego telefon bardzo fajny, czytałam duzo opini, że rumunska marka jest do bani itd... ale to bzdura, bo sama doświadczyłam jak działa taki telefon mogę zaprzeczyć takim opiniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chciałam mieć telefon inny od wszystkich więc także zakupiłam sobie telefon marki Allview X3 soul. Można je łatwo dostać w Polsce i co najważniejsze są mega oryginalne. Moim znajomym tak się spodobał, że sami postanowili go kupić. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież każdy telefon jest dotykowy przecież każdy trzeba dotknąć by go używać nawet ten z guzikami telefon bez guzików powinien się nazywać bezguzikowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@AlicjaKK chyba pomyliły się tobie modele, bo ten Allview X3 Soul dopiero pod koniec kwietnia wychodzi. Wiem, bo czekam na premierę. Może X2 miałaś na myśli? Bardzo dobry telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według siebie wybrał bym Discovery V8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×