Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiedzacaaa

odżywki białkowe, a odchudzanie

Polecane posty

Gość Melfil
Tak, to prawda. Jeżeli nie chcesz przepłacać, to poszukaj sobie jakiegoś sklepu internetowego, np. Maximum Nutrition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZxZX
Maximum Nutrition to zdecydowanie dobry wybór. Mają towar dobrej jakości w bardzo przystępnych cenach. Kupuję u nich o jakiegoś czasu i nigdy nie miałam żadnych problemów, więc gorąco polecam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuśkaaa
przede wszytskim w maximum nutrition sprzedają ogólnie suplementy wysokiej klasy, sprawdzone, skuteczne, bezpieczne i nie ma u nich problemów z dostawami, nie czekasz tydzień czy dwóch, bo akurat im się coś skończyło. Pełen profezjonalizm, pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatrioszkaW
Ja stosuję odżywkę z serii Queen Fit od Olimpu (OOD MORNING LADY AM SHAKE). Nie dość, że pozwala na uzupełnienie białka to zawiera składniki, które wspomagają odchudzanie (l-karnityna, sinetrol). ...a poza tym bosko smakuje ;)szczegolnie polecam czekoladowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolac
Też kupowałam odżywki na maximumnutrition.pl, gdy się odchudzałam, teraz już trzymam moje 60 kg i nie pozwalam przekroczyć tej "magicznej" granicy! Trzymam za Was kciuki, dacie radę! Ja zrzuciłam w sumie 12 kg w 1,5 roku, dla mnie to dobry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weny25
Maximumnutrition.pl szczerze polecam - skład ich suplementów jest rewelacyjny! Do tego przystępne ceny. Nie polecam np. szukać na allegro, bo nie wiadomo co się kupi, nie wszystkie suplementy są bezpieczne nawet jak się je odpowiednio stosuje! Sporo teraz różnych wynalazków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że można wspomagać się odżywkami przy odchudzaniu. Tu masz całą kategorię odżywek specjalnie do redukcji wagi, w tym odżywki polecane dla kobiet, blokery apetytu itp: http://suplementyisport.pl/pol_m_Odzywki_Redukcja-wagi-223.html. Oczywiście jeśli naprawdę chcesz mieć piękną sylwetkę to nie obejdzie się również bez ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demcia88
Też maximum nutrition polecę - i to razy dwa, bo robię tam zakupy razem z moim chłopakiem ! <3 w sumie to on ich znał pierwszy, ale sama żadnego lepszego sklepu nie znalazłam no i za przesyłkę razem płacimy :P moim zdaniem najlepszy sklep w sieci, chociaż specem nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam białko kazeinowe micelarne. Wchłaniając się 6 godzin(przeciętne produkty białkowe typu jajka, mięso, twarożki wchlaniają sie 3 godz lub krócej) moze mocno pomoc w ograniczeniu napadów głodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo oryginalnych suplementów z USA mają w www.swiatsupli.pl. Mega jakość, szczególnie polecam przedtreningówki. Dają niezłego kopa i nie nabrałem tłuszczu. Fajnie doradzają w tym sklepie, ceny absolutnie mistrzostwo świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaaa777
Są odżywki i suplementy, które wspomagają odchudzanie. Zawierają aktywne składniki odżywcze, które przyspieszają trawienie i spalanie tkanki tłuszczowej. Przykładem takiej odżywki jest odżywka sweet dreams lady z linii Queen Fit (firma Olimp). Sama stosuję i potwierdzam jej skuteczność! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elotka27
MaximumNutrition.pl - kupuję u nich od dawna, zawieść się nigdy nie zawiodłam. Zarówno ceny, jak i rzecz jasna obsługa - poziom baaardzo zadowalający! I odżywki, i suplementy są ze mną od lat kilku i teraz już sobie bez nich funkcjonowania, ćwiczeń nie wyobrażam, też polecam spróbować innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helak
Bardzo dobry sklep, ceny, wybór, obsługa, wszystko na plus ;) jestem z nimi od pół roku i nie mam zamiaru zmieniać na zaden inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Jeżeli zależy Ci na odchudzaniu to zamiast białka polecałbym raczej L-karnitynę. Możesz zacząć od lekkiego napoju zawierającego ten składnik jak np. tutaj: http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu/l-karnityna/activlab-fit-drink-250ml-cena-opinie.html A później możesz przejść już do kapsułek mających w sobie więcej tego składnika. Generalnie jest to ogólnodostępna i bezpieczna substancja, spróbuj też spalaczy tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetrrr
Ciekawe promocje na suplementy ma sklep Bodypak. Na pewno jeden z tańszych i lepiej zaopatrzonych sklepów tego typu w necie jakie znalazłem. Można tutaj chyba wszystkie wiodące marki odżywek dla kulturystów i nie tylko znaleźć, plus bardzo fajną sportową odzież od B-Wear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara775
Ja po prostu do swojej diety dołączyłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego zadowolona do dnia dzisiejszego i będę go polecała każdemu;) Mi pomógł zgubić duży nadmiar kilogramów to czemu i komuś innemu ma nie pomóc;) Ja wiem jak to ciężko jest być na diecie bo ma się ochotę coś zjeść wieczorem ale dzięki temu suplementowi mój apetyt znacznie się zmniejszył, a o spadku wagi to już nie wspomnę;) Po prostu cudownie było odchudzać się z tym suplementem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfg
Całą suplementację na odbudowę masy mięśniowej po kontuzji ustalili mi w www.swiatsupli.pl Jestem bardzo zadowolony z podejścia, bo przy dużym zamówieniu otrzymałem solidną zniżkę i zero problemów jakościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej odżywki białkowe moga wspomagać odchudzanie. Tylko najlepiej aby dobrali ci odpowiedni rodzaj, mi podpowiedzieli które wybrać w www.elitesportfood.pl/#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy przechodziłam etap odchudzania ;) to stosowałam odżywki białkowe, bardzo duży wybór mają tu https://suplementi.pl/. Oprócz suplementów i odżywek oczywiście regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepszym sposobem by schudnąć jest stosowanie suplementów diety,ja stosowałem IQacai i jestem bardzo zadowolony z jego działania,polecam go wszystkim chcącym schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z rzeczy z glukomannanem. Kiedyś bardzo się tym interesowałam i czytałam artykuły na temat odchudzania, odżywek itd.. Jednak zaryzykowałam i niedawno zamówiłam sobie preparat Aplefit właśnie z glukomannanem i jodem z apteki internetowej jak marzenie. Jest to opcja tania i sprawdza się. Ja z tego korzystałam i mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem odżywki wspomagają odchudzanie - jeśli regularnie i dużo ćwiczymy to pomagają wyrównac zawartość bialka w organizmie, które spalamy robiąc ćwiczenia. Bardzo duzy wybór odzywek znajdziecie na http://www.elitesportfood.pl/#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×