Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spontaniczny..

Czy dojrzala kobieta mysli o sexie z mlodszym od siebie?

Polecane posty

Gość pluto16111
co za glupota :D wola mlodszych niz starszych i to na bank , zreszta co mi kobieta bedzie gadac jak mam wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie,jesli
ludziom to pasuje,i się dogadują to niech robią co im się podoba:) ja nie myślałam,nie zastanawiałam się,fajnie się dogadywaliśmy i było ok,młodszy 4-5lat nie mniej miałam oferty od męzczyzn ok 10l młodszych,i jednak to dla mnie za duża róznica wiem ze bym się dogadała,i pewnie byłoby fajnie,ale jednak to dekada różnicy i raczej chodzi mi o bycie razem a nie jakieś tam przygody sexualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie kręcą mnie młodsi mężczyźni. :-) Dla mnie seks wiąże się z tymi trochę starszymi. Powodzonka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pomarańczowy
ja lubię młodszych :) ja mam 42, on 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel32
Czesto bywa tak ze dojrzala i mlodszy facet sa kochankami dlatego ze szukaja odskoczni a takze eksperymentuja z sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy sie wciaz obracacie w kregu 5-10 lat to jest taka sobie roznica zauwazcie, ze tematy zakladaja raczej 16 letni napalency marzacy o seksownych 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel32
Zgadzam sie z toba jednak wiem z doswiadczenia ze bycie z dojrzala kobieta jest super 1raz jak mialem 25lat a ona miala 48. Teraz gdybym spotkal zadbana dojrzala kobiete napewno bym sie z nia umowil nawej gdyby miala ponad 50. Bywa tez tak ze dojrzale kobiety sa juz ustatkowane i interesuja je doznania z mlodszymi bo tacy sie staraja w sexe wiem to z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxs
widać ze kobieta dojrzała jest potrzebująca w tym temacie. A czy myśli czy młodszym pewnie są takie i takie kobiety nie można tylko stwierdzić jednoznacznie . Ja uważam że dojrzała kobieta wie czego chce i życiu i w sexie . a mniej doświadczona myśli tylko o tym by stosunek był udany i ile razy orgazm będzie mieć i czy partner sprawdzi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie, mam 25lat, jestem szczuplym, wysportowanym facetem z wroclawia. chetnie sie spotkam dyskretnie z mila, zadbana dojrzala kobieta. jesli jakas mila pani mialaby ochote na spotkanie, lub troche pogadac, ponizej przesylam maila. janek201@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmax
A Ja mam kochanke mlodsza od siebie o 40 lat i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×