Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amicorum

Czy wolno dzwonic i pytać o wynik rekrutacji?

Polecane posty

Gość Amicorum

Brałam udział w procesie rekrutacji firmy X. Osoby odpowiedzialne za rekrutacje powiedziały, że skontaktują się ze mną pod koniec następnego tygodnia, ale się nikt nie odezwał zarówno jeśli chodzi o odpowiedź pozytywną jak i negatywną. Mama z ciocią poradziły mi żeby do nich zadzwonić. A ja gdzieś czytałam, że absolutnie nie wolno dzwonić do firmy ani wcześniej ani później. Zadzwoniłam w końcu, powiedziano mi, że się nie naradzili jeszcze. Ale mam wrażenie, że dzwoniąc przekreśliłam szansę, bo okazałam słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
różnie bywa. można dzwonić, można nie dzwonić. ja raz zadzwoniłam, całkiem niedawno, ale byłam umówiona na ten kontakt, facet nie dzwonił umówionego dnia, więc zrobiłam to sama. chyba jednak niepotrzebnie, bo niby to był umówiony dzień, a facet stwierdził, że sobie nic takiego nie przypomina. ściema, wiadomo, pewnie kogoś innego wybrali. nie rozumiem pracodawców. oczekują diabli wiedzą czego od kandydata, a sami nie potrafią nawet kulturalnie przeprowadzić rekrutacji. miałam też kiedyś przypadek, w którym dostałam kilka dni do namysłu, czy chcę tę pracę. miałam zadzwonić i poinformować o swojej decyzji. szybko ją podjęłam, zadzwoniłam raz, drugi, trzeci, w sumie wydzwaniałam po kilka razy na dzień przez 3 dni. pani ani razu nie odebrała połączenia, a nie było zajęte. zapewne również kogoś przyjęli, ale czy to takie trudne powiedzieć kandydatowi, że pracę dostał ktoś inny? oni oczekują wysokiej kultury osobistej, a sami reprezentują dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amicorum
U mnie też nie zadzwoniły umówionego dnia, więc zadzwoniłam po weekendzie. Powiedziały że się mają spotkać pitu pitu, że jeszcze nie zadecydowały. I dalej cisza. Jak na taką firmę to chociaż mogliby napisać sucharka pt "Dziękujemy ale wybraliśmy kogoś innego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka7
Nie ma sensu dzwonić i wydawać pieniądze. Jak mają Cię wziąć to wezmą, więc zadzwonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfr56ja tam pochleja
jak dla mnie wstyd straszny, dzwonic i pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w piatek na rozmowie i powiedzieli,ze w poniedziałek zadzwonia. Wiedza ze mam napieta sytuacje poniewaz ich konkurencja tez chce mnie zatrudnic i to juz. Ale telefon milczy, tamta firma mnie pogania. Jak myslicie warto napisac maila i zapytac o wynik spotkania? czy to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×