Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia170883

20 kg do sierpnia czy ktos sie przylaczy? 30 lat i 85 kg

Polecane posty

Witam wszystkie ktore chcialyby sie dolaczyc. mam 170 cm i az 85.6 kg:( jestem wsumie na diecie od 8.1.13 a zaczynalam z waga 91,6 kg ale perzedemna jeszcze dluga walka. moj cel to 65 kg. Nie utylam od tabletek ciazy czy innych takich...poprostu z wieczornego obzarstwa:( Kazda z nas potrzebuje wsparcia a wiec zapraszam Mam duza motywacje i zapal i mam nadzieje ze udzieli sie rowniez innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj monteblack a wiec bierzmy sie z siebie razem:) napisz cos o sobie jestes juz na jakiej diecie? podjelas juz jakies kroki w ty kierunku? Ja ograniczylam jedzenie (odzucilam calkiem kolacje to na mnie najgorzej wplywalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się przyłącze, mam 162 cm i 74 kg. Po ciąży zostało, i nie chce zejść. Karmienie piersią nie pomogło, teraz nie karmię i zaczynam radykalną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chętnie przyłączę. Odchudzałam się już kiedyś i udało mi się "spaść" z 82 do 67. Teraz ważę jakieś 73 (nie wiem dokładnie bo nie mam wagi) i chciałabym powoli schudnąć do max 65. Pewnie nie uda mi się pisać tutaj zbyt regularnie, ale postaram się pojawiać od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sheray Witaj gatito Razem napewno bedzie nam razniej:) Ja kiedys tez bylam na diecie najpierw norweskiej( i do dzisiaj nie moge patrzec na grejpruty) a po tych14 dniach na mż i schudlam w 2 miesiace 13 kg bylo to dosc rygorystyczne ale utrzymalam wage ok roku a potem odpuscilam:( i przybralam do 91,6kg Teraz mam nadzieje ze znowu mi sie uda i wam rowniez nie zabraknie zapalu i wspolnie damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tez z checią się przyłączę. Na dzień dzisiejszy waga 70 kg, 172 cm wzrostu- chce schudnąć tak do 58-60 kg :) zapuściłam sie w ciąży i są efekty ale schudłam juz 24 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pyśka84 Wow ale schudlas podziwiam cie!! W jakim czasie zzucilas te 24 kg? jakas szczegolna dieta?cwiczenia? zycze dalszych sukcesow damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Chetnie bede do was zaglądać, Ja mam 173 cm i startowałam z waga 80 kg, zaczelam dukana, waga spadla do 75,2 i niestety prawie tydzien czasu jadlam zakazane rzeczy i zaczynam od nowa. Ciągnę nadal dukana, ale niestety czasem zdarzy mi sie zjesc banana czy jablko, ale mimo to waga powoli leci w dół. Na pewno wszystkie damy rade dojsc do wymarzonej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja mam za sobą 22kg:) niestety było 86 a jest 93:( brakło mi motywacji zaczęłam żreć jak świnia :( i wróciło 7:( Mam 163cm na wadze 3 dni temu było 93kg:( od 3ch dni jestem na diecie jeszcze zostało 7:) później raczej tak jak wcześniej dieta 1000kcl albo norweska:) Jesli można chętnie dołączę:) obecnie chce dojśc do 80kg:) później 75/70:) aż do 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak wam minal dzien? jak to na weekendy...sa zawsze najwieksze pokusy ale mam nadzieje ze udalo wam sie wstrzymac i obylo sie bez grzeszkow:) ja wczoraj bylam na urodzinach i oprocz alkoholu bylam bardzo grzeczna byly rozne smakolyki ale nic nie ruszylam i bylam z tego dumna bo zazwyczaj musze kazdej potrawy sprubowac ktora znajduje sie na stole. no i fzisiaj nie cwiczyma i caly dzien leze dzisiaj w lozku i leniuchuje ale nic nie podjadam staram sie bie myslec o jedzeniu i ciagle wbijam sobie do glowy ze waze za duzo i nie moge pozwolic sobie na podjadanie. snuadanie 2 kromki chleba z serem i szyna +kawa z mlekiem i zielona herbata obiad-3 pierogi nadziewane miesem i szpinakiem + zielona herbata milego wieczoru wam zycze i mam nadzieje ze wasz weekend rowniez obyl sie bez wiekszych wpadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta trwa 10 dni 1,2 kefir 3,4 ser biały 5,6 jajka 7,8 mięsko 9,10 warzywa podobno mozna od 5 do 12kg zgubić:) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiakowa
Cześć dziewczyny :) z checia dołącze sie do Was...Nistety nocne jedzenie zero ruchu zrobiło swoje od wrzesnia przybylo 12kg ;/ masakra... Mój cel to tez strata okolo 20kg Mam 174 i teraz waze 82kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola na diecie
Dziewczyny ja po wizycie u dietetyka i diecie 1300kcal od 14 stycznia z wagi 79,5 do 72,9 do dziś schudłam.Zero głodu ale też i słodyczy...ćwiczę 30min. na rowerku i 1h z hantelkami na ręce,ramiona,plecy.ćwiczę 3xtyg.Ja wierzę,że racjonalna,mądra dieta to jest najlepsze co można dać organizmowi:)Podziwiam Was kobitki i życzę sukcesu z tymi draniami kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiakowa
Jola na diecie a jaki jest koszt wizyty u dietetyka?? Bo tez o tym myslalam , ale naczytałam sie różnych opini i sama nie wiem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinqa
Hej dziewczyny :) Chętnie się dołacze do was waże 85 kg przy wzroscie 160cm masakra :( Razem myślę że pójdzie nam łatwiej , chcialabym schudnąć z 20 kg do wakacji żeby się nie wstydzić na plaży rozebrać :) Także od dziś zaczynam chociaż rano zjadłam ostatni kawałek ciasta ale to był pożegnalny kawałek ,przyrzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wazymy tak samo tylko jestes wyższa :) I mam 33 lata znaczy będę mieć w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie dołącze bo samej to nie za bardzo mi idzie.Na razie mż ale jakieś oczyszczanie też by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola na diecie
za wizytę płaciłam 60zł a za 7 dniowy jadłospis 80 zł.Szczerze,to jadłospis można sobie w necie poszukać ale dla mnie to pierwowzór był,teraz sama liczę i dobieram menu.Jest super strona ile.wazy...tam policzysz każdą żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj w ten ponury deszczowy dzien. Witam rowniez nowe kolezanki im nas wiecej tym lepiej i duzo razniej:) dzisiaj mialam dosc zabiegany dzien i dopiero weszlam do domu. jagodzianka- bardzo dyrastyczna ta twoja dieta ja nie wiem czy dalabym na niej rade ja nie przepadam za serem i tu juz bylby problem ale tobie zycze sukcesow:) cwizysz tez do tego? bo przy utracie wagi w szybkim tempie skora lubi sobie wtedy zwisac:( mosiakowa- witam:) no jakos kazda ma ten sam problem a wiec w grupie napewno bedzie nam latwiej piszcie o w szystkim i o nizym to zawsze pomaga filipinqa- rowniez witam:) no to my jedziemy na rowni pozegnaj sie juz z ciastkami i przez najblizsze miesiace o nich nie mysl( chociaz tak calkiem bez slodyczy sie nie da i ja ustalilam sobie jeden dzien w tygodniu gdzie pozwalam sobie na odrobine przyjemnosci:) ) virga- witaj:) polecam dietke oczyszczajaca ja jak zaczynalam zrobilam sobie trzy dniowa i w ten sposob przyzwyczailam troche organizm i moj rozepchany zoladek do mniejszych porcji. przez pierwsze 2 tyg jeszcze bylo ciezko i jak przychodzil wieczor to myslalam tylko o jedzeniu a wiec jadlam jakis owoc i pilam kubek wywaru warzywnego(rosolek knorra) ma malo kalorii i uspokajalo moje kubki smakowe. teraz jadam sniadania i obiady i mi wystarcza no i cwicze. nir nawidze sportu ale bardziej boje sie obwislej skory wiec sie za to tez wzielam aby moc w koncu zalozyc bikini:) a co tam u was jak wam dzionek zlecial? posilki byly umiarkowane? i podjadania nie bylo? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jak wam minął dzień ? Bo mi bardzo dobrze .Na sniadanko zjadłam jajko sadzone z pomidorem i kromka razowca ,na obiad serek grani z pomidoremi 2xrazowiec (dziwny obiad ale nie mialam dzis czasu gotowac ) na podwieczorek jabłko i 1 godz na siłowni byłam własnie wróciłam i niewiem czy cos zjesc czy juz dzis dac se spokoj tylko ze troche malo tego jedzenia nie ma co sie głodzic bo po raz tysieczny bedzie efekt jojo :/ Jakoś nas tu mało co ? Piszcie cos dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pozny wieczor:) zeczywisie jakos tak cichutko tutaj:( a szkoda:( dzien jakos minal sniadanie- pol bulki z serem i szynaka kawa i zielona herbata obiad- bialy barszczyk. i przezto ze taki slaby ten obiadek od 21 czuje ssanie i moze nie na konkretne jedzenia ale na...zekolade a moj facet siedzi beszzelnie obok mnie i objada sie chipsami i deserkami bo mu wolno bo ma dobra przemiane materii ale jakos mnie tym dzisiaj wkurzal. filipinqua- staraj sie nie za bardzo na wieczor najadac wiem ze po wysilku ma sie na cos ochote tez tak mam ale dlatego wole jakis owoc albo kubek bulionu i czerwony barszczyk tez nie jest najgorszy i miejmy nadzieje ze nie bedzie juz zadnych efektow jojo:) witaj natalinko przylaczaj sie do nas mam nadzieje ze bedziesz tu czesto zagladac:) to jest tzw grupa wsparcia a wiec mam nadzieje ze tez tak zostanie o sie to nie posypie:) jestes teraz na jakiejs konkretnej dziecie? pozdrawiam i milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaska38
Witam bardzo chetnie sie przyłącze ale nie mam sprecyzowanej diety cwiczeń próbowałam już chyba wszystkiego i było dobre na krotko może ktoś zaproponuje co zaczyna i się podłącze . może razem sie uda . mam 167 wzrostu waże 83 kilo i chętnie do sierpnia schudne 20 kilo czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaska 38.ja całkiem podobne mam gabaryty do Ciebie z tym ze wzrost-170 cm a aktualna waga to 85 kilosów,udzielam sie na forum-Odchudzam sie ostatni raz,zapraszam,tam wszystko jest opisane,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Natalinka to ładnie schudłas a ze stoisz w miejscu to też nie jest zle ,ważne że nie przytyłaś bo dla mnie to jest najgorsze.A ile masz wzrostu ? Dziś na sniadanko zjadłam płatki z mlekiem potem kawka . Zaraz się biore za jakieś porządki ,chociaż jak sie ma 2-letnią córcie to ciężko o genialny porządek wszędzie leżą kukły itp zabawki :) Sylwia staram się jak mogę nie najadać na noc bo przed diętą głównie to mnie gubiło,podjadanie do nocy i nawet potrafiłam sie w nocy obudzić i zjesc coś z lodóweczki :( A z tym rosołkiem to masz dobry pomysł i już se nawet kupiłam z knorra :) Witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jeżeli ktoś szuka skutecznych "witaminek" do walki z nadwagą to chętnie pomogę. Oferuje skuteczne sprawdzone preparaty. Przepraszam za reklamę i służę pomocą. Studentka ze Szczecina. Namiar basiawawa13@gmail.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×