Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia170883

20 kg do sierpnia czy ktos sie przylaczy? 30 lat i 85 kg

Polecane posty

Gość Mosiakowa
Narazie ciezko jest bez tego wieczornego podjadania-w dzien czlowiek nawet nie mysli o jedzeniu itd a jak juz dotrze do domu i przyjdzie wieczor to ciagle cos by sie wymyslalo do zjedzonka :) Narazie jest dobrze 3 dzien bez kupna czekolady itd:) U mnie jest tez ciezko zgubic wage,poniewaz mam problemy z prolaktyna i dzieki niej tez ladnie utylam;/ Ale idzie wiosna wiec i zimowa chandra minie i czlowiek bedzie mial wieksze checi na spacery itd :) Pochodzilabym tez na silownie,ale nie mam za bardzo z kim a sama jeszcze nie umiem sie przelamac by pojsc ... Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i witam rowniez nowe:) natalinka i tak juz bardzo duzo schudlas i teraz tylko dalej do przodu nie jestem ekspertem ale jesli zatrzymala ci sie waga to zastanow sie co sie zmienilo w twojej diecie, cwiczeniach od momentu kiedy shudlas i zatrzymala sie waga moze wiecej jesz, moze mniej cwiczysz? ale moze jak zauwazysz jakas roznice i wrocisz do wczesniejszego trybu a moze i nawet ulepszysz soja diete i znowu sie ruszy zycze tege i wierze ze napewno sie uda:) filipinqua rosolek naprawde dobra rzecz wlasnie tez wypila bo poczulam glod i nie moglam juz wytrzymac dzisaj pol bulki z serem i na obiat 3 kawalki pizzy( pychota) no i kolacja pomarancza i oczywiscie rosolek knorra:) milego wieczorku o silnej woli damy rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosiakowa znam ten problem ja potrafilam caly dzien nic nie zjesc i nie czulam sie glodna pewnie dlatego ze ma sie zawsze cos do zrobienia ale jak przychodzil wieczor to nadrabialam sniadanie obiad i kolacje te moje kilogramy nie wziely sie tak po prostu z kosmosu a teraz zeka mnie walka , nas wszystkie czeka walka i jesli naprawde sie zawzmiemy to nam wszystkim sie uda ja przygotowalam sie do tego psyhicznie dlatego wiem ze uda mi sie ...musi!!! wszystkim tego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiakowa
sylwia ja właśnie tym razem tez zaczełam od nastawienia sie psychicznie :) i dlatego tez wierze, ze mi sie uda i Wam tez :) Bo jak sobie pomysle,ze w lato będe mogła ubrać coś fajnego i nie bede sie siebie wstydzić i znajde pasujący rozmiar na mnie w sklepie( bo tak na marginesie mam wrazenie , ze w sklepach sa fajne ciuchy dostepne tylko dla rozmiarow S M ;/ porażka ) to nawet najwieksza ochota na cos slodkiego odchodzi :) ja wieczorem zaczelam pic miete tez dziala na mnie, ze głód znika:) Ja dzisiaj zjadlam miseczke płatkow rano potem dlugo dlugo nic i bułeczka z mizeria na jogurcie naturalnym :) Plus do tego 20min na platformie wibracyjnej i 20 minut hula-hopem:) Miłej nocki Dziewczynky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masiakowa trochę za mało zjadasz. Organizm przyzwyczai się do głodowych porcji i będzie odkładał jedzenie na później, tym samym spowolnisz metabolizm i będziesz wolno chudnąć. Trzeba jeść często a małe porcje i oczywiście lekko. Nie wolno pomijać żadnego posiłku. Warto spróbować podgryzać co 2-3 godziny kawałek marchewki, wafla ryżowego, cokolwiek, oczywiście tak żeby nie przekraczać limitu o. 1200 kcal. Trzymam kciuki, jak też się odchudzam i pisze na innym topiku, ale często czytam wypowiedzi innych, bo chce dowiedzieć o sprawdzonych sposobach na chudnięcie. Ten zastosowałam na sobie i przyznaje że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona z Uk ja do lipca 20 kg
dolacze do was-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam nowe fajnie że nas coraz więcej :) Sniadanie -kawa z mlekiem i 3 ciastka (bo byłam z rana u koleżanki i nie mogłam sie oprzeć ) Obiad- zupka barszcz ukrainski kolacja- sałatka grecka zaraz zrobie brzuszki i troche poskacze na skakance bo dziś siłki nie ma i tak lajtowo bo dostałam okres Dziewczyny co ile się ważycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim witam nowe nowe dziewczyny:) im nas wiecej tym lepiej:) dzisiaj sniadanie kawa(nie zdazylam wziac ze soba nic bo zaspalam i zero czasu bylo jeszze cos szykowac) a naobiad zrobilam pierozki mosiakowa kalinka82 ma chyba troche racji takie glodowki nie sanajlepsze tez je juz przechodzilam a po miesiacu rzucalam sie na jedzenie i ciagle chidzilam glodna na poczatku nie ale potem bylo coraz gorzej filipinqua ja sie waze co wtorek ale oficjalne wazenie robie co miesiac teraz wypada na 8.03 (obliczylam sobie ze co miesiac chcialabym zrzucac 3,8kg i jak co tydz sie waze to raz mniej raz wiecej ubywa ale staje na wadze bo jestem ciekawa jak ida postepy:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiakowa
Macie racje dziewczyny,ze głodowanie potem sie negatywnie odbija;/ dzisiaj po prostu caly dzien bylam tak glodna i wkurzona sama na siebie,ze o 21 musialam zjesc kanapke. Od jutra koniec z mała ilościa jedzenia. Ja sie zwarze dopiero za jakies dwa tygodnie bo wypada mi i miesiaczka to plus dwa kg wody w organizmie mam;/ A czy ktoras z Was dziewczyny chodzila z tymi kijkami do nordik walking?? Bo oczywiscie jakis czas temu kupilam sobie i kijki i skakanke i hula hop z wypustkami i naciagnalam faceta na platforme wibracyjna, i to wszystko przez rok lezalo zakurzone i dopiero teraz to wyciagam i uzywam:) Milej nocy do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja będę sie ważyła co tydzień , bo już się nie mogę doczekać a oficjalnie może co dwa ;P Mosiakowa ja chodziłam na kijkach rok temu przez miesiąc prawie codziennie ,schudłam 7 kg przestałam tylko dlatego że wyjechałam a jak wróciłam to już mi się nie chciało i było lato i gorąco i wogule na plaży się siedziało :) Teraz chodzę na siłownie 3 x w tyg i od nastepnego tygodnia jeszcze na basen chciałam z 2x w tyg. Ale jak tylko zrobi się ładnie i nie będzie błota to zacznę znowu chodzić na kijki do lasu bo mam niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tyle was dołączyło a tak mało piszecie ... :P Ja nie pracuję to mam trochę tego czasu a wy wszystkie pracujecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosiakowa jak byśmy mieszkały blisko siebie to chętnie chodziłabym z toba na siłke jak nie masz z kim :) Ja mieszkam na wsi i mamy nowo otwartą siłownie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiakowa
filipinqua dzieki za odpowiedz:) czas sie sprezyc i isc na te kijki :) ja mieszkam w olsztynie... Ja chyba ponownie zapisze sie na zumbe - dzieki niej zawsze poprawial mi sie nastroj i humorek:) Ja niestety tez nie pracuje bo moj pracodawca zbankrutowal;/ i szukam i szukam i szukam pracy ale niestety bez pozytywnych skutkow... Dzieki Bogu poszłam na studia to chociaz mam jakies zajecie i obowiazki bo w domu idzie oszalec;/ i sie jadlo i sie tylu ;/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaska38
hej.. mam prośbe moze ktoś przesle mi na @ alaska3858@wp.pl rozpiskę co i jak kiedy jemy ćwiczymy no i tabletki z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) cos tu cicho:( jak tam dietki? mam nadzieje ze na weekend nie bylo zbyt wiele pokus:) ja troche zgrzeszylam:( no ale coz kazdemu sie zdaza ale sport byl:) wiec moze troche spalilam te kalorie ktore w siebie wcisnelam. ja pracuje dlatego nie za czesto tu zagladam czas mam tylko wieczorem chociaz dzisiaj mam wolne:) pracuje w przedszkolu i od 8 do 17 mnie nie ma i wlasnie przez to ze jak pracuje tak przytylam bo nigdy jedzenia nie bralam ze soba(jak juz cos podjadalam to zawsze bylo to cos slodkiego) i jadlam tylko wieczorami teraz mam zawsze cos ze soba bo jak gotuje wieczorem mojemu facetowi to robie wiecej i zabieram teraz ze soba:) i kolacji wtedy nie jadam moze jakis owoc lub bulion jak juz pisalam pozdrawiam i piszcie cos:) a jak tam waga u was? mam nadzieje ze leci w dol:) u mnie kolejne wazenie juz w piatek mam nadzieje ze cos poszlo i moja walka nie poszla na marne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiakowa
Hej dziewczyny :) Ja tez sylwia niestety uległam niedzielnej pokusie :) ale potem tez pocwiczylam to wyrzuty sa mniejsze;) Ja sie jeszcze nie wazyłam bo to dopiero tydzien :) ale bez tony slodyczy itd czuje sie lepiej :) Ja tez juz bym z checia poszla do pracy ale niestety bezrobocie jest takie , ze az plakac mi sie juz czasem chce... TRAGEDIA w tym naszym kraju... Przynajmniej pogoda za oknem sie poprawila to czlowiek bardziej optymistycznie patrzy na wszystko :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie też w weekend było gorzej z dietą ale juz jest poniedziałek i trzeba brać sie ostro do roboty :) Niedawno wróciłam z basenu i jestem taka spiczniała ... Dzisiaj weszłam na wage i 2 kg mniej :D jescze tylko 18 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ostatnio troszku nagrzeszyłam ale też staram się nadrabiać ruchem. Jakoś tak pogoda napawa one optymizmem że i biegam i spaceruje i o rowerze sobie przypomniałam. W końcu wiosna coraz blizej ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu taka cisza? wczoraj sie nie odezwalam bo bylam na meczu chociaz pilki noznej nie lubie ale to byl moj prezent urodzinowy dla mojego faceta a wiec sie zmeczylam chociaz atmosfera na stadionie byla super. filipinqua gratuluje spadku wagi napraede super i trzymaj tak dalej:) fit-aminka ale ci fajnie leca te kilogramy tez trzymaj tak dalej mosiakowa napewno cos znajdziesz. mi bedzie ciezej znalezc robote jak zdecuduje sie wreszcie wrocic do polski a nie moge sie juz doczekac i mam nadzieje ze dla mnie tez jakas praca sie znajdzie ale to dopiero pozniej bede sie martwic pozdrawiam wszystkie buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiakowa
Czesc dziewczynki :) Jak tam Wasze diety i wyrzeczenia :D u mnie bywa kiepsko w weekend-dobrze ze w ten weekend mam zjazd na uczelni to nie bedzie mnie korcilo na zadne slodkosci :) Dzis po raz pierwszy sie wazylam- 3,5kg za mna :) jak tak czlowiek z rana sobie wejdzie na wage i zobaczy jakies nawet male efekty to od razu ma wieksze checi do dalszego dzialania;) plus sloneczko za oknem :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,mogę się do was dołączyć? Zaczęłam z wagą 74kg i moim marzeniem oczywiście realnym jest zjechanie do 57kg,to moja waga sprzed 4 lat:) ale powoli do celu,najpierw chcę osiągnąć cel I czyli 65kg,a to jest mega realne:) w końcu to tylko 9kg he he:) ciekawe ile mi to zajmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dieta jakos idzie chociaz bardzo mi sie chce dzis słodkiego ...jutro se chyba kupie mleczko w tubce bo tak za mna chodzi a tym się zasłodze na maxa :) Witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam rowniez nowe przylaczajcie sie bedziemy za was trzymac kciuki uwaga dziewczyny zaczyna sie weekend a wiec uwaga - nie ulegajcie pokusom ja tez sie postaram tego weekendu nie zawalic:) gratuluje wszystkim spadku wagi trzymajcie tak dalej nie poddawajcie sie milego weekendu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ja nie mam czasu pisać bo mam mase rzeczy na głowie,jutro wyprawiamy córce 2 latka:) także napiszę w poniedziałek i w poniedziałek sie zwazę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam po wekendzie? mam nadzieje ze obylo sie bez ulegania pokusom:) mi sie udalo i nie uleglam i cwiczenia tez byly:) mam nadzieje ze zadna z was sie nie podda ja bede walczyc az dojde do celu idzie pomalu ale idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Moj weekend nie był najlepszy ale się ważyłam i jest nawet dobrze :) Dziś na sniadanko zjadłam musli z mlekiem0,5% a na obiadek udko gotowane , marchewke z groszkiem i łyzka kaszy jaglanej . Dziś siłownia, na ktora chodze nawet z przyjemnością :) Dziewczyny co tak malo piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×