Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko009292

Pytanie do kobiet prosze o szczere odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pytanko009292

Czytam te tematy i czytam... I mam tylko jedno zajebiscie proste (dla was kobiety) pytanie co wami kobiety kurwa jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewam sobie
po co generalizować jedne som jebniete (tutaj wienkszość) inne nie :) całkiem jak faceci 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś z nami jest nie tak ?
no nie pie...dol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewam sobie
tjaa amen ,amen 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi5432
"tjaa amen ,amen " hihi dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analizujemy wszystko po tysiąc razy, doszukujemy się, niepotrzebnie marudzimy, martwimy się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapominamy, że faceci myślą inaczej i wymagamy o nich bycia "drugą kobietą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeew
Hmmmm .To chyba kiepsko z moja kobiecoscia :( Nie analizuje wszystkiego po tysiac razy , nie doszukuje sie , nie marudze , nie martwie sie wcale a juz napewno nie na zapas. Wiem ze facet nie mysli jak ja , bo jest prosty ,a juz zeby byl druga kobieta to bron boze !!!!!! Teoria padla mannoza? Albo jestem wyjatkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElikserkaMloda
No wlasnie, a czy on tak, a co on wtedy myslal jak rozmawial z basia i czy to znaczy, ze mnie nie kocha, a jak kocha to moze nie lubi, a on nie bierze kanapek do pracy, a moze nie bierze bo bierze od innej kolezanki, a jak ta kolezanka ma na imie, a jak Zosia, to tak jak ja a to on moze juz nie mysli o mnie a ja kocham, a czy on mnie kocha, Jutro ide na zakupy z nim, a on nie lubi, i bedzie marudzil czy to znaczy ze juz mnie nie kocha. Co mam zrobic, czy on mnie zdradza, mysle ze mnie zdradza bo zaczal myc nogi, czy mycie nog to zdrada jesli wczesniej nie myl. A mama mowi ze on mnie nie kocha, ale jej nie wieze, ale kolezanki mowia ze moga miec racje, a wiec jesli maja racej to czy on mnie kocha. Ja znowu z szefem wczoraj sie piescilam, ale to nie zdrada jeszcze prawda? Czy jak zdradzam czy to zdrada, a czy jak on poszedl z kolega do burdelu to juz nie moge.. dlaczego poszedl, czy on mnie nie kocha, a jesli wyslal smsa to kocha czy nie kocha. A on, a ja nie moge myslec, on mnie tak podnieca instruktor jazdy, a czy myslicie ze moge go pocalowac jak ma zone. a jego zona jest brzydka, jestem ladniejsza, czy to znaczy ze mnie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieew, to nie kwestia obalenia teorii, tylko zrozumienia tych wad i zwalczania ich. To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeew
No podoba mi sie elikserka mloda ,ale ze sie Ci chcialo ?:) Szacun:D Glupie baby wlasnie tak maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko009292
Widocznie dla Elikserki to byl naturalny potok mysli spod palca jebla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką głupią babą byłam - w prawdzie druga strona wywołała we mnie takie reakcje, ale nie tłumaczę się. wina po obu stronach. teraz tylko zobaczymy, czy po odpoczynku, przemyśleniach, zdecydujemy się budować to na nowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko009292
Z calym szacunkiem :) ale moze w takich sytuacjach bedzie lepiej przestac myslec choc na chwile. Coby wiecej szkod nie narobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×