Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona_ona_ona

ktos pomoze?pilna pomoc

Polecane posty

witam.moze jakas doswiadczona mama cos mi doradzi,pomoze.mam 10 dniowa coreczke ktora karmie butelka mlekiem bebilon ha.mala kapiemy potem ladnie wypije mleko zasypia i po pol godziny budzi sie i tak sie z nia meczymy do polnocy.mala sie napina prezy podkurcza nozki nie moze zasnac i ciezko jej zrobic kupke.a jak usnie noszona na naszych rekach to gdy chcemy ja przelozyc do lozeczka to od nowa zaczyna sie placz.a jeszcze dodam ze jest glodna co godzina wklada piastki do buzi.ktos cos doradzi moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze wklada piastki do buzi to nie musi oznaczac ze jest glodna. moze miec duza potrzebe ssania tak jak bylo w przypadku mojej corki. u nas zadzialal smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolki
mala ma po prostu kolki, mleczka HA maja to do siebie ze maja duzo zelaza (czemu wogole mala takie dostaje-jestescie z mezem alergikami) masuj jej czesto brzuszek zeby puszczala baczki, po za tym organizm musi sie przyzwyczaic do mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolki
co do piastek to zgadzam sie z poprzedniczka, moj synek mial 3 dni i juz potrzebowal smoka i nawet polozne kazaly mi same mu dac -mial bardzo silna potrzebe ssania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
przeciez dziecko jeszcze w brzuchu ssie paluszek, a ze niedawno sie urodzila to jeszcze jej zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka pyr
masuj brzuszek od lewa do prawa , najlepiej ręką zwilzoną oliwką lub łagodnym balsamem dla dzieci -polecam baby dream johnosona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkak345
Mała najprawdopodobniej ma kolki, to jej przejdzie z wiekiem, miałam podobny problem z synem, niestety na kolki nie ma złotego środka, zwróć uwage żeby robiła kupki, jeżeli jest problem z zatwardzeniem to może mleko jest zbyt tłuste lub zbyt dużo ją karmisz, możesz zamiast częstego podawania mleka poić ją przegotowaną wodą, i oczywiśći porozmawiaj o tym z położną lub lekarzem, może coś poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj zmienic mleko na inne,poniewaz moze nie tolerowac tego mleczka.Moj synek tak mial przy mleku bebiko,jak zmienilismy,to jak reka odjal.Jesli nie moze sie zalatwic i napina sie przy tym,podaj 1/4 czopka glicerynowego dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala smoczek possie chwile i wypluwa probujemy go przytrzymac jej w buzi ale to nic nie daje.wlasnie pani doktor nam kazala podawac takie mleko poniewaz maz jest alergikiem.podaje jej oprocz mleka herbatki , a zkupkami jest ciezko mala robi je naprawde z wielkim wysilkiem podajemy jej czasem czopki glicerynowe tak tez zalecila pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala juz jest po zmianie mleka najpierw byla na bebilonie comfort pani doktor kazala zmienic na bebilon ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×