Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolajna1982

pytanie do polakow latajacych do polski

Polecane posty

hej polacy mieszkajacy w uk:) mam do was pytanie jak latacie do naszej polski i chcecie skorzystac z wizyt np u dermatologa czy ginekologa to odnosi sie do kobiet w przychodni panstwowej to czy zostajecie przyjeci??? czy musicie oplacac wizyty tak jakby byly one u prywatnych lekarzy???????? poszukuje odpowiedzi poniewaz mam dwoje maluchow i niedlugo lece do polski i musze wiedziec na co byc przygotowana w razie choroby dziecka czy mojej czy np checi wizyty np u ginekologa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
a masz ubezpieczenie w Polsce zeby isc na kase chorych? Jesli nie to znasz odpowied

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
w razie naglych przypadkow mozesz isf do lekarza na karte ehic, ale nie obejmuje ona twojej checi pojscia do ginekologa na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjtug
ginekolog-płacisz choroba dziecka-nie płacisz weź ze sobą kartę ehic. Jak nie wiesz co to jest to wpisz w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panadol extra
Hej, tak jak ktos napisal, do lekarza w Polsce mozesz isc za darmo tylko w naglych przypadkach, jesli chcesz isc do ginekologa lub dentysty to musisz zaplacic za wizyte. Warto sobie posprawdzac wszystko jak jest sie w Polsce, bo wizyty sa niedrogie w przeliczeniu na funty, a np. w UK nie dostaniesz sie do ginekologa, chyba ze naprawde cos Ci dolega. Ja lecze zeby w Polsce, czasem robie badanie krwi czy ide do ginekologa, bo w UK nie robia profilaktycznych badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjtug
dentysta to jest to. Leczenie zębów w Polsce to zaoszczędzone setki funtów mogą być, a ponad sto rocznie to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×