Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alsdhijshifbhsd

***** zwolnienie lekarskie a ciąża *****

Polecane posty

Gość alsdhijshifbhsd

planuję zajść w ciążę i najszybciej jak to możliwe isc na zwolnienie lekarskie (mobbing w pracy,wyzywanie, ciągły stres, itd...) Jak długo mogę być na zwolnieniu? Czy jeśli pójdę np. od drugiego miesiąca, to czy pracodawca może mnie po jakimś czasie zwolnic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
nie moze cie zwolnic na l4, kobiety w ciazy maja prawo do wynagrodzenia i zasilku chorobowego łącznie przez 270 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
na zwolnieniu możesz być do dnia porodu, potem przechodzi na macierzyński i przez cały ten czas jesteś prawnie chroniona przed zwolnieniem. dopiero jak wrócisz do pracy mozesz dostać wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
ja byłam na L4 od 4 tygodnia ciąży, tzn od gina miałam od 6 tc i byłam do dnia porodu, u mnie było wcześniejsze rozwiązanie, ale to nie miało znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghnjmnhg
możesz iśc nawet od 5 tygodnia ciązy. Nie przejmuj się pracą, są w życiu ważniejsze rzeczy niż robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhj jabłka
Kurwa jeszcze w ciąży nie jesteś. Rozpierdalaja mnie takie osoby jak ty! Jak jest mobing to zmieniasz prace, a jak nie da rady to zaskazasz tych co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaska1
Dhj jabłka, uspokój sie ...jesli dziewczyna dobrze zarabia w tej pracy to po kiego ma ryzykwoac ze nei znajdzie drugiej dobrze platnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdm,vnmbg
Olaska, moze nie zarabiam kokosów, ale nigdy nie wiem gdzie trafię, jeśli pójdę do nowej pracy ( o ile bym znalazła)no i wiadomo, na początku nie wypada zajść w ciążę. A moja córeczka ma 2 latka i teraz przydałoby się jej rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : // www . facebook . com / Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http :// allegro. pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×