Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterrrrrr ulepszony

z którą kobietą najchętniej poszedłbyś do łóżka

Polecane posty

Stiv mnie na kino chcesz złapac? :D:D:D:D nic z tego, nie chadzam do kina z obcymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że chcę. Ty mnie weź "przed" a potem ja Cię wezmę, ale nie do kina. Dobra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark 👄 kino i kawa na pierwszej randce ? Takie rzeczy to dopiero po bliższym poznaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór--dokładnie hahahahahahahahahahaha najpierw jest seks a potem przymioty co wymienił vieviór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe ukrywa się pod nicki
STEVEN SEAGAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEVEN SEAGAL vieviór--dokładnie hahahahahahahahahahaha najpierw jest seks a potem przymioty co wymienił vieviór xxx ciekawe czy zazony tez pobraliscie sobie te z pierwszej seksrandki??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, to gdzie, kiedy ? ;) Vieviór Dark dziś moja jest ..... :):) Stiv--- wymiary, rozmiary , dane adresowe , pesel ... pomyśle wówczas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllellluja
K.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Żeby nie Satyr to bym musiała znowu sama spać! Choć jeden się zatroszczył żebym nie zmarzła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34--hoża dziewczyno nie moja wina żeś sie urodziła w chu.jowych czasach.Wtedy kobieta sie szanowała.;Dziś szkoda mówić co sie wyprawia po pubach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vieviór jesteś obrzydliwie nowoczesny. To kiedy Twoim zdaniem wypada pójść do kina? Gdzieś między randką oralną a analną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty duchu się szanowałeś?
w młodości? NIE! jakim prawem oczekujecie szanowania się kobiet, jak sami łajdaczycie się na każdym kroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarita już, tu, zaraz. Ja wybieram film, a Ty dildo.;) Nei, spotkamy się w ogromnym łożu Satyra. Wolałabym tete a tete z Tobą, byłoby intymniej. Mam nadzieję, że Satyr będzie na tyle zajęty innymi "numerkami" że zdążę zajrzeć Ci głęboko w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieterrrrrr ulepszony
Co to za pogaduszki!!!!!!!!!!!!!!!.Macie TYPOWAĆ mameje leszczykowate !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEVEN SEAGAL v34--hoża dziewczyno nie moja wina żeś sie urodziła w chu.jowych czasach.Wtedy kobieta sie szanowała.;Dziś szkoda mówić co sie wyprawia po pubach. xxx myslałam ze was Panowie to własnie rajcuje :classic_cool: seks, seks, sek na wyciagniecie chooja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, siem wstydzem ale muszę zapytać.... co to jest dildo? ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest takie coś co niegrzeczne dziewczynki wkładają w niegrzeczne dziewczynki po seansie filmowym.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem możemy zaszyć się w mroku sali kinowej bez obawy, że robimy coś niestosownego w z punktu widzenia kafeterian. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet coś, co niegrzeczne dziewczynki wkładają w grzecznych chłopców, żeby poszerzyć im horyzonty myślowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]dark_ side To jest takie coś co niegrzeczne dziewczynki wkładają w niegrzeczne dziewczynki po seansie filmowym. Dark mówisz o "tym" czymś?! boszszsze jestem przerażona :D:D:D aż cała drżę ze strachu, i aby nie zemdleć do końca, wyjdę na świeże powietrze :D:D:D:D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem...Lepiej będzie jak dla pewności schowasz głowę między moje uda żeby nikt Cię nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poszerzanie męskich horyzontów metodą analną" - pięknie to wymyśliłeś Vieviór. Chyba się w Tobie zakocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×