Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterrrrrr ulepszony

z którą kobietą najchętniej poszedłbyś do łóżka

Polecane posty

Gość dark-side
wymysl własne teksty te kradniesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w pupe
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palisz fajki
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee....yymm... A czy ja... mogę chociaż ppopatrzec... kiedy będziecie poszerzać te... horyzonty? Przyniose nawet własne dildo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale faje za fają
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark-side
cudze teksty w cudzyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palę:classic_cool: Trudne pytanie Nei. Też chciałabyś poszerzać horyzonty? Cudze, czy własne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie palisz? Takie ćieniutkie, gejowskie, czy standard? A może king size? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palę gejowskie ale przypalam je zapalniczką, która uchodzi za niezwykle męską. Palenie jest odbiciem dwoistości moje natury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli męskie, to nie moje więc ja nie chciałabym decydować;) Palę papierosy dla dorosłych. Grube, normalne, trujące. A Ty Nei palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko popałam. Czasem miesiąc nie pale, czasem wypalam pol paczki w jeden wieczór. Zwłaszcza pod wpływem stresu i przy alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem, że będę wierny i wybieram tylko jedną. Ale nie w łóżku tylko w przebieralni jakiegoś sklepu, na pralce, stole kuchennym, na szafkach, balkonie, pod prysznicem, w wannie. Jak opadniemy z sił, to możemy się położyć do łóżka i zapalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan ochujałeś?
Z Verą byś chciał? to przecież gruba brzydka i zakompleksiona smarkula... pozostałe z listy, OK, fajne, dorosłe i świadome swoich walorów kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"v34 ciekawe czy zazony tez pobraliscie sobie te z pierwszej seksrandki?? " xxx Ja tak zrobiłem. Najpierw bzykanie, potem ślub a potem dopiero reszta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie znam palących gejów. Większość z nich prowadzi zdrowy tryb życia w poczuciu, że nie mają szans na przekazanie swojego materiału genetycznego. :-o Jak to się zna na męskich zapalniczkach, mądrala jedna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak zrobiłem. Najpierw bzykanie, potem ślub a potem dopiero reszta xx z pierwszą czy z drugą?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan ochujałeś?
nie no, Vera jest wprawdzie kaszalotem, ale cyc ma duży. Więc, jeśli Levi chce ją rżnąć, to raczej nie jest geyem, tylko desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło mi do głowy, że trzeba być z lekka zwichrowanym na punkcie Levviego aby pamiętać, co powiedział w lutym 2011 r. i zadać sobie tyle trudu, by wyszukać link do tego archiwalnego topa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz nie mysl vievior
bo widac ze nic madrego ci do glowy nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×