Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość MrsEvil
Zadnych objawow nie mialam.. zero krwi, boli.. jedno co mnie bolalo to glowa i plecy ale to mam tylozgiecie macicy wiec niby to normalne. Dzis tez fizycznie czuje sie dobrze. Gorzej z psychika, ale trzeba sobie radzic. Dzis mam ten zabieg i jeszcze mam cien nadziei, ze drugi lekarz mi powie ze to wcale nie jest prawda.. moj partner tez ciezko to przezywa mimo ze dzidzia nie byla planowana.. mam w nim oparcie i pomaga mi to. Boje sie o nastepna ciaze, bo jego ojciec tez mial problem z zaplodnieniem, a moj facet jak byl maly to mial problem z wedrujacym jadrem i zawinietym przewodem od plemnikow.. z reszta na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie patrzyc na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka 26
hej kochane ja mam termin na 28 listopada ;) mój skarb rozwija się prawidłowo.troszkę gorzej ze mną jestem na zwolnieniu od początku ciąży ale mam nadzieję że wszystko będzie ok ;)pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrsEvil nie martw się Kochana! To, że teraz zaszłaś w ciążę, to znaczy nic innego, jak to że Ty i Twój partner możecie mieć dzieci!!! Pierwszą ciążę też poroniłam i lekarz powiedział mi to samo, co ja teraz Tobie! Później za 3 miesiące zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę (w niedzielę przystępowała do I Komunii) teraz jestem w ciąży 3. Było tylko jedno niepowodzenie - to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Witam dziewczyny ja tez mialam podobna sytuacje jak staralam sie o dzidie w 11 tyg potem po 4 miesiacach zaszlam w ciaze i urodzila sie corks po niej po roku zaszlam w niespodziewana ciaze i niestety w 8 tyg samoistne poronienie bylo ledwo do szpitala dojechalam.... a teraz oczekujemy malego szczescia:) glowa do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrsEvil mi mól lekarz po pierwszym poronieniu powiedział dokładnie to samo co margaricie. Na pewno będziesz niebawem miała swoje maleństwo. Takie to życie przewrotne, ale po każdej burzy wychodzi słońce. Wiem, że teraz ciężko Ci o tym myśleć ale będzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrEvil wyrazy współczucia ogromne :-( wiem co czujesz bo ja też poroniłam tylko że to była bardzo chciana i planowana ciąża... Na początku świat mi się zawalił i szukałam winy w sobie ale mąż i najbliższa rodzina bardzo mi pomogli... Trzymaj się kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrsEvil ehhh:/ bardzo mi przykro.. współczuje.. nie martw się kochana na pewno doczekasz się swojego szkraba.. choć wiem że to nie łatwe.. przechodziłam przez to 2 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Właśnie. zarejstrowalam sie na drugie usg prenatalne za 4 tyg. jejku juz bym malenstwo chciała je zobaczyc. to juz będzie polowkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
MrsEvil bardzo mi przykro:( trzymaj się jakoś! Dziewczyny wysłałam na pocztę zdjęcia brzuszka. U mnie wczoraj była mega ulewa i padał ogromny grad! I oczywiście nie było prądu od ok 17, dopiero w nocy włączyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Ja wzoce zdjecia jak internet naprawia 2 dni juz nie mamy jedno dobre to w telefonie ale tu mało mozna zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evil szkoda ze Twoj lekarz bardziej sie nie interesowal bo to troche dziwne zeby dzieciatko bylo az o 2 tygodnie mlodsze. Byc moze przesunieta owu ale roznie to bywa. Z drugiej strony stalo sie jak mialo. Widocznie Twoja kruszynka nie do konca rozwijala sie dobrze, a tak moglas urodzic chore dziecko, ktore by sie meczylo na swiecie. Jestem w szoku, ze tyle kobiet roni ciaze. Nigdy nie przyuszczalam, ze to jest az tak duzy odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna kulka
Mrs Evil, strasznie mi przykro :( doskonale Cię rozumiem, ja też pierwszą ciążę poroniłam. Jak widzisz, jest nas sporo z tym okropnym doświadczeniem, ale to znaczy, że trzeba mieć nadzieję! Następnym razem wszystko będzie w porządku!! Trzymaj się! Witaj marteczka26. A co to znaczy "gorzej ze mną"? Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geoch
Mr Evil. bardzo mi przykro. Jeśli bedziesz chciała pogadać daj znac. Jest strona internetowa www.poronienia.pl tam też wszystkie formalne rzeczy są wypisane. Trzymaj sie . dla Twojego Aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tej glukozy to ja też się bardzo boje tego badania bo ogólnie teraz wszystko jest dla mnie za słodkie a czekoladą to można by mnie straszyc a tu trzeba taki ulepek wypić fuuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Róża na badanie mozna wziasc cutryne i sok wlac:) Ja miałam. cukszyce ciazowa z córką. dalo sie wytrzymac ale sporo wyzeczen djeta i pomiary glukpnetrem po posilkach nikomu nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda przyszła mama malutki masz brzusio :) ja mam 16 tyd zi 5 dz i wygladam jak conajmniej w połowie 5 mca :P fajnie szczuplutka jesteś, ja przed ciążą wyglądałam jak w ciązy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malusieńki :) ale nadrobisz :P mój się powiększa z dnia na dzień dziś mam 13 tydzień i 3 dzień a już powiększył się po 4 dniach od ostatniego zdjęcia. Zorbie teraz za 3 dni i wam wyślę. Pomyślałam sobie o takim albumie tydzień po tygodniu to będę regularnie robić w danym tygodniu plus 6 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Daria872 mamy termin tego samego dnia :) ciekawe czy tak wyjdzie w praktyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja terminem się przestanę chyba sugerować bo bliźniaki idą wcześniej, bardzo możliwe że to będzie już październik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś pytała tutaj jak to jest ze znieczuleniem przy porodzie,ja niestety takowego nie miałam więc nie pomogę, ale myślę że lekarz na pewno na wszystkie pytania odpowie. Ile się leży po CC w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Wlasnie leze w szpitalu po 2giej dawce tabletek i dalej nic. To nie byla wina zarodka. Dzis na izbie przyjec okazalo sie, ze mam ogromnego krwiaka w macicy. Dziecko zmarlo zaraz po pierwszym usg. Lekarz ze szpitala powiedzial mi rowniez ze odklejala mi sie kosmowka, o czym rowniez nie wiedzialam. Mydlono mi oczy ze wszystko jest ok. Gdybym dotarla do szpitala tydzien pozniej to nie wiem co by bylo. Teraz lekarze maja problem bo boja sie zrobic lyzeczkowania, nie sa do konca pewni czy to krwiak czy co to jest. A z tamtym lekarzem chyba nie musze mowic co mam ochote zrobic.. zabil moje malenstwo. Najgorsza jest mysl ze moglam uratowac dzidzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubek 74 wg ostatniego usg wyszło że dzieciaczek jest starszy o 4 dni, ale co usg to inna róznica, 1 usg było w normie drugie 2 dni trzecie 4 dni. a tak z ciekawości termin OM u Ciebie jaki jest.Jjestem ciekawa czy lekarze tak samo nam wyliczyli. u mnie 30 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda przyszła mama a Ty jaki masz termin ostatniej miesiączki bo widze ze tez na 7 list masz termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara-w-marzenia ja też mam dziś 13 tydz i 3 dzień :) Byłam dziś na usg - dzidzia ma 8 cm, tętno 160. Termin porodu wg usg 19.11.2013 więc o 5 dni szybciej. Ja glukozę miałam robioną w chyba 8/9 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrsEvil przykre czytać takie wieści. Aż włosy się jeżą na głowie. Aż dziwne że nie miałaś żadnych krwawień przy odklejeniu. Trzymaj się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×