Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helkasss

Masaż na wieczór panieński

Polecane posty

Gość Helkasss

zastanawiam się z koleżankami nad pewnym prezentem dla nasze przyszłej Panny Młodej. Przypadkowo trafiłam na taki temat w necie - otóż masaż wykonany przez masażystę z dojazdem do domu. Co myślicie o takim pomyśle? Czy któraś z was miała z tym do czynienia? Może się spodobać? Koleżanka nie należy do nieśmiałych, raczej nie byłaby skrępowana, ale co na to jej przyszły mąż? ;p Znacie kogoś komu można zaufać w okolicach Wawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
teoretycznie masaż to nic złego, natomiast w dzisiejszym swiecie otoczka wokło panieńsko/kawlerskich imprez nie jest zbyt "wysokich lotów" i może to przysporzyć parze młodej niepotrzebnych kłopotów, a chyba nie o to chodzi... Wyobrażcie sobie gdyby Pana Młodego masowała jakaś laska. niby masaż masażem, ale coś tam w głowie kazdemu swita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej by było
Gdyby sama Pania Młoda zdecydsowała czy nie bedzie z tego powodu jakichś zgrzytów. Natomiast wtedy już szlag trafia niespodzianke, a to chyba bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasioa23
Zgodze się tutaj z Emma, mi też się podoba pomysł :) Myślę że to nic takiego w końcu to ostatni dzień wolności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELKA1984
A może tak masaż dla pary? Byłoby po problemie ;p Dla Pana i dla Panny? Brałam w czymś takim udział, ale nie na wieczór panieński tylko z okazji walentynek - prezent od ukochanego ;p Zamówił masażystów do domu - było bardzo intymnie i przyjaźnie. Przyjechał pan i pani, stworzyli dla nas świetna atmosferę! Bardzo sympatycznie. Naprawdę można się odprężyć. Potem zostaliśmy sami i mogliśmy od razu wskoczyć pod kołderkę ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helkasss
A to w wawce cie masowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELKA1984
Tak, w wawce. Polecam - p. Wojciech Lisak, a pani nie pamiętam imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 563456
Ten Pan był u mnie na wieczorze panieńskim i było wystrzałowo i naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Po prześledzeniu opinii w sieci postanowiłam koniecznie sprawdzić ten salon osobiście... I muszę przyznać rację. Rewelacja. Nie spodziewałam się, że masaże mogą być AŻ tak odprężające. Godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
no, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghshsh
A mógłby ktoś się podzielić adresem stronki do tego pana masażysty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennnny mam na imie dzeny
Adres stronki do tego salonu to www.massage.warszawa.pl Zajrzyj tam powinno wszystko być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka26
A ja polecam tego Pana. Było nas 7 dziewczyn. Wymasował każdą po 30min. Sympatyczny i przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa88

My skorzystałyśmy z usługi z dojazdem na imprezę, Pan z www.pomasuje.pl  👍

Przyjechał ze swoim łóżkiem do masażu, olejkami świeczkami i muzyką. Masaż miał być wyłącznie dla Pani młodej ze względu na dużą ilość osób (9) jak byśmy się wszystkie masowały to imprezy by nie było 🙈 tylko samo SPA. :classic_love:

Nie trwało to długo Panna młoda zachwycona i zaskoczona naszym pomysłem :) Przed imprezą trochę ją podpytywałyśmy o to co by sobie życzyła by nie zrobić jej zbyt szalonej niespodzianki. Czas, który spędziliśmy w apartamencie przed wyjściem na miasto pozwolił by pewnie jeszcze skorzystać z dwóm czy trzem z nas. Jak kiedyś będę organizować wieczór dla mniejszej grupy to pewnie zamówię dla wszystkich. 😁

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seria

Wiecie co, ja raczej postawiłabym na typowy, klasyczny masaż - Panna Młoda na pewno jest zestresowana przed ślubem, więc w prezencie taki karnecik np na Tajski Masaż może być świetnym pomysłem (ja chodzę na taki na Dietla, w Krakowie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×