Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiezien533636

Ide do piedla na 12miechow jak sobie poradzic bez mojej dziewczyny?

Polecane posty

Gość Wiezien533636

Niedlugo ide do wiezienia na 12miesiecy za zniszczenie mienia(Po pijaku wybilem szyby w kilku wautach oraz pokopalem maske i przebilem opony wartosc zniszczen okolo 4000zl w dodatku mialem juz zawiasy za posiadanie ziola 3miechy na 2lata+zniszzenie mienia wiec mi odwiesili;( Jak sobie przez ten rok poradzic bez seksu?? boje sie ze tam trafir na jakis zbokow i bede gwalcony lub brutalnie bity;( Pomocy co zrobic;(((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo widzisz.....
......ty je****es prawo...... teraz prawo je*****e Ciebie ...roznica taka ze do niszczenia mienia nie potrzeba zelu nawilzajacego...... do puchy wez zapas bo bedzie bolec....:-).... taka rada na temat "jak sobie poradzic w pierdlu bez mej dziewczyny".....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko słyszałam, że pedofilów i gwałcicieli ogólnie, więc autor może być w miarę spokojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porypane laski
i bardzo dobrze że idziesz, może jak ci odbyt przeczyszczą to zmądrzejesz. Przyjemnego analnie wypoczynku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porypane laski
jak trafi na geja to mu odbyt przeczyści nie pocieszajcie go, zasłużył sobie, ktoś ciężko pracował na swoje mienie a on to zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz taki odważny i bojowo nastawiony jak w czasie popełniania czynu to włos Ci z... głowy nie spadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandzior nielada
Oj kurde synku, narobiles sobie nie lada klopotu. Takich jak ty, co to po autach kopia, w pierdlu sie nie oszczedza. Bedziesz robil za cwela i ruchac cie bedzie kto tylko bedzie mial na ciebie ochote. Nachlejesz sie wieziennej spermy az ci uszami wyplynie. A na dupie to nie bedziesz umial siedziec jeszcze z pol roku po wyjsciu z kibla. Zarezerwuj juz sobie termin u proktologa na operacje hemoroidow po wyjsciu z pierdla. Zycze ci aby ci dobrze dokopali za niszczenie cudzego dorobku smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo widzisz.....
.....no w twojej sytlacji pytanie " jak sobie poradze bez dziewczyny " to troche nie na miejscu...... z tego co wiadomo (przynajmniej co po niektorym) pedofile i gwalciciele maja prze****ane, wszyscy sie nimi brzydza nawet ci co siedza........ nikt ich nawet nie dotknie..... za wyzsze paradrafy (mordwestwa .itp) maja wy***ane i sie nie dadza, a w swietle tego ile im zostalo do wyjscia to z checia skorzystaja..... :-) ....no i widzisz zostalo to cos po srodku ......." zniszczenie mienia" .... niestety ale bedziesz musial dzialac na dwa fronty..... gwalciciele beda cie mieli bo latwe ciacho.... a mordercy bo ..... no wlasnie qrwa wielkie mi halo zniszczyczyc kilka samochodow....:-) ....tylko jak wtedy zamiast glowy d**a myslales tak teraz w pierdlu kombinuj....:-) ..... topik zmieniam na "jak moja dziewczyna poradzi se z nowym fagasem jak bede w pierdlu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×