Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka504

ślub cywilny

Polecane posty

Czy na ślub cywilny wypada zaprosić ponad 100 osób i zrobić normalne wesele? Ile około osób może się zmieścić na ślubie w urzędzie stanu cywilnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam wesele po slubie
cywilnym. To zalezy od urzędu, jedne są małe a drugie spokojnie pomieszczą 100 osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ,ze wypada
a ile osób sie zmiesci - po prostu wczesniej sprawdz sale w urzedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123ona
myślę, że jeżeli nie planujesz ślubu kościelnego to wypada zaprosić, a jeżeli planujesz później ślub kościelny to zaproś tylko kameralnie najbliższych, a na kościelny "zaszalej" z liczbą gości i zrób normalne wesele :) ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wypada - nie ma czegos takiego (koscielny jest dla osob wierzacych, cywilnych - dla tych, co nie wierza). moze byc problem z sala bo wiekszosc sal na sluby cywilne jest malych. moi znajomi mieli taki problem, w koncu zrobili slub przed hotelem, w ktorym bylo wesele (w zasadzie od poczatku chcieli na zewtarz miec slub), ale musili specjalne zgody zalatwiac na to -glownym argumentem byla wlasnie liczba gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REKLAMA REKLAMA
mnie na pewno 100osob zmiescilo by sie w USC, bo są 2 sale, koleżanka zaprosila 80 osob,, potem było przyjęcie z tańcami, czyli jak normalne wesele do samego rana:)wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze u mojego brata byl podobny problem - to ze wiekszosc osob stalo scisnietych to nie byl problem bo mlodzi ludzie (rodzinka siedziala), tylko pod koniec zyczen obsluga poprosila zebysmy wyszli na korytarz bo za dlugo to trwa i kolejny slub juz powinnien sie zaczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub cywilny nie jest tylko dla nie wierzących... nie którzy z innych powodów biorą śluby cywilne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze jedno rozwiązanie
Możesz poprosić urzędnika żeby przyjechał na salę i tam odbędzie się ślub cywilny. A jak nie w sali to w plenerze przed salą tylko nigdy nie wiadomo jak z pogodą. Ewentualnie można skorzystać z wypożyczonego namiotu. Wyjść jest wiele. I oczywiście że po ślubie cywilnym może być normalne wesele do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam 2 lata temu cywilny i wyprawialam normalne wesele na 70 osob. Czesc najblizszych bylo zaproszonych do urzedu czesc na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam 2 lata temu cywilny i wyprawialam normalne wesele na 70 osob. Czesc najblizszych bylo zaproszonych do urzedu czesc na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×