Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chlopaksexu

zboczone sytuacje na basenie lub saunie???czy ktos zauwazyl?

Polecane posty

Gość komandytowa
seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komandytowa
oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesta_][
dawno nie byłem na basenie , moze teraz sie pozmienialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak ich przylapalas.ja mialem sytuacje że mialem ochote zrobic sobie dobrze to robilem i jakas dziewczyna mi weszla i się patrzyla i poszla pod prysnic obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22lata i mnie to pociaga a na Ciebie libidowa już nikt nie patrzy bo już jestes stara xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronka_25
faceci jarający się w saunie na widok nagich kobiet to męskie dno i odpadki, biedni onaniści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie nie patrze na kobiety w saunie.ja chodze nago bo tak chcę po prostu a że masturbuje się tam to jest moja indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 699/669
"że mialem ochote zrobic sobie dobrze to robilem i jakas dziewczyna mi weszla i się patrzyla i poszla" i poszła, oj to bida straszna musi być u ciebie w wzwodzie buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj dalej debilu i," poszla obok pod prysniec"żeby popatrzec a po 2 lamusie dziewczyny to nie dziwki żeby od razu by chcialy sexu..to jest sauna a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miska
faktycznie biedny onanista u mnie latem w parku taki jeden menel sieda na ławce i jak idzie młoda dziewczyna to wyciąga fujarę i sobie macha biedak, żal mi go ale to co robi to jest obrzydliwe jest tak samo skrzywiony jak ty znajdź sobie dziewczynę i z nią się uprawiaj seks a nie bawisz się w żałosnego ekshibicjonistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 699/669
"to jest sauna a nie"... a ty tam walisz sobie konia... buhahaha, niestety nie wiesz po co jest sauna biedny onanisto... dlatego przestałam chodzić do sauny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to ja mam dziewczyne..a po 2 skad wiesz jak wygladam?hm??..haha ekshibionista??po czym niby to kurwa poznalas?wiesz wogole co znaczy ekshibionista?bo widocznie nie bardzo chyba wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna z Kędzierzyna
ekshibicjonista to ktoś taki jak ty masz skrzywioną psychikę i z całą pewnością jesteś kryptogejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie wiesz jaka jest roznica między sauna a prysnicem..pod prysnicem w kabinie jak to napisalem to jest moja indywidualna sprawa co tam robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha a co kurwa chodze i pokazuje wszystkim zebys twierdzila że jestem ekshibionista??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra bez bobra
przychodzą tacy żałośni podglądacze-onaniści i psują atmosferę też przestałam chodzić do sauny przez takich Mietków-podnietków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 699/669
w dodatku strasznie sfrustrowany jesteś onanista, ktoś ci coś napisze w necie a ty od razu żyły sobie prujesz i jadem plujesz... ech zwykły głupek jesteś co się chce masturbować przy wypowiedziach kobitek na forum... A na marginesie najbardziej zboczona sytuacja na basenie lub saunie??? Widziałam jak jakiś onanista wali sobie konia pod prysznicem i myśli że kogokolwiek to rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muraczka
saunowo-prysznicowi onaniści są zakałą ludzkości to oblechy i półgłówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muraczka
pryszczaci onaniści to prawdziwa plaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tak k***wa oburzacie? Podniecają mnie też faceci i o nich głównie myślę podczas onanizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 699/669
mięsista morelka - a to mnie zaciekawiłaś, bo osobiście to nie miałam nigdy sytuacji, że sobie któryś coś majstrował kiedy opalałam sobie bułeczkę. Nie to żeby mi coś brakowało, ale może plaża była na odpowiednio wysokim poziomie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłem na plaży nudystów i chodzę do sauny i nie widziałem sytuacji aby ktoś uprawiał seks lub się masturbował.Chyba że mam szczęście i wybieram miejsca w których nagość jest naturalna i wszyscy są do niej przyzwyczajeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to zboczone ale widziałem jak naga dziewczyna leżała z rozłożonymi nogami, miała śliczną pipkę, do dzisiaj śnie o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestalam chodzic do sauny, kiedy zauwazylam, ze jakiś facet wywalam centralnie swe genitalia na wierzch.Zeby było smieszniej, jest do sauna przy uniwerku, wiec prawdopodobnie był to co najmniej jakiś asystent. Nie chodzi o zwykla nagość, bo nie jestem pruderyjna, ale widać było, ze jemu jedynemu sprawia przyjemność odsloniecie recznika i pokazanie się w calosci. Reszta mężczyzn miała niedbale zarzucone reczniki na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×