Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chlopaksexu

zboczone sytuacje na basenie lub saunie???czy ktos zauwazyl?

Polecane posty

Albo on jedyny wiedzial, ze w saunie nie ma sensu sie zakrywac recznikiem :classic_cool: Nie ma to jak oceniac na podstawie wlasnych ograniczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwewrocku
Jestem dziś gościnnie we Wrocławiu możecie mi polecić jakaś niedrogą saunę w okolicach ul pomorskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko gość
Ja z dziewczyna zawsze się masturbujemy w saunie jak jest wolna ewentualnie w jakimś kąciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te verde dziś Albo on jedyny wiedzial, ze w saunie nie ma sensu sie zakrywac recznikiem cool.gif Nie ma to jak oceniac na podstawie wlasnych ograniczen. xxxx Ty jestes wyjątkowo ograniczony.:-( skoro siedzi w saunie kilkanaście osob roznej płci, nagich i nie bedacych w jakimkolwiek napięciu seksualnym, a jeden jedyny facet z rozkraczonymi nogami wywala swoje klejnoty rodowe na wierzch , nie tyle, ze sa one widoczne, ale POKAZYWANE. Kumasz roznice, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie zauważyłem takiej sytuacji a chodzę systematycznie do sauny.Nagie saunowanie,piling solny,pływanie,przebieranie w szatni i mycie się pod prysznicem jest przecież naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka124
Kiedyś na koloni poszliśmy na basen i kolega w jacuzi zaczął dotykać mnie po cipce. Nie wiedziałam co zrobić ale mi się podobało więc mu nie broniłam. Puźniej włożył mi palca do cipki i zaczął nim poroszać czego nie wytrzymałam i dostałam orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w jacuzzi było jeszcze jakieś z zemną małżeństwo i jakiś troszkę starszy od nich koleś. Niby rozmawiali w trójkę. W pewnym momencie jeden mówi zonko idę popływać ona na to ok odpowiedziała. Jak poszedł to zaczęła rozmawiać z tym starszym i w pewnym momencie usiadła na jego kolanka i wykonała parę ruchów wiadomo za długo nie mogli ktoś by mógł przyuwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×