Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margarietta

jak to jest?

Polecane posty

Gość margarietta

Jestem pracownikiem oświaty. Od grudnia na zwolnieniu 100% płatnym (ciąża). Dostałam w grudniu wynagrodzenie 1ego (bo z góry płacą). A w styczniu 2 i 3 cisza brak pensji na koncie. Dzwonię i pytam dlaczego, czy zapomnieli.? A oni że skoro jestem już na dłuższym zwolnieniu to dopiero pod koniec miesiąca dostanę. Czyli zostawili mnie z pensją grudniową na 2 miesiące. I nawet nie łaska uprzedzić. Dobrze że miałam kilka setek odłożone no i rodzina pomogła to jakoś się przeżyło. Dostałam 25 stycznia. Dziś 26 luty pensji brak na koncie. Jaja sobie ze mnie robią czy co? Jak to jest z wypłatą wynagrodzenia w czasie ciąży na zwolnieniu? Czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
może w tym przypadku zus ci wypłaca chorobowe, a oni płacą za miesiąc w tył chociaż wtedy byś za styczeń w lutym dostawała itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama majowa:)
Witam, ja wypłatę mam zawsze w przedostatni dzień każdego miesiąca. Czy wypłacał pracodawca na początku czy teraz ZUS, zawsze wszystko w terminie. A na zwolnieniu jestem praktycznie od początku ciąży. Nie wiem dlaczego u Ciebie takie anomalia. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to postąpili nie ładnie
U nas płacą normalnie na zwolnieniu w czasie ciąży każdego 1 miesiąca, ale musi być powyżej 10 pracowników, bo jeżeli nie to płaci zus i tam są inne zasady wypłat zasiłku chorobowego. Ale tak czy siak powinni ciebie poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarietta
Po południu znów zajrzę na konto. Jak nie będzie to znów będę musiała dzwonić bo pieniądze mi są potrzebne. Ale głupio mi będzie kolejny raz dopytywać się. Ale cóż jak sobie olewają człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×