Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jekaterina.

szkoła policealna, studia.. stewardessa.

Polecane posty

Gość Jekaterina.

Witajcie! Jestem tegoroczną maturzystką i zastanawiam się nad zawodem stewardessy. Planuję iść na filologię rosyjską oraz do dwuletniej szkoły policealnej technik obsługi portów i terminali - to drugie oczywiście zaocznie. Po ukończeniu licencjata i zdaniu egzamin zawodowego chciałabym ubiegać się o posadę stewardessy. Spełniam wszystkie wymagania: zdrowie, wzrost, języków znam kilka komunikatywnie. Czy są tu jakieś stewardessy, które mogłyby coś powiedzieć o swojej pracy, jakie linie polecają, czy mam szansę się dostać? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
nie jestem stewardesa :D ale wiem że w enter air poszukują takowych na okres wakacji nie musisz zadnego studium konczyc tylko miec status studenta. od siebie dodam ze to upierdliwa praca musisz ciagle wysluchiwac jakichs pretensji do bufonow i jeszcze byc mila :D ciezko tez mowic o zwiedzaniu czegokolwiek z pulapu 10 tys metrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smykałka77
Moim zdaniem stewardessa to żaden zawód. Lepiej wybierz jakiś medyczny kierunek - to się bardziej opłaca np. asystentka stomatologiczna. Fajną ofertę kierunków medycznych ma policealna szkoła medyczna OMEGA http://www.omega.szkola.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jekaterina i jak wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×