Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CIEKAWA ZASTANAWIAJĄCA SIĘ

Banki Spółdzielcze - jacy to pracodawcy?

Polecane posty

Gość CIEKAWA ZASTANAWIAJĄCA SIĘ

Może ktoś pracował, pracuje? Jakimi są pracodawcami, jak wygląda to od kuchni: rozwój, obowiązki, atmosfera, no i zarobki ... jestem w punkcie, gdzie się zastanawiam nad podjęciem pracy w takim banku ... dodam, że nie jestem w pilnej potrzebie znalezienia pracy, szukam, bo może znajdę coś bardziej rozwojowego i lepiej płatnego niż 1500 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerowaa
kochana bierz tę pracę, znajdziesz lepszą - zmienisz, a doświadczenie zdobędziesz. tak przy okazji Startowałam na inspektora, jak się okazało 2060 zł bruto, czyli ok. 1500 netto, dojazd do pracy ok. 350 zł, do wypłaty 1150zł do życia... co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWA ZASTANAWIAJĄCA SIĘ
Ale mi chodziło o to, że ja mam pracę, właśnie za 1500 netto:) Moja robota byłaby na dojazdach, koszt paliwa to 500 zł wówczas, po odjęciu kosztów zostałoby mi 500 zł, a robota odpowiedzialna (średni szczebel - kierownik). WIęc nie wiem, czy to taki szał ... mam wątpliwości. A doświadczenia to ja już mam blisko 17 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWA ZASTANAWIAJĄCA SIĘ
ale napisałam, po odjęciu kosztów paliwa zostałoby mi 1600 zł na czysto (teraz mam 1500) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×