Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmelowe nitki

Sklepy z odzieżą dla puszystych kobiet.

Polecane posty

Gość karmelowe nitki
Chyba taj jest jak mówisz, że cena zalezy od rozmiaru. A co powiesz o tych sklepach co ja wyszukałam? Babcine czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakikalalala
wlasnie co wpisac w wyszykiwarke bo wciaz to samo wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakikalalala
no dziewczynky pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe nitki
Szkoda, że nie ma zainteresowania tematem. My grube babki też chcemy się fajnie ubierać. Może ktoś jeszcze coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe nitki
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba baba jestem
ja kupuje w lumpach tez mozna fajne ciuszki trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe nitki
Kobiety proszę piszcie jak wyszukujecie sklepy dla puszystych w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baden baden
tez jestem ciekawa gdzie i jak znalesc fajne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goląc sobie nogi
Sklep 1.inny wymiar.pl 2.magnify.pl 3. gaba fashion.pl moze tu cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba babka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż stąd z tymi szmatami
a kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.modna4xl.pl odzież damska w dużych rozmiarach od 48 do co najmniej 62 i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep Danvera.pl godny uwagi, bogata oferta najmodniejszych sukienek, towar zgodny z opisem, cena niska, jakość dobra,szybki czas realizacji zamówienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to jeszcze aktualne to ja zapraszam na ciekawego bloga, który jest tylko o ciuchach 42+ (do rozmiaru 60 i większego). Cały przekrój, polskie i zagraniczne marki czyli modne krągłości - wszystko w jednym miejscu :) Często aktualizowany. Próba stworzenia porządnej ciuchowej bazy. Okazuje się, że tych marek jest mimo wszystko więcej niż można się spodziewać. szafasizeplus.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 7344
Jeżeli moa o sklepach z odzieżą,to warto zerknąć także na www.Loloshop.pl mają bardzo ciekawe rzeczy w,a ceny również niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy ten sklep Danvera zamówiłam sobie trzy sukienki i nie mogę doczekać się na przesyłkę:)...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się :) bardzo duży wybór sukienek w większych rozmiarach i szybka dostawa to ich zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy danvera.pl można tam kupić modne sukienki w większych rozmiarach za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienki Kupuję od dłuższego czasu na www.danvera.pl/ i jak dotąd zero problemów, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle wpisuję po prostu odzież dla puszystych nic więcej. Niestety, żeby znaleźć dobry sklep nadal trzeba trochę poszukać. Dziś np. trafiłam na fajny z odzieżą dla pań http://www.gaba-fashion.pl/ nie mogę przestać oglądać rozmiary od 40 do 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. !!!MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOPASOWANIA ROZMIARU!!! NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku kupuję ciuchy przez internet w http://www.gaba-fashion.pl/ często mają ciekawe wyprzedaże. Świetne fasony, bardzo kobiece w połączeniu z dobrym materiałem to miejsce, którego nie można pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubaski powinny byc utylizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantata
Jeszcze do tych wymienionych Quiosque można dodać, mają bodajże do 44 rozmiar, a ciuchy są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam problemy z dobraniem ciuchów. Noszę rozmiar 48 - niestety w sieciówkach trudno o ubrania w moim rozmiarze. :( Znam dobry outlet z fajnymi ubraniami w dużych rozmiarach - http://sklepgaba.pl/ , niektóre rzeczy naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny też sklep z ubraniami także w dużych rozmiarach jest Bialcon- modne polskie ubrania, niebanalne. Szyte przez polkę, z polskich materiałów. Mnie się akurat podoba ten styl, bynajmniej nie są to odwzorowania ubrań jakich pełno w każdym sklepie. I też duże rozmiarówki http://bialcon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci sklep allinside.pl. Tam są ubrania dla Pań w większych rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasssne i dlatego spamujesz od rana forum.. Szukasz idiotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję przez Internet. Wcześniej wpisywałam w wyszukiwarkę hasła typu: „odzież plus size”, „ubrania XXL” itd., ale teraz po prostu wchodzę do tego sklepu internetowego: http://sklepgaba.pl/. Zawsze znajdę coś dla siebie. Teraz np. podobają mi się koszulki z krótkim rękawkiem w takie paski marynarskie. Spoko trend. Mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×