Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarny Rycerz

Dlaczego żadna o którą się starałem mnie nie chce?

Polecane posty

Z wyglądem nie jest najgorzej, jakąś kasę mam, wzrost średni jest, studiuje na politechnice ... A i tak żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawnik
Kasę mają Twoi rodzice tak gwoli ścisłości (chyba, że sam się utrzymujesz to zwracam honor). A odpowiadając na Twoje pytanie: bo jesteś debilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kobiety nieodpowiednie - szukają tępych i napakowanych albo gorszych od siebie, żeby móc się dowartościować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter mam dobry, wagę w miarę (ostatnio przytyłem, ale to chyba jeszcze norma), budowa ciała normalna, na studiach jakoś daje radę, mam szerokie zainteresowanie ... No co kurwa jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaAnin
Ze mna podobnie. Na forum tutaj piszą: wystarczy szanował kobiety, miał jakąś pracę, był po prostu normalny, a jak przychodzi co do czego to mówią coś o jakichś iskrach. Nie wiem o co chodzi. Też mam studia, gdzie mieszkać i czym jeździć. Mam pracę, nie jestem jakimś totalnym nieudacznikiem, nawet mnie dziewczyny lubią, ale żadna nie chce ze mną być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkcnv
Bo jestes kafeteryjnym cieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawnik
Poczytajcie sobie jego wypowiedzi z nicków Śmieszny Student, Stalingrad czy z tego nowego. Bo jak dla mnie to dobrze świadczy o kobietach że takiego nie chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
widocznieś nudziarz, brzydal, kurdupel, tępak, debil, bezguście ciuchowe, albo celujesz w niunie nie z Twojej ligi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet Home
rozpuść plotki, że przesiadujesz na kafe jako czarny rycerz, zobaczysz jak zaczną na ciebie lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wypowiedzi warszawiaAnina - nie ma co ukrywać, że musi "zaiskrzyć". Inaczej po dłuższym czasie kobieta w związku jest nieszczęśliwa, zrywa, i wtedy to dopiero jest zdziwienie, "przecież było tak dobrze". Czasami lepiej szybciej zerwać znajomość, jeżeli wiadomo, że nic z tego. A gdzie poznajesz te kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj na czacie, moje pierwsze spotkanie z kimś z czatu okazało się sukcesem i jesteśmy zaręczeni ;> Wypowiedź półżartobliwa, przede wszystkim się nie zniechęcaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czacie poznałem Oleńkę i skończyło to się prawie chorobą psychiczną, jak mnie odrzuciła po 2 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara0909876
Pieniądze zawsze się przydadzą, pomogą w kupnie nowych ubrań czy w zapłaceniu za wypad do kina z dziewczyną. Możesz szukać zwykłej pracy, albo zarabiać przez Internet. Wejdź na http://wyplata.com/ poczytaj co tam jest napisane. Ja sama dostałam taką wypłatę. Chwilę trzeba poczekać, ale wszystko jest ok. Powodzenia w szukaniu tej jedynej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdfsf
Pietrek to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLLLLLLLLLLLLLLLLL
wzrost średni=kurdupel kasa=na utrzymaniu rodziców szerokie zainteresowania=kobiece forum kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w Tobie cos antypatycznbego i mimo jakiejs wiedzy to masz zjebane poglady i jestes mega\dziecinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iooppooooooooooo
yp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz odpowiedź jest prosta - Nie bierzesz leków. Gdybyś się leczył, to kto wie, a tak to lipa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jestes mrukiem albo zachowujesz sie jak dzikie zwierze albo zjeeeebany masz charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co najwazniejsze !!!!!! - WYBIERAJ W SWOJEJ LIDZE LASKI :O marzenia o ksiezniczkach powinienes juz dawno porzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×