Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżciemi123

Kosmetyczka i fryzjerka Puławy

Polecane posty

Gość Rusłana
Polecam Dorotę Węgorowską- z nowego salonu w centrum- BE BEauty Clinic. Robiłam makijaż na wesele, zanim jeszcze otworzyła swój salon, profesjonalnie i z gustem podeszła do sprawy:) Używa markowych kosmetyków, więc makijaż trzyma się baardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam bebeauty clinic. Dziewczyny znają się na rzeczy. Tutaj macie ich facebook https://pl-pl.facebook.com/BeBeautyClinicPulawy To stosunkowo nowy salon i byłam sceptyczna. Robiłam tam makijaż (byłam starszą) i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Włoszka
Ja ze swojej strony mogę polecić be beauty clinic w Puławach. Super salon. Mają profesjonalny sprzęt i jestem bardzo zadowolona i z makijażu ślubnego i z manicure. Robią tam też masaż i inne usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni Kliczka
Dziewczyny zapraszam na Metamorfozy do Puław i do Kozłówki . Już w tą niedzielę Metamorfozy w Lublinie (Hotel Agit) Będzie można nawiązać ciekawe znajomości i znaleźć odpowiednią fryzjerkę i wizażystkę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Klikawa
Dziewczyny polecam Panią Dorotę (Be beauty clinic), jej gabinet kosmetyczny znajduje się przy ul. Nilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkakl
Zgodzę się z przedmówczynią, ja też słyszałam, że be beauty w Puławach jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne, kilka wpisów o jednym salonie, ewidentna samo-reklama. Jeśli juz sie reklamujesz to wystarczyłby jeden post, może nikt by się nie zorientował, że sama siebie polecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka T
Bez przesady, to, że ktoś poleca jakiś salon nie oznacza od razu spamu :P Nie przesadzajmy, ze wszedzie sa reklamy, bo wyjdzie na to, że dzisiaj nikt już nie może być dobrym fachowcem -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu ewidentnie widać reklamę.Nie wierzę, że nowiutki salon poleca aż tyle osób na forum. Forum to patrząc na liczbę wpisów w wątku wcale nie jest az tak popularne w Puławach. A ostatni post też jest dowodem na to, ze sama siebie próbujesz bronić. A reklamę najlepiej rób na facebooku, oznaczaj klientki na zdjęciach wtedy dotrzesz do ich znajomych. tylko kup profesjonalny aparat. na stronie internetowej też nic szczególnego jeszcze nie masz, więc o tym pomyśl. tu mało zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długie włosy
StraszNie nie polecam Sławka z berber shop'u !! Uważa ze zna sie na włosach a dwa razy ściągał mi kolor ! O kondycji moich włosów więcej nie mowil ! Stawia na wygląd salonu a nie na jakość obsługi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu https://slubi.pl/blog . Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam. Dobra strona, z dużą porcją porad i długą listą firm weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
czy był ktoś u cynarskiego w salonie lub w futuro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki "Już nie panno młoda" za namiary do Pani Beaty z Mobilnego Salonu. Pazurki i makijaż naprawdę super za rozsądne pieniążki. Ja już jestem siedem lat po ... ale druga dzidzia mnie trochę uziemia, więc skorzystałam z oferty. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propevenon1975ekfho
Polecam Panią Irenkę z Wojska Polskiego. Robi najlepszy chyba makijaż w mieście na świetnych kosmetykach. Ma też zabiegi medycyny estetycznej robione przez lekarza, więc można się u niej do ślubu przygotować. Fryzjerki nie znalazłam do tej pory dobrej - wszędzie te same oklepane fryzury. Nuda. Powodzenia na ślubie! Jasne http://vcup.in/jHaK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mogę prosić o namiary do pani Irenki z Wojska Polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1212
Dziewczyny !!! Ostrzegam przed Perłą Wizażu z ul. Sienkiewicza, masakra stracony czas i pieniądze. Pani właścicielka kosmetyczka to totalna porażka a i jej fryzjerka niewiele lepsza. Uważajcie bo ich niezła gadka może zmylić tak jak to było w moim przypadku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Perła zła? Ja sam jestem do niej umówiona na próbny i na ślubnym i tez już jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakiej kosmetyczki szukasz, ale ja uwielbiam Panią Monikę z Gabinetu przy ul.Gen. Fieldorfa „Nila” 18 / 26 drugie piętro Nie wiem, może kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, wreszcie ktoś z Puław Ja również Puławy, ślub już za 2 miesiące w Izabelli (swoją drogą gdzie wyprawiacie??) i nie wiem jaka fryzjerke wybrać! Fajnie że jest ten temat, przejdę się do niektórych i sprawdze co i jak;d polecajcie dalej jak możecie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Fryzur Plus, ul. lubelska 18/8 i właścicielkę Panią Ewę. Bardzo sympatyczna i wie co zrobić z włosami:) Chodzę tam już od kilku lat i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdamimi
Cześć, może ktoś jeszcze mi w tym temacie odpowie ;) zapisałam się na hybrydy do kosmetyczki w salonie Ewa w galerii zielonej. Jakie macie opinie ? I ile mnie to mniej więcej będzie kosztować, bo zapomniałam spytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam u koleżanki na weselu w izabelli i przyznam, ze maja ladna przestronna sale, kolezanka nieduzo placila wiec mysle, ze się oplaca (jedzenie ok.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffg
Dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o tematykę ślubną jest portal o adresie slubi.pl. Na jego stronach znaleźliśmy niemalże wszystkie oferty związane ze zorganizowaniem naszego ślubu. Ogłoszenia zamieszczane są według kategorii tematycznej co ułatwia odszukiwanie odpowiednich ofert. Ja szczerze polecam bo to największa i najrzetelniejsza baza informacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Futuro! Praktycznie od ręki udało mi się tam umówić na wykonanie fryzury na wesele. Wyszło rewelacyjnie, poleciłam mamie i też jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Monikę Grodzicką z Monos Studio, malowałam sie u niej wiele razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Moje kolezanki też malowaly sie na slub i do tej pory mi dziekują za polecenie Moniki. To przedewszystkim jest profesjonalna wizażystka, zanim zacznie makijaż oceni typ urody, zapyta czy wogole lubisz sie malować i o rozne inne ważne do stworzenia makijażu informacje. To jest super bo wiesz że jestes w dobrych rekach. W Puławach to jedyna tak profesjonalna wizazystka, szczerze polecam !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Kosmetyczkę Bebeauty z Puław w HTMie na Nilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jakies Fryzierka na upięcie ślubne polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Beata z "Mobilny Salon".Przyjeżdża robić paznokcie. Serdecznie polecam.Zawsze jestem zadowolona.Są piękne. Zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×