Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga93

Szukam romantycznego partnera

Polecane posty

Gość Kinga93

Jestem osobą puszystą. Mam 20 lat, jestem z okolic Wrocławia. Szukam partnera rozpanonego i któremu nie przeszkadzają zbędne kg.(85). Nie chce już być sama... Chce kagoś na stałe z dość dużym przyrodzeniem. Chce go czuć w środku. Zabawa sama z sobą już mnie powoli przestaje kręcić. Bo jak wiecie osobom puszystym jest ciężko znaleźć chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
85 kg. puszysta ? :) Jesteś kobietą XL model i nie puszystą chyba,że masz 150 cm. wzrostu.Po co Ci to duże przyrodzenie miła kobietko :) Nie wiesz,że z takim może zaboli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga93
Moje znajome są szczupłe i mają powodzenie. Jest mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że z moich terenów się nikt nie odezwie...u nas faceci mówią, że te zza Buga są do niczego (w sensie - że w łóżku, nie wiem dlaczego, taka fama), ale Polska wielka, znajdziesz, a tu jest naprawdę dużo fajnych wolnych facetów - powodzenia...ile mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga93
Mam około 170 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Słowianka dowaliłaś swoją głupotą strasznie.Gdzie Bóg,a gdzie Wrocław ! Te ze wschodu nie mają pojęcia o niczym choć ...? Wrocław to Odra na zachodzie Polski.Ciekawe na jakim zadupiu Tu koczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Slowianka myślała pewno o repatriantach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Kinga kobieto wg. mnie jesteś super babką,nawet nie wiesz ilu facetów zabija się o takie.170 wzrostu waga odpowiednia,biodra ? pupcia ? biust ? to to ,a myślisz,że coś tam nie gra. Masz też poniekąd rację,jak szukać to już z czymś w spodniach :) To,że ulżysz sobie uważam za słuszne i ćwicz jeśli najdzie Ciebie ochota.Dodaj kilka rozmiarów to zobaczysz ile będziesz miała propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Bóg a gdzie Bug, niedouczony tumanie? zanim zaczniesz kogoś poprawiać sam się pierrdolnij w pusty czaban :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga93
Okrągłe szerokie biodra, duża pupa, biust D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Kinga albo sobie żartujesz,albo masz takie cudowne kształty i narzekasz.Powinnaś dodać zdjęcie by te cudowne kształty pokazać,a nie narzekać,że coś nie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Gdzieś zawsze można pójść nie koniecznie tam gdzie proponujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany_kingą
Witaj Kingo. Mieszkam w okolicy Wrocławia, mam 20 lat. Nie przeszkadzają mi Twoje kształty. Lubię gdy dziewczyna ma troszkę ciałka. Również szukam czegoś poważnego i trwałego. Czy jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam sie tak chce
takie głupoty wypisywać? biuro matrymonialne ???? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam romantycznej dziewczyny , kobiety, która lubi romantyczne sierpniowe noce pod rozgwieźdżonym niebem albo przy księżycu. Też tak lubię. Mam na imię Krzysztof, kriso322(at)o2.pl i mieszkam w południowej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały wielgus
no cóż wystartowałbym do Ciebie ale mój wielgus nie spełnia Twoich oczekiwań jest niestety standardowy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×