Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike17

Wesele 2014 przygotowania jak, gdzie, co, i kiedy.

Polecane posty

Witam:) Jestem przyszłą panną młodą wesele w przyszłym roku wrzesień 2014. Poszukuję zespołu i fotografa okolice Kety Bielsko Wilamowice Czechowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znacie nikogo?? może być nawet Andrychów a oprócz tego co dla rodziców na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelka2606
Ja również planuje ślub na Wrzesień 2014.Dokładnie na 20. września Co do przygotowań to mam już kamerzystę który jest zarówno fotografem oraz upatrzone zaproszenia. Szukamy sali Co do prezentów dla rodziców to wraz z narzeczonym zastanawiamy się nad podziękowaniem w formie księgi okolicznościowej, oraz kwiaty. Pozdrawiam wszystkie panny młode z września 2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również biorę slub 20 Września 2014r :) Mamy już salę i dj:) Powoli planujemy resztę spraw:). Nie możemy zdecydować się na kamerzystę i fotografa. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
Ja jestem z sierpnia 2014 i juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Zapraszam na www.zespolkwintet.pl Posiadamy wolne terminy na sierpień i wrzesień 2014 Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Wy też tak jak ja zwariowałyście na punkcie ślubu??? Ja siedzę i oglądam zaproszenia, dekoracje kościołów, torty, fryzury ślubne, bukiety ślubne i wszystko inne co z tym związane? Chciałabym wszystko już teraz załatwić, bo jestem przerażona ilością spraw do załatwienia... A tak na prawdę, większość załatwia się w ostatnich kilku tygodniach. Zwariowałam... Duszę to tylko w sobie, bo mój narzeczony już raz mnie opierdzielił i narazie nic mu nie mówię ;) Witam, lipiec 2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub w czewcu
Tylko cywilny[rodziny niewierzące] na 140 osób, w sali urzędu goście się nie zmieszczą, więc została zarezerwowana sala w pałacu[miasto bezpłatnie udostępnia] O reszcie jakoś pomału myślę, kasa jest - kilka lat pracowaliśmy za granicą, aby mieć pieniądze, wszystko można załątwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf lub
Witam, mam do zaoferowania własne usługi: reportaż oraz sesję ślubną plenerową. Dużo ujęć, w wielu miejscach. - wszystko do dogadania. Możliwe sesje za zwrot kosztów dojazdu na terenie woj. lubelskiego lub nawet dalej- zero ukrytych kosztów - pary zainteresowane pytać na maila. Odległość to dla mnie nie problem - zapraszam Zainteresowani kontakt mailowy: lublinfotograf@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, widzę, że już macie sale weselną, możecie napisać gdzie? ponieważ jestem na etapie poszukiwań w Bielsku i zastanawiam się nad Radosną albo hotel na Błoniach może macie jakieś informacje to bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Folk & Roll - zapraszamy do współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985
Hej maj2014! Juz odliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina02
Witam ;) Ja również mam datę na 20 września 2014r ;) Mam załatwioną sale, kamerzystę - fotografa, zespół a reszta w najblizszym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Sierpień 2014, sala, fotograf...teraz muzyka i w tym roku tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×