Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mileczka/

Tycie w ciąży

Polecane posty

Gość mileczka/

Mamusie ile przytyłyście w ciąży? Ja przytyłam 15kg, zaczynam od poniedziałku 9 miesiąc... czy to dużo? Moją wagą startową było 59kg przy wzroście 172cm. No,a teraz jak widzę 74kg..to...mam wrażenie,że to mega dużo :( ktoś przybrał tyle ile ja? i czy udało mu się do zrzucić?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalinka
Ja 13kg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galka.
czarna to mało, tzn. fajnie :P ja przytyłam 18 kg... chodź spadło w sumie w 2miesiace po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo Przytylas.
Ja przytyłam do teraz 10kg. Jestem w 39tc. Waga startowa 58kg przy 175cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile która przytyje zależy
tez od tego z jaką wagą startuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie "obżeram się" tylko jak mam na coś ochotę to biorę kawałeczek. Uważam na to, co jem, w sumie nie mam żadnych zachcianek jak to mają kobiety w ciąży i to mnie ratuje... tym bardziej, że miesiąc po porodzie mam wesele i jakos nie uśmiecha mi sie isc jak taka "kulka" :) Jestem wdzięczna, że przytyłam tylko 6 kg i do tego niecałe (!), ale to dopiero 30 tydzień, jeszcze dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuuulka
Przytyłam 19 kg- startowałam z 60 kg, tydzień po porodzie zleciało 10 kg, dużo wody w organiżmie miałam, teraz leci reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potravva postna
Ja mam 175 cm wzrostu,przed pierwsza ciaza mialam 72 kilo,przytylam 20 kg,po zostalo mi 75. W drugiej ciazy z wagi 75 doszlam do 90, wiec 15 kilo do przodu,teraz dwa tyg po porodzie waze 80, wiec zostalo 5 kg do wagi wyjsciowej,ale.kto wie,moze samo zejdzie wiecej,a jak nie,to nad tym popracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
18 kg - mam 174 cm i jak zobaczyłam 8 na początku to mało z wagi nie spadłam :) W sumie dobiłam do 83kg, ale do wagi z przed ciąży wróciłam w kwartał - karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt55465
autorko - nie duzo :) Ja jestem w 35 tc i przytyłam 12 kg ;) Pewnie do porodu pojadę z 15 kg - jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimkaa
,Ja przytylam 20 kg z czego 17 kg ubylo mi w tydzien az tyle mialam wody,pod koniec bylam mega spuchnieta,wiec nie zawsze waga zalezy od diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 20kg przy wzroście 180.Po 3 mies wróciłam do swojej wagi 66.Żadnej diety karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja biednaa
23 kg w ciazy, doszłam do wagi 105kg, to duzo, ale 6 mscy po porodzie zeszlo nie 23 a 29 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka/
Dzięki za odzew :] Widzę,że jedni tyją mniej,inni troszkę więcej. Jednak po porodzie nie ma chyba takich problemów do powrotu wagi,to mnie cieszy :) to moja 1 ciąża...nie chciałbym ważyć więcej,niż jak przed ciążą. Pocieszyłyście mnie,dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja biednaa
waga to swoja droga, a jak bedziesz miala rozstępy,hemoroidy? z tym gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka/
rozstępów na szczęście nie mam,ani jednego :D a to już 36tydzień, więc mam nadzieję,że się nie pojawią :) hemoroidów też nie mam...a po ciąży często się je ma dziewczyny ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja biednaa
w ostatnie 1,5 msca ciazy przytyłam 10kg (wakacje) i mam rozstepy,a po porodzie doszly hemoroidy od parcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka/
Hmm.. hemoroidy..to rzeczywiście brzmi nie ciekawie.. cóż..może będzie cesarka,nie wiadomo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozstępy także to nie zależy od tego ile kobieta przytyje, żeby się ich nabyć :( wg miałam przed ciążą gdy chudłam i tyłam bardzo szybko... cieszcie się kobiety, bo ja mam cały brzuch poorany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka/
też mi się wydaje,że rozstępy zależą od rodzaju skóry..a nie od liczby kg. czarna nie martw się, taką masz tendencję widocznie. spodziewasz się chłopaka,czy dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×