Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

sorry Halinka, wczoraj coś mi się kafe zacięła i już nic nie pisałam. Kurcze wczoraj miałam taki dobry humor a dziś waga wskazała 59,5 ;/ a w tym tygodniu jak na nią stawałam i tak podpatrywałam to było 59,2 a nawet 58,8 . Nie wiem czemu dziś tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi smutno :( :( :( na prawdę liczyłam na to że dziś zmienię sobie stopkę na coś mniejszego, a już jak któregoś dnia to 58,8 zobaczyłam...a teraz no prosze :( :( :( zbieram się na uczelnię na 2 wykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cuda;/ ważyłam się po 5, a teraz przed 7 po zjedzeniu 2 kromek chrupkiego i wypiciu kawy jest 59,1. Albo moja waga jest popsuta,albo dla organizmu była noc i jeszcze walczył z tłuszczem, tak jak czasem wieczorem jest 1 kg wiecej ...dziwne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja się mogę pochwalić. :3 waga wskazała -1kg, czyli 51kg. a jednak może opłaca się jeść malutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, myślę, że to organizm właśnie jeszcze walczył. godzina 5 to jest bardzo wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyn Angel moze woda ci sie nagromadzila i dlatego.Koralikowa mam nadzieje ze jesz cos wartosciowego bo nie chce zeby Cie wiatr porwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinko, nie ma obaw, nie porwie. ale dziękuję za troskę (: i miłego ćwiczenia na siłce. też bym poszła, ale najbliższą mam 10km od siebie, a nie ma kto mnie wozić zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ale wiesz znalazlam na youtube sporo filmow z cwiczeniami np sylwia wiesenberg to mozesz w domu cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, wróciłam z zajęć..Później przyjdzie koleżanka i będziemy zakuwać na jutrzejszą poprawę..No zazwyczaj to się ważę o godz 7-8 i chyba tego się będę trzymać. Wieczorem po całym dniu jedzenia zawsze waży się więcej niż rano..więc może ważenie o 5 było złym pomysłem bo właśnie znowu się ważyłam i jest 59,1. Dobra, już nie panikuję. Zaraz trzeba przyrządzić sobie jakiś obiadek, pomysłu brak bo mięso zamrożone, ale coś będę działać. Halinko ja dziś nie pójdę na siłownię, jakoś zmęczona jestem po wczorajszym i niewyspana, ale przejdę się po obiedzie po jakiś balsam ujędrniający do drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie przejmuj się takimi małymi wahaniami, może potem kupkę zrobiłaś, kartofelki porządnie odcedziłaś? :-) Co do pogody to u mnie wczoraj też wiało cholernie, ale dziś już spokój i piękne słońce, niestety nie skorzystam bo mam dużo pracy przy komputerze. A ja znów stanęłam na wadze i dziś pokazuje 57,6 :-D Bardzo chcę do 9go kwietnia zobaczyć max 55,1 na wadze i widzę, że może się uda :-D jeszcze tylko 2,5 kg. W udzie 54 cm, muszę zacząć ćwiczyć.Na szczęście pogoda sprzyja, tylko żeby jeszcze czasu więcej było na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam little susie - dobrze Ci idzie :) No również mam nadzieję, że do kwietnia zobaczysz dwie 5 na wadze! Mam nadzieję że za jakiś miesiąc i ja to samo zobaczę..albo za 2 bo powoli idzie teraz,, A ja wróciłam z zakupów właśnie i kupiłam : chłodzące serum wyszczuplająco-ujędrniające z perfecty ( na taką pogodę pzydałoby się rozgrzewające hehe były i takie ale nie ujędrniające) i fajny żel pod prysznic w promocji rabarbarowy. A poza tym w stokrotce jeszcze herbatkę którą piłam na początku mojej diety - muszę zacząć od nowa to może znów waga będzie szybciej leciała - kilka śliwek oraz taką małą paczuszkę plasterków marchwi o smaku papryki - będę miała na uczelni do pochrupania jutro podczas gdy wszyscy jedzą bakerollsy batony itp - jedna paczka to 69 kcal. Wieczorem po pilingu będę próbowała to serum :D A teraz uciekam do nauki. odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ umieram dzis :( wczoraj spotkałam sie z tym moim i zesmy troszke popili a dzis zdycham :o nie mam apetytu. Zjadlam tylko kawalek lososia, rybe w pomidorach mały kawalek i banana. Mdli mnie niemiłosiernie :( najgorsze jest to ze boje sie teraz o wage po tej popijawce :( Angel to wspołczuje takiej paskudnej pogody. A waga sie nie przejmuj. Ustal sobie jedną pore i po wysiusianiu waz się. Podziwiam, ze masz takiego powera do ćwiczej :D Koralikowa - gratulejszyn :):) jednak nie ma się co poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim, oj biedna Ty. ale masz nauczkę! ja już zakończam dzisiaj jedzenie. wyszło około 820-850kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyszła ode mnie koleżanka ,przerobiłyśmy zadania i trzymajcie jutro kciuki bo zaliczenie u tego potwora to nie lada wysiłek. jeszcze sobie dziś przejrzę te kartki. fajnie Halinka że poćwiczyłaś. mój pan ma dziś ode mnie wolne, będzie piwkował z kolegą a ja zaraz chyba idę się wykąpać. właśnie jem kolację - chrupkie pieczywo z dżemem i maślanka do tego,naturalna. Madziu i jak tam było z tym Twoim? niczym Cie nie zirytował? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta polećcie jakieś fajne perfumy, właśnie wróciłam z drogerii i głowa mnie wręcz boli od tego wąchania. Moje dotychczasowe debeściaki jakoś mi się chyba przejadły i szukam czegoś nowego, ale ileż można na raz tych zapachów przetestować? Napiszcie co lubicie, czego używacie i jaki to mniej wiecej rodzaj zapachu :-) będę wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pije wode z cytryną, dzięki Halinka. Zdecydowanie za rzadko pije :D pozniej kac mnie dopada :p było super, ale pytanie czy sie odezwie czy znow milczenie :o ale juz raczej na powaznie go nie traktuje, raczej juz jako kolege. Nie chce sobie nadziei robic. Little ja niestety Ci nie polece nic ze znanych marek bo ja mam mnostwo perfumów z avonu z racji tego, ze w rodzinie mam konsultantkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to raz miałam versace bright crystal czy cos takiego takie rózowe i bardzo ładnie pachniały :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję żeby nie zapeszyć :) wykąpalam się, piling zrobiony i posmarowałam się tym serum nowym i na prawdę czuć że jest chłodzące! droga do pięknego ciała jest straszna :P To widzę Madziu że zmałpowałaś po mnie i też zjadłaś chrupkie :D dawaj znać czy ten Twój będzie się odzywał. Ja zaraz sobie zrobię herbatkę na spalanie Little - ja ostatnio też ciągle avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa dziś miałam taka ochote, ze musiałam zjesc, ale ma malo kalorii wiec mozna sobie pozwolic. Ja wczoraj wsłuchalam się w to co on mówił i doszło do mnie, ze on jeszcze nadal nie moze uporac się z przeszloscią stąd to jego dziwne zachowanie. Ja sobie odpuscilam, ale czasem gdzies wyjsc mozna, no nie :) ja zaraz sie zabieram do kąpieli i do lozka spać :) padam dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te chrupkie to mają niewiele kalorii, ok. 30 - 40 sztuka, także luzik.. Ja jeszcze chcę dziś paznokcie pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z EKONOMETRII ;/ a raczej to poprawa już ! Trudne i facet ciężki, miałam z nim jeden przedmiot w tamtym roku i też wesoło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×