Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ela 82

małżeństwo

Polecane posty

Gość ela 82

proszę o informację. poznałam algeryjczyka który chce sie ze mną ożenić. ale mam obawy co do intencji. wszystko dobrze wygląda na pierwszy rzut oka. ale ja mam córkę ijestem wdową jestem starsz troszkę od niego. ale nie w tym rzecz. chodzi o to że jego rodzice nic nie wiedzą o ślubie . to mnie martwi . czytalam o ślubach arabskich i wiem że nie powinno tak być że rodzice nic nie wiedzą. zastanawiam sie nad rodzajem ślubu bo czytałam o ślubach tzw na jedną noc. chciała bym wiedzieć jaki może być powód że nie mówi nic rodzicom swoim. nawet myślałam o tym że dla papierów chce małżeństwa. nie wiem co mam myślec. pytałam go o to ale odpowiedział mi cytuję''jestem dorosły'' . proszę o pomoc w zrozumieniu jego zachowania kogoś kto zna dobrze ich kulturę bądz miał podobną sytuację ,dlaczego robi z tego tajemnice przed rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotkadebilkaidiotka
trzeba byc mega idiotką do kwadratu zeby zadawac się z kims takim, a juz totalną debilką zeby myslec o małzenstwie z kims takim🖐️, ale wez slub i sie sama rpzekonaj bo chyba nie uwierzysz poki piekła nie rpzeżyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieszkasz
autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
"dlaczego robi z tego tajemnice przed rodzicami." bo zapewne jest już żonaty - a teraz potrzebuje ślubu z głupią Polką, żeby dostać wizę i legalnie wjechać do Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×