Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ryjóweczka

ZUMBA- Pomaga naprawde schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Cityfit Rondo ONZ-karnet miesięczny chodzisz na co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć, ale przede wszystkim mam zdecydowanie lepszą formę, na to z resztą liczyłam. Na początku miałam problem ze strojem na zumbę bo misi być bardzo wygodny. Ja swój ideał znalazłam u nich http://senseishop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w miesiąc schudłam 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tnatallka33
Chodzę w Płocku na zajęcia fitness dla kobiet do szkoły SalsaFit.pl. Działają właściwie w całym kraju. Chodzę na dwa treningi tygodniowo. Po dziesięciu tygodniach schudłam ok. 6 kg, poprawił się wygląd. Powtarzam u nich cykle treningowe, co jakiś czas, a rok rok roku wyjeżdżam również na wakacje budujące kondycję i pozwalające przejść profesjonalną dietę w kontrolowanych warunkach. To jest szkoła współpracująca głównie z kobietami, więc z tego powodu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingixxx
SalsaFit to według mnie bardzo dobre miejsce do rozpoczęcia ćwiczeń z perspektywy kobiety. Przyszłam na Zumbę ważąc 90 kg przy wzroście 170 cm, więc spora nadwaga. Bardzo mi się spodobało to, że grupy są zróżnicowane i każdy się tam wspiera. Dostałam sporo wskazówek dotyczących planowania diety, raz byłam na wakacyjnym turnusie treningowym. Ogólnie ponad rok chodzę i teraz ważę 70 kg i mam naprawdę świetną sylwetkę. Wszystko się poprawiło. Co jakieś 3-4 miesiące zmieniam po prostu zajęcia, bo mają sporo paneli. W każdej chwili możesz sobie dopasować do własnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zumba jak najbardziej moze pomóc schudnąć - gdyż jest to trening aerobowy. Czyli coś w stylu np. jazdy na rowerku. Dodatkowo jest zabawna i duzo osob lubi na nia chodzic. Dobrze by bylo jeszcze dołączyć do zajęć Zumby, jakieś zajęcia wzmacniające - jakies TBC, BPU, coś ze sztangami, zeby pomęczyć trochę mięśnie z obciążeniem plus oczywiscie odpowiednio zbilansowana dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irellla
mi pomogła i to bardzo, a poza tym dużo radości mi to sprawia :)) w sumie zrzuciłam prawie 20 kg i to chyba było największe wyzwanie w moim życiu. brałam jeszcze przy tym tabletki z zielona kawa iqgreen żeby szybciej schudnąć i to była chyba największa motywacja, bo jak to mówią.. apetyt rośnie w miarę jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeneer
mi iqgreeny tez bardzo pomogly jak sie odchudzalam:) chudlam wiecej niz zwykle ale tez dla mnie mega bylo wazne ze nie mialam juz tak ochoty na slodkie.. a jesli o zumbe chodzi o super sprawa, szczegolnie dla kobitek w moim wieku czyli sporo po 40.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zumbe chodzi sporo kobiet ktore wolno sie ruszaja. Zauwazylam to na swoich zajeciach. Instruktorka mokra a polowa kobiet wychodzi swiezutka i dziwi sie ze nie chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja byłam w tamtym roku na obozie z fitnessem i zumbą, ale nie dlatego, że chciałam schudnąć. Miałam rozmiar 38 coś takiego. I 16 lat więc na ostatnią chwilę załapałam się na ten obóz z butem. Szkoda, że nie mogę już w tym roku jechać, bo bawiłam się ŚWIETNIE, były takie super zajęcia, że szok. A jak wróciłam do domu, mama pyta mnie co Ty taka chuda. Schudłam 2 kg w tydzień przy codziennych treningach i dużo jedząc! Może słyszeliście o takich obozach zumby jeszcze dla 17 latków? Bo w Bucie tylko do 16 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pomaga. Jestem tego żywym przykładem. Nie jestem fanką ćwiczeń na siłowni i dla mnie to świetna alternatywa. Plusem zumby jest jeszcze pozytywna atmosfera, endorfiny, nauka tańca i nowe znajomości. Jeśli chodzi o efekty ja zauważyłam efekty po miesiącu połączonym ze zdrowym odżywianiem. Dodatkowo ujędrniło mi się ciało i nie zauważyłam efektu zwiotczałej skóry. Pod spodem mam link do artykułu trenerki która zaraża pozytywna energią. Pozdrawiam https://100club.pl/artykuly/Muzyka-jest-naszym-driverem--dlatego-zumba-nigdy-nie-umrze%22---wywiad-z-Izabela-Kin-Janda,685.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomaga, oczywiście, bardzo, widzę efekty po sobie, chodze na zumbę i później na pilates do Saturn Fitness na Bielanach. W ciągu pół roku schudłam 5 kg przy wadze 60kg wiec jestem bardzo zadowolona, do tego zmierzałam, jeszcze chciałabym zrzucić kolejne 5kg, ale to juz bedzie trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam chodzi na zumbę :) w Warszawie w Hulakula są bezpłatne zajęcia we wtorki z ZumbaGirl :) powiem wam, że mega zabawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że przy zumbie też się da zrzucić parę kilogramów. Ja kiedyś chodziłam, ale jakoś mi nie leżała ta zumba wolę jednak normalne ćwiczenia. Ćwiczę w fitcurves, bo tam akurat maja odpowiednie treningi dla mnie. Trwają 30 minut, przy okazji korzystam u nich z programu żywieniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamaja1
Jea! Tez kocham taniec! Tancze w Opolu w Royal Dance Center w Opolu. Zumbe tez kocham <3 Oczywiscie ze dzieki niej schudniesz, bo przeciez to jest o wiele bardziej spalajace kalorie niz zwykla bieznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo czyli dobrze, że zapisałam się na zumbę bo jak zrzucę pare kg to nic mi się nie stanie!W piątek mam pierwsze zajęcia i już nie mogę się doczekać tym bardziej, że przyszły mi już ciuszki z rough radical i fajnie byłoby w nie wskoczyć!Wyglądają mega i kupiłam je w naprawdę super cenie. Byle do piątku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi899
Oczywiście :) świetnie zbija centymetry :) Można się przy tym nieźle zmęczyć, chociaż na pierwszy rzut oka może tak nie wygląda :) Ja chodzę do gravitanu gdzie instruktorki wymyślają świetne zajęcia, które służą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamanna

chodzę na zumbę od ok. pół roku w Champion Gym&Fitness i widzę powalające efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melcik

Ja w ogóle nigdy bym siebie nie podejrzewała że zapiszę się na zajęcia z Zumby, ale, kurczę, jednak! Champion Gym&Fitness są w Toruniu, wcześniej bywałam tam na masażach (fantastycznych, swoją drogą) i właśnie zdecydowałam się pod koniec czerwca na Zumbę. Schudłam póki co do 52kg, a ważyłam jakieś 5-6kg więcej? Nie jestem już nawet pewna, bo wcześniej starałam się ostatnio unikać patrzenia na swoją wagę. Ale to wszystko dzięki moim kochanym instruktorkom w Champion Gym&Fitness, czułam się dzięki nim tak zmotywowana i chętna do pracy nad sobą że aż niesamowite! Mam nadzieję że z początkiem roku się znowu nie zapuszczę, ale będę wracać w to miejsce choćby dla chwili przyjemności dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada Szuman

Zumba to świetny sposób na zrzucenie wagi, jeśli tylko dobrze się do niej przykładasz. Ja chodzę na zumbę do Royal Dance Center w Opolu i przyznam, że zgubiłam po drodze 3 kilogramy nie stosując żadnej diety i innych ćwiczeń 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakikolwiek ruch to już jest dobra droga 🙂 kiedyś chodziłam na zumbę 2x w tygodniu, ale ja nie musiałam się mocno odchudzać, raczej dla rozruszania kości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielką fanką Zumby , polecam będziesz zaskoczona efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×